lord of the rings





loyis7

Movies
Μηνύματα
5.310
Reaction score
4.142
Απάντηση: lord of the rings










Δεν μπορείτε να πείτε... Το αποθανάτισα !!!


:107:
 


Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Μόλις αρχίσει η ταινία με τη βαθειά αγγλική προφορά της Μπλάνσετ στην αφήγηση τα ξεχνάς όλα !
Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν,μπράβο ρε Νίκο!

Στο μήνυμα Νο 188,στην τελευταία φωτογραφία το καημένο το Ορκ έχει πιάσει πέτρα στα δοντάκια του..:105:

Αυτές οι φωτογραφίες που ανεβάσατε είναι το LOTR απο το Ιταλικό Amazon,με τους Ελληνικούς υπότιτλους?

Σαν μικρά παιδιά κάνουμε,που πήρε ένας κάποιο καινούριο Playmobil παιχνίδι και οι άλλοι ζηλεύουμε και θέλουμε να πάρουμε και εμείς.. :116: :116:

Πολύ ωραία πράματα..!!
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: lord of the rings

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν,μπράβο ρε Νίκο!

Στο μήνυμα Νο 188,στην τελευταία φωτογραφία το καημένο το Ορκ έχει πιάσει πέτρα στα δοντάκια του..:105:

Αυτές οι φωτογραφίες που ανεβάσατε είναι το LOTR απο το Ιταλικό Amazon,με τους Ελληνικούς υπότιτλους?

Σαν μικρά παιδιά κάνουμε,που πήρε ένας κάποιο καινούριο Playmobil παιχνίδι και οι άλλοι ζηλεύουμε και θέλουμε να πάρουμε και εμείς.. :116: :116:

Πολύ ωραία πράματα..!!
Ναι Οδυσσέα από αυτή την έκδοση είναι οι φωτογραφίες, η τελευταία είναι από τη σκηνή που στέλνει ο Σάουρον ουσιαστικά μιά ρέπλικα του εαυτού του να διαπραγματευτεί με τον Γκάνταλφ και τον Αραγκορν πριν τη μάχη στις μαύρες πύλες της Μόρντορ.Είναι ανατριχιαστική σκηνή και επίτηδες ο Τζάκσον εστιάζει συνεχώς στα δόντια.Την έβαλα γιατί είναι τόσο λεπτομερής που βλέπεις μέχρι και τα ξόρκια που είναι γραμμένα στο γείσο του καλύματος.
 

Μηνύματα
146
Reaction score
20
Re: Απάντηση: Re: lord of the rings

Μα δεν ειναι ορκ - ειναι ο Mouth of Sauron - δλδ ο πρεσβης που φερνει τον λογο του. Ειναι τυφλος γιατι τα πολλα ψεματα του εχουν καταστρεψει τα ματια, αλλα βλεπει οτι βλεπει ο Sauron, ενω τα αναποδα χειλη του ειναι ενα κολπο του Jackson που προσπαθει να μας τρομαξει ακομα πιο πολυ. Παντος πιστευω πως με ενα μονο βουρτσισμα το Colgate Ultra bla bla bla θα του'κανε τα δοντια καθαροτατα !!!
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.882
Reaction score
34.270
γραψτε και καμια εντυπωση ακουστικη-εικονας απο τη νεα edition.

και μενα μου ρχεται απο Δευτερα με Τριτη μαλλον...

ειναι κ μεγαλυτερο σε διαρκεια φανταζομαι, με περισσοτερες σκηνες?
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απάντηση: lord of the rings

Fellowship:178min.
Extended:208min.

Two Towers:179min.
Extended:223min.

Return of the King:201min.
Extended:251min.


Όσον αφορά την εικόνα κοίτα εδώ.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.856
Απάντηση: lord of the rings

Ξεκινάς ξυρισμένος, και τελειώνεις με γένεια........:116:
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: lord of the rings

ΑΥΡΙΟ εχω παραλαβη !!!:107: και μετα μαραθωνιος LOTR.
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: lord of the rings

Τελικά μόνο εγώ παρέλαβα από την προηγούμενη Παρασκευή :136: ...αμα το μιλάς το ιταλικό ρε παιδί μου :142:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: lord of the rings

Ρίξτε και μιά ματιά στο χάρτινο sleeve του ελληνικού...άμα δεν την κάνανε τη λαλακία τους δεν μπορούσανε ρε παιδί μου :142::204::204:
 

Μηνύματα
186
Reaction score
0
Re: Απάντηση: lord of the rings

Ρίξτε και μιά ματιά στο χάρτινο sleeve του ελληνικού...άμα δεν την κάνανε τη λαλακία τους δεν μπορούσανε ρε παιδί μου :142::204::204:
Νικολακη ηρθαν!
 


Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: lord of the rings

Για όποιον ενδιαφέρετε στα Media Markt το έχουν στα 59 ευρώ !
 


Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: lord of the rings

Στα διάλα,μου έφυγε η πεπσι απ την μύτη..
Που να δείς τι θα πάθεις σε λίγο με τις παραλαβές που είχα σήμερα, ετοιμάζω τις παρουσιάσεις στα blu :137:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.495
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top