Klipsch Greek club


Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
έκανε λάθος λέει. όλα οκ 2790 όλα

τι κάνουμε? Μου έχει στείλει link με την παραγγελία. βάζουμε ο καθένας τα λεφτά στο λογαριασμό του? τα μαζεύουμε σε έναν και τα κάνουμε όλα μαζί? Με μία μεταφορά γλιτώνουμε αρκετά έξοδα τραπέζης.

Και κανονίζω αύριο τι μεταφορική.
Post automatically merged:

Σας το είπα, συνδέστε τους.
@ankokdog απάντησε του στα Ελληνικά και ξέχεστον..
έλα το έσωσε, έχουν πάρει λέει φωτιά τα δάκτυλά του.
 

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Παιδιά, αυτά τα είδατε;




Το λέω με δεδομένο ότι τα παρακάτω είναι, αν δεν κάνω λάθος, τιμές τεμαχίου:




Δοκιμάσατε να ζητήσετε καλύτερη προσφορά για τα ηχεία που σας ενδιαφέρουν από κάποιο από τα καταστήματα που εμφανίζονται στις παραπάνω λίστες του skroutz;
Μήπως θα μπορούσαν να κάνουν κάτι καλύτερο αν τους δίνατε την ευκαιρία;
 

Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κατάστημα στην Ελλάδα να κόψει 600 ευρώ από το Klipsch rc 64iii

Θα το πάρουν στα 1100 σκάρτα κιόλας.

 

Μηνύματα
1.227
Reaction score
2.039
Και λιγο πιο ακριβα να ειναι, να τα παρουμε αλλα δε νομιζω να μας κανουν κατι. Ειχα ρωτησει καποτε για καλυτερη τιμη μετρητα και πηρα απαντηση οτι γραφει το site.
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κατάστημα στην Ελλάδα να κόψει 600 ευρώ από το Klipsch rc 64iii

Θα το πάρουν στα 1100 σκάρτα κιόλας.

ποια 1100

1050 στη πόρτα μας.

και εγώ επαγγελματίας είμαι αλλά δεν μπορώ να συναγονιστώ τις τιμές που βάζουν κάποιοι έξω.
 

Μηνύματα
237
Reaction score
94
Και λιγο πιο ακριβα να ειναι, να τα παρουμε αλλα δε νομιζω να μας κανουν κατι. Ειχα ρωτησει καποτε για καλυτερη τιμη μετρητα και πηρα απαντηση οτι γραφει το site.
Και εγω προτεινα σε ελληνικο καταστημα, να μου τα αφησει οσο ο ξενος συν τα μεταφορικα που θα πληρωνα, αλλα δεν δεχοταν, μου εβγαινε 500 ευρω παραπανω απο Ελλαδα.
 


Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
Παιδιά αν υπάρχει κάποια προσφορά για τα FORTE III από Ελλάδα ενημερώστε.
Πάρε το χρήμα στο χέρι και πήγαινε στα μαγαζιά, μην έχεις όμως πολλές ελπίδες για κάτι ουσιαστικό.
 





Μηνύματα
243
Reaction score
40
καλησπέρα παιδιά, θέλω να φτιάξω ένα HT 5.1.4 το οποίο θα προορίζεται κυρίως για ταινίες. Θα ήθελα να ρωτήσω ποιο είναι το πλεονέκτημα ενός ηχείου τύπου κόρνας και ποια η διαφορά από ένα άλλο ηχείο όπως πχ τα ΚEF 750 ή τα 950. Από ηχεία σκέφτομαι ή τα 280F σε μεταχειρισμένα ή τα 260F. Αν τελικά αποφασίσω τα δεύτερα (260F) είναι καλύτερα να τα συνδυάσω με τα 450c kai 250S ? και αυτό επειδή μάλλον θα μου πείτε ότι οι διαφορές με τη νέα σειρά (6000, 8000) είναι μικρές, οπότε καλύτερα να εξοικονομήσω κάποια χρήματα. Τέλος ο χώρος μου είναι αρκετά μεγάλος, αν θέλετε θα ποστάρω φώτο να μου πείτε μια γνώμη. Βασικά το πρόβλημα είναι ότι δίνεις τόσα χρήματα και στην ουσία σε ταινία δε μπορείς να ακούσεις τι αγοράζεις και να συγκρίνεις.
Post automatically merged:

Ελπίζω να μπορώ να ποστάρω εδώ
 

Attachments

Last edited:

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
όποιος ενδιαφέρετε για το rp504c έμαθα τιμή μου στέλνει PM (Ελληνικής αντιπροσωπίας) ;)
 

Μηνύματα
832
Reaction score
1.033
καλησπέρα παιδιά, θέλω να φτιάξω ένα HT 5.1.4 το οποίο θα προορίζεται κυρίως για ταινίες. Θα ήθελα να ρωτήσω ποιο είναι το πλεονέκτημα ενός ηχείου τύπου κόρνας και ποια η διαφορά από ένα άλλο ηχείο όπως πχ τα ΚEF 750 ή τα 950. Από ηχεία σκέφτομαι ή τα 280F σε μεταχειρισμένα ή τα 260F. Αν τελικά αποφασίσω τα δεύτερα (260F) είναι καλύτερα να τα συνδυάσω με τα 450c kai 250S ? και αυτό επειδή μάλλον θα μου πείτε ότι οι διαφορές με τη νέα σειρά (6000, 8000) είναι μικρές, οπότε καλύτερα να εξοικονομήσω κάποια χρήματα. Τέλος ο χώρος μου είναι αρκετά μεγάλος, αν θέλετε θα ποστάρω φώτο να μου πείτε μια γνώμη. Βασικά το πρόβλημα είναι ότι δίνεις τόσα χρήματα και στην ουσία σε ταινία δε μπορείς να ακούσεις τι αγοράζεις και να συγκρίνεις.
Post automatically merged:

Ελπίζω να μπορώ να ποστάρω εδώ
Παρε τα μεγαλα, τα οκταιντζα. Εχω το 8000 σε αποσταση 2.8 μετρα. Δεν το μετανιωσα. Επισης, αν πάρεις τα πιο μικρα, θα σε τρωει το σαρακι, αν επραξες το σωστο. Οποτε κανε την υπερβαση και παρε τα 280 ή τα 8000. Κεντρικό εννοειται το μεγαλο με τα 4 γουφερ των 5,25 ιντσών.
Και αν θες εντασεις, στο 0 ο ενισχυτής, υπολογισε και κανα δυο crown xls 1502 ή καποιον αλλο τελικο με αρκετα βαττ.
Μπορει να ειναι ευαίσθητα ηχεια αλλα αν τους δώσεις βαττ ειναι αλλη φαση.
 



Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
όποιος ζήτησε τιμές έχει ενημερωθεί. οπότε όσοι τελικά θέλετε, να το γράψετε εδώ με ένα in ή out.

Επειδή έχουμε μάθει να λέμε μόνο τα αρνητικά που μας τυχαίνουν καλά είναι να γράφονται και τα θετικά.

Εδώ μπορώ να πω ότι ο Έλληνας αντιπρόσωπος μας έκανε πάρα πολύ καλές τιμές καλύτερες και από τους Γερμανούς.

και δεν τίθεται πλέον ζήτημα για αγορές από έξω. μιας και μας καλύπτει με την ''Ελληνική εγγύηση".

οπότε καλό θα είναι τελικά να ζητάμε και προσφορές γιατί καμιά φορά γίνονται και θαύματα.!!!!
 

Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
Απευθείας είναι οι προσφορές?
Και μεμονωμένα η μόνο για power buy?
 
Last edited:


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.608
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top