Interstellar (2014)


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.411
Reaction score
78.402
Ας μη πω τίποτα για την κρυσταλιέρα σου.:D
γι'αυτό έκοψα τα village:whistling:...χωρίς κρυσταλιέρα να αχνοφαίνεται στου πλάι...δε μου πάει η καρδιά να δω τίποτες ρε παιδίμ:roflmao::roflmao:
 


Μηνύματα
229
Reaction score
80
Μιλάμε για μεγάλη ανοησία. Εκεί που κυριολεκτικά έκλαψα από τα γέλια ήταν που μπήκε στη μαύρη τρύπα και γύρισε πίσω από τη βιβλιοθήκη και έβλεπε τον εαυτό του. Μιλάμε όποιος το σκέφτηκε πρέπει να πάρει όσκαρ ηλιθιότητας και άγνοιας στοιχειώδους φυσικής. Η ταινία είναι μόνο για γέλια, 3/10 από εμένα.
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.766
Reaction score
31.389
Ισως βιαστικες να γελασεις γιατι ο επιστημονικος συμβουλος για το εργο ηταν ο kip Thorne που εχει γραψει και το βιβλιο the science of interstellar ;)
 
Last edited:

sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616
:acute::acute::acute:

Είχα γράψει δυο σελίδες απάντηση, και μετά έκανα κλίκ στο κενό χώρο και χάθηκε...:cry::cry::cry: :confused:
Δεν έχω χρόνο (και κουράγιο) να την ξαναγράψω... Ας με σβήσει κάποιος... :cry:

Προσωπική βαθμολογία 9,8/10 (πάντα ελπίζω σε καλύτερα...)
Μια χαρά φυσική είχε η ταινία .... ;)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.411
Reaction score
78.402
Μιλάμε για μεγάλη ανοησία. Εκεί που κυριολεκτικά έκλαψα από τα γέλια ήταν που μπήκε στη μαύρη τρύπα και γύρισε πίσω από τη βιβλιοθήκη και έβλεπε τον εαυτό του. Μιλάμε όποιος το σκέφτηκε πρέπει να πάρει όσκαρ ηλιθιότητας και άγνοιας στοιχειώδους φυσικής. Η ταινία είναι μόνο για γέλια, 3/10 από εμένα.
αν εννοείς στοιχειώδη φυσική..εκείνη που βλέπεις και αντιλαμβάνεσαι εδώ στη Γη ...τότε φυσικά και ναι ήταν για γέλια (μη σου πω και κακός την είδες:whistling:),
γιατί οι φυσικές που πιάνουν εδώ, δεν φτουράν στο διάστημα..;)
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.547
Reaction score
94.808
Μιλάμε για μεγάλη ανοησία. Εκεί που κυριολεκτικά έκλαψα από τα γέλια ήταν που μπήκε στη μαύρη τρύπα και γύρισε πίσω από τη βιβλιοθήκη και έβλεπε τον εαυτό του. Μιλάμε όποιος το σκέφτηκε πρέπει να πάρει όσκαρ ηλιθιότητας και άγνοιας στοιχειώδους φυσικής. Η ταινία είναι μόνο για γέλια, 3/10 από εμένα.
:whistling:

 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.023
Μηνύματα
2.885.726
Members
37.976
Νεότερο μέλος
Spadidakis
Top