iPhone XR XS και iPhone XS Max

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Διαβάζοντας αυτό το νήμα, ήρθε και η επιβεβαίωση που πάντα πίστευα: Μέγιστη επιστήμη το marketing. Δύσκολη και τρομερά εξελίξιμη. Δημιουργεί οπαδούς πουλώντας αέρα κοπανιστό και φυσικά αποφέρει τεράστια κέρδη.
Ψυχανεμίζομαι ότι είναι τόση η δύναμή του, που δεν έχει σημασία πόσο καλό είναι ένα προιόν, αρκεί να προωθηθεί όπως πρέπει. Αν πετύχει, καταναλώνουμε με το ένστκτο πλέον και όχι με τη λογική...
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.709
Φανμπόυζ λέμε, όχι φανμιντλέιτζερζ. :p Προτείνω να συνεχίσετε με ό,τι συνηθίσατε και σας βολεύει, ψυχρά και χωρίς οπαδικότητα.


Αντί να συγκρίνουμε για παράδειγμα κάποιες εφαρμογές (ή αντίστοιχες) που λειτουργούν καλύτερα στη μια ή την άλλη πλατφόρμα*, ή την ίδια τη λειτουργικότητα της καθεμιάς, ασχολούμαστε με την κάθε εταιρεία λες και είμαστε μεγαλομέτοχοι ή μας τα χαρίζουν. :rolleyes:




*Ή την ανάγκη χρήσης Google εφαρμογών στο iOS :oops::p





Προσωπικά είμαι οπαδός της τσέπης και της βολής μου και όχι των ομάδων, αλλά με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η παραμετροποίηση και γι' αυτό άλλαξα λειτουργικό πριν αρκετά χρόνια.
2-3 Symbian, πολλά UIQ μέχρι σχεδόν το πικρό τέλος :D , 3 iOS, πολλά Android (ως επι το πλείστον καθαρά).
 




Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.477
Καλά, πήγαινε απ' τα ρέματα και τους κατσικόδρομους εσύ. :roflmao:
Navigon app.
Και εχει και άλλα navigation apps στο iTunes store

Ποτέ, μα ποτέ, δεν χρησιμοποιήσα Google maps για navigation
 

Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
Σε κάθε νήμα να λεμε τα αυτονόητα

Εννοείται περι ορέξεως κολοκυθοπιτα...

τρελαίνομαι για επικρισεις και είστε γελοίοι μακακες κ τα σχετικά επειδή σας αρέσουν τα Apple η οι λαμπατοι και πάει λέγοντας

Το ψωμί και αλάτι του κάθε φόρουμ είναι αυτα :D:dance2:
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.477
τρελαίνομαι για επικρισεις και είστε γελοίοι μακακες κ τα σχετικά επειδή σας αρέσουν τα Apple η οι λαμπατοι και πάει λέγοντας
Ακόμα λαμπάτο έχεις; :p
[DOUBLEPOST=1537206446][/DOUBLEPOST]
Navigone δεν είναι αυτό; :D EOL.
Μια χαρά λειτουργεί.
Κι αν σταματήσει, θα κατεβάσω άλλο, έχει πολλά.
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.477
Και στο κάτω κάτω, δεν νομίζω πως θα έχει κάποιος πρόβλημα αν θέλει να δουλέψει google maps σε ios.
Το google drive και το chrome δουλεύουν άριστα
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.672
Reaction score
28.010
Διαβάζοντας αυτό το νήμα, ήρθε και η επιβεβαίωση που πάντα πίστευα: Μέγιστη επιστήμη το marketing. Δύσκολη και τρομερά εξελίξιμη. Δημιουργεί οπαδούς πουλώντας αέρα κοπανιστό και φυσικά αποφέρει τεράστια κέρδη.
Ψυχανεμίζομαι ότι είναι τόση η δύναμή του, που δεν έχει σημασία πόσο καλό είναι ένα προιόν, αρκεί να προωθηθεί όπως πρέπει. Αν πετύχει, καταναλώνουμε με το ένστκτο πλέον και όχι με τη λογική...
Σαφέστατα είναι μεγάλη επιστήμη. Όπως λένε και οι δάσκαλοι Αμερικανοι "σημασία δεν έχει τη πουλάς, αλλα πως το πουλάς".
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.198
μια χαρά δουλεύει και το maps σήμερα. έχετε την εντύπωση ότι οι εφαρμογές, της κάθε εταιρείας, μένουν κολλημένες στην εμπειρία που είχατε κάποτε πριν χρόνια; εξελίσσονται, άλλες προς το καλύτερο και άλλες προς το χειρότερο.
Εγώ που είμαι νεούδι στο ios (2+ χρόνια) έχω δει τρομερή βελτίωση ειδικά στην εφαρμογή navigation. Η οποία βασικά στην Ελλάδα υστερούσε σε data (χαρτογράφηση) τώρα νομίζω ότι έχει ότι και η google (τις έχω και τις δύο και τσεκάρω μερικές φορές τη μία με την άλλη). Πλέον έχει και κίνηση στους (ελληνικούς) δρόμους.
[DOUBLEPOST=1537215539][/DOUBLEPOST]Το αυτό ισχύει και για το λειτουργικό και για κάθε εφαρμογή
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.392
Reaction score
125.540
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.964
Reaction score
20.485
Xiaomi pokes fun at Apple with phone, laptop, fitness tracker, and Bluetooth earphones bundles that cost the same as the new iPhones.

https://www.androidauthority.com/?p=904988
Unfortunately, the XS, XS Max, and XR sets are only available in China.
Ναι, το ξέρω ότι είναι διαθέσιμα μόνο στη μεγαλύτερη πληθυσμιακά αγορά του κόσμου.;)
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.604
Μηνύματα
2.867.561
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top