Klipsch Greek club


Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
επειδή στα μεταφορικά βλέπω ότι δε βγάζουμε άκρη με του Γάλλους, βρήκα από φίλο που δουλεύει σε ναυτιλιακή και κάνουν εισαγωγές άκρη να μας τα φέρουν.

Για 4 κομμάτια γύρο στα 320€ (80 το άτομο) και πάνε και τα παραλαμβάνουν από το κατάστημα.

Εγώ είμαι μέσα, είναι πολύ νορμάλ τιμή
 

Μηνύματα
1.217
Reaction score
2.029
επειδή στα μεταφορικά βλέπω ότι δε βγάζουμε άκρη με του Γάλλους, βρήκα από φίλο που δουλεύει σε ναυτιλιακή και κάνουν εισαγωγές άκρη να μας τα φέρουν.

Για 4 κομμάτια γύρο στα 320€ (80 το άτομο) και πάνε και τα παραλαμβάνουν από το κατάστημα.

Εγώ είμαι μέσα, είναι πολύ νορμάλ τιμή
Παμε δηλαδη;
 


Μηνύματα
1.217
Reaction score
2.029
Στειλε μου λογαριασμο και τι χρηματα να σου βαλω. Επισης απαντησε μου ρε συ σε αυτο που σε ρωτησα σε μηνυμα.
 



Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Στειλε μου λογαριασμο και τι χρηματα να σου βαλω. Επισης απαντησε μου ρε συ σε αυτο που σε ρωτησα σε μηνυμα.
Εμένα χρήματα? Να κανονίσουμε με το κατάστημα πρώτα. Πρέπει να γίνει μέσα στη μέρα.

Σόρρυ θα μου ξέφυγε.
Post automatically merged:

παρε και τα rf7, τωρα που γυριζει
Άσε τσάμπα τα τα έχει.
 

Μηνύματα
223
Reaction score
78
Εμένα χρήματα? Να κανονίσουμε με το κατάστημα πρώτα. Πρέπει να γίνει μέσα στη μέρα.

Σόρρυ θα μου ξέφυγε.
Post automatically merged:



Άσε τσάμπα τα τα έχει.
Να δω πως θα συννενοηθουμε, αυτος στελνει ενα προσωπικο λινκ στο email και ετσι παραγγελνεις!!!
 


Μηνύματα
223
Reaction score
78
Τους στέλνω και εγώ μήπως και βγάλουμε άκρη. Είμαστε όλοι μέσα? δλδ 2 rc και 2 504?
Εγω μεσα, προσπαθησε και εσυ για καλυτερη τιμη. Το καλοκαιρι οσο τον παζαρευα μειωνε την τιμη, οχι πολλα πραγματα αλλα την μειωνε. Κοιταξε στο πμ το email που σου εστειλα να εχεις μια ιδεα τι του εχω γραψει ηδη.
 



Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Ωραία του έστειλα και εγώ και βλέπουμε, αν δεν τους ενδιαφέρει τέτοια αγορά, και ευκαιρία να τους προσεγγίσουν και άλλα μέλη από το forum τι να πω θα είναι τελείως αντιεπαγγελματίες.
 


Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
ΟΚ, δεν υπάρχουν, λέει ότι είναι πολύ βαριά για τη μεταφορά στην Ελλάδα αλλά μπορεί να παραδώσει δωρεάν στην αποθήκη της μεταφορικής στη Γαλλία.

Εδώ παίζει 1650 ΕΥΡΩ το τεμάχιο.

Ta RF7 II στα 1250 ΕΥΡΩ το τεμάχιο εδώ.
αυτά είναι τα προηγούμενα, για rf 7 iii μιλάμε.
Post automatically merged:

ΟΚ, δεν υπάρχουν, λέει ότι είναι πολύ βαριά για τη μεταφορά στην Ελλάδα αλλά μπορεί να παραδώσει δωρεάν στην αποθήκη της μεταφορικής στη Γαλλία.


αυτά είναι τα προηγούμενα, για rf 7 iii μιλάμε.
ναι σωστά βιάστηκα.
Post automatically merged:

Του είπα να μας δώσει μια προσφορά για τα 4 τεμάχια και να στείλουμε εμείς μεταφορική.
 

Μηνύματα
202
Reaction score
122
Καλά εγω δεν βλεπω ασπρη μερα δεν θα βγει ακρη μαζι τους αναποδος ΛΑΟΣ αμαν συνεννοηθείτε γραψε μου....η τιμες αλλαξαν στο site τους
 

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Εγώ εγκαταλείπω τις προσπάθειες. Δεν βγάζω άκρη. Του λέω στείλε προσφορά για τα 4 που λέμε και μου στέλνει αυτό

ενώ θα έπρεπε να ήταν 2796

εφγρετγη.jpg
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.401
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top