HXEIA ΔΑΠΕΔΟΥ

Μηνύματα
31
Reaction score
2
Απάντηση: HXEIA ΔΑΠΕΔΟΥ

εεε αφου το γραφω οτι υστερα απο ακροαση εχω καταληξει σε αυτα τα 2 ζευγαρια :423:
το μονο μου θεμα ηταν οτι δεν εχω χρονο για να πηγαινω στα τυφλα να κανω ακροασεις...αλλα ευτυχως που τα παιδια εδω μου δωσανε καποιες επιλογες και ετσι αφου ακουσα τις επιλογες τους κατεληξα :107:
 


Μηνύματα
31
Reaction score
2
Απάντηση: HXEIA ΔΑΠΕΔΟΥ

tyler durden μαλλον προς τα εκει παω (καθοτι και το ετερον ημισι ειναι υπερ τους λογο εμφανισης) αλλα μια τελευταια ακροαση (με το νεο cd των dream theater!!! :602: ) και των 2 θα με κανει να επιλεξω.
 

Μηνύματα
337
Reaction score
0
Απάντηση: HXEIA ΔΑΠΕΔΟΥ

tyler durden μαλλον προς τα εκει παω (καθοτι και το ετερον ημισι ειναι υπερ τους λογο εμφανισης) αλλα μια τελευταια ακροαση (με το νεο cd των dream theater!!! ) και των 2 θα με κανει να επιλεξω.
Φίλε εγώ που είμαι ήδη με το ..1 Dali στο πάτωμά μου, συγκρίνοντας μεταξύ άλλων και με τα Roister, προσωπικά τα Dali μου άρεσαν πολύ περισσότερο..

όσο για το θεμα της εμφάνισης που εν μέρει είναι και υποκειμενικό.. το πιό κλασσικό στύλ έχει και τα + του στην πορεία του χρόνου.. αν κι εσένα σου άρεσαν περισσότερο μήπως να το ξανασκεφτείς?

(ή να πώ μεγειά???)
 

Μηνύματα
5.775
Reaction score
1.186
Απάντηση: HXEIA ΔΑΠΕΔΟΥ

λοιπον....υστερα απο ακροαση εχω καταληξει στα roister emphasis 25 και στα dali concept 6.
Το ερωτημα μου τωρα ειναι ποια απο τα 2 είναι καλυτερα για να τα κουμπωσω πανω στον Denon AVR 1804 που εχω ήδη?
Παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους σας διοτι με βγαλατε απο μεγαλο μπελα και τρεξιμο για ακροασεις !!!!
και παλι ευχαριστω πολυ!!!
Roister!
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Εγώ τα Roister δεν τα έχω ακούσει (και με βάλατε στον πειρασμό να τα ακούσω) σίγουρα όμως τα Dali Concept είναι πόλύ σωστά ηχεία. Το κεντρικό το προτιμώ από ηχείο τριπλάσιου κόστους (και φήμης).
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.052
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top