Marantz AV receivers





Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
:roflmao::roflmao:

εσυ που εχεις ειδικο χωρο λιγο μεγαλο(αν δεν κανω λαθος) μπορεις να παιξεις 13.1 οτι θες ..

.....το dts-x θα πλησιασει αρκετα το auro3d setup ....προσεξε το στησιμο ηχειων σου..:D
μην γραψω παραπερα...:)
 

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
:DΠαρε εσυ που δεν έχεις τίποτα κ άσε εμένα
Ξερεις πόσοι περιμένουν να δουν τι πως το έφτιαξες ;;;; :D:D:D
 




Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
sr8012

top surr(vog)

sr8012.jpg


ιδια με τον denon 6300-6400 !!!
....βαλτε βρε και το HC στο sur Back R

ντε και καλα για 11.1 auro να παρουμε τον 13.1 επεξεργαστη !!! >:(
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
sr8012

top surr(vog)

View attachment 82623

ιδια με τον denon 6300-6400 !!!
....βαλτε βρε και το HC στο sur Back R

ντε και καλα για 11.1 auro να παρουμε τον 13.1 επεξεργαστη !!! >:(
Τι τραβάς κι εσυ καημένε δεν βρίσκεις ουτε ενα μηχάνημα της προκοπης για να στήσεις το σύστημα :roflmao::lolsign:
 


Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Τι τραβάς κι εσυ καημένε δεν βρίσκεις ουτε ενα μηχάνημα της προκοπης για να στήσεις το σύστημα :roflmao::lolsign:

γιατι ρε φιλε να πλερωσω κατι που δεν θα χρησιμοποιησω ;)
....αφου και ενας 11.1 την κανει την δουλεια του....

απλα θελουν να στα παρουν...
 

Μηνύματα
1.733
Reaction score
1.008
Καλησπερα και καλη χρονια . Κοιτωντας το manual του 7012 σχετικα με το remote control jack για την διαχειριση του menu απο το τηλεχειριστηριο οταν δεν υπαρχει αμεση επαφη γραφει
"
You can connect an external IR receiver to the REMOTE CONTROL connectors to perform operations on this unit with the supplied remote control unit without visual contact. This might be necessary if the unit is hidden in a cupboard or corner, so you can’t directly point with the remote control unit to the device.
To do this, disable the remote control signal receiving function"..

Ενταξει λεω βαζω ενα ir receiver και καθαριζω ..αλλα μετα διαβαζω ενα note που λεει πιο κατω:

"When the remote control signal receiving function is disabled, you can not perform operations with the remote control unit.¨"

Τελικα δε γινεται να δουλεψει ο τηλεχειρισμος χωρις οπτικη επαφη ?


 


Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Με τόσα φράγκα που 'χει παίρνεις τον AV7704 και κάργα τελικούς class d και είσαι τζετ
 


Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Ωπ ναι λάθος υπολογισμοί. Γ@μώτι μου κάπου ξέχασα το παλιό μου αριθμητήριο.... :smg:
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.271
3000 λίρες αγγλίας παιδιά. Εδώ θα βγεί πάνω από 4000e. Δε λέω εξαιρετικό μηχανάκι , τα κάνει όλα. Αν συμφέρει δεν ξέρω.
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Ερχετε η στιγμη που ολοι περιμενουν ,με auro Voice Of God και Voice From Hell για κατω απο την πολυθρονα ,για πραγματικο enveloping ηχο !!
Μαζι με ενα 4κ dlp pj ειμαι σιγουρος οτι θα αγκαλιασουμε την τελειοτητα :thumbsup:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.054
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top