iFi Audio Micro iDSD

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Καλησπέρα σας,

Για Χάρη Φίλου πωλείτε ο ενισχυτής ακουστικών.
Είναι σε άριστη κατάσταση σαν έναν καινούργιο. Υπάρχουν όλα τα παρελκόμενα του με την αρχική του συσκευασία.
Μπορεί να γίνει και έλεγχος στον χώρο μου.

Κοστίζει 600€ , Θεωρώ στα 350€ είναι μια "τίμια" τιμή για την εξαιρετική κατάσταση του.

Ευχαριστώ πολύ.
 

Attachments


Μηνύματα
509
Reaction score
85
Να κάνω μια ερώτηση; Η αγγελία δεν είναι η ίδια με αυτή στο insomnia όπου εκεί η τιμή είναι στα 230€;

 

A

amoustakas

Guest
Συγγνώμη για την παρέμβαση Όντως το δίνει 230 στο insomnia. Η τιμή 230 είναι εκτός πραγματικότητας.
 

Μηνύματα
509
Reaction score
85
Δεν διαφωνώ. Ο κάθε ένας μπορεί να πουλάει σε ότι τιμή θέλει και αυτό είναι φυσικά σεβαστό. Απλά θα πρέπει οι τιμές κατά την άποψη μου να είναι ίδιες.
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Γειά σας,

Όπως λέω και στην αγγελία ο Ενισχυτής είναι φίλου ο οποίος αρκετές φορές μου δίνει πράγματα τα οποία δεν μπαίνει στόν κόπο να τα βάλει αγγελία, μου λέει τόσο το πλήρωσα πούλα το και κράτα τα μισά χρήματα.

Η εμπειρία μου εμένα στο κομμάτι του ήχου είναι μηδενική, το έβαλα λοιπόν πρίν κάποιους μήνες αγγελία στο Insomnia
σε πολύ υψηλότερη τιμή χωρίς να έχω όμως ανταπόκριση.

Κάθε σχεδόν 10 μέρες έριχνα την τιμή του μέχρι που ένας χρήστης με ενημέρωσε πως το Insomnia δεν είναι ο καταληλότερος χώρος έκθεσης της αγγελίας σου και πως η τιμή του αν είναι σε άριστη κατάσταση ( Η οποία είναι ) είναι λάθος και πολύ χαμηλή και πως δεν εχεις ενδιαφερόμενους γιατί εκεί ο κόσμος δεν γνωρίζει το προιόν.

Έτσι πρόσθεσα εδώ το προιόν σε μια ποιό νορμάλ τιμή να δώ πώς θα πάει.
Λάθος μου που ξέχασα την παλιά τιμή στο Insomnia, κάτι που το διόρθωσα αμέσως.

Αυτά απο εμένα και συγνώμη αν προκάλεσα σύγχηση.
 


Μηνύματα
13.645
Reaction score
6.614
υπαρχει ακομη;
για το dac δεν ξερω,παντως το μελος tsirik......ειναι σα να μην υπαρχει. Δυο μηνυματα και αυτα στην αγγελια για το dac,|απο τοτε,ενα χρονο σχεδον μετα,δεν εχει εμφανιστει ξανα. Πολυ θα ηθελα να μαθω ποσο τελικα πουληθηκε το ifi.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.401
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top