Meeting Point

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Απλώς του δίνω λίγο χρόνο.,..σκέφτομαι μήπως έγινε καμιά πατάτα στο εδώ ταχυδρομείο και μου το φέρουν σήμερα...
Θα περιμένω λίγο γιατί δεν έχει περάσει ακόμα ο ταχυδρόμος και θα του στείλω ξανά μήνυμα..
Μακαρι να το φερει για να παιξουμε ολοι μαζι αμα ειναι :cool_1:
 



Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
:cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11: :cool_11:
Το νου σου με τις hd ready ρε γιατι δεν παιζουν blue ray...... :cool_11:
Δεν ανησυχώ ρε, έχω το γατόνι μου εγώ που θα της προσθέσει τα υπόλοιπα pixel που λείπουν :happy_9:
 



Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
Αφου ειναι μεγαλη Μουσουδα ο τυπος :cool_11:
:cool_11: :cool_11: :cool_11: )( )( )( Εσύ αυτή τη μουσούδα που τη βρήκες ρε για avatar; Αλήθεια τώρα, το σκυλί σου είναι με επεξεργασία Photoshop; Πάντα είχα την απορία. Τέτοια ζώα μόνο στο Αγιοχώρι πρέπει να υπάρχουν )(
 



Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
Αφου σε περιμενω να ανεβεις και να το δεις απο κοντα :cool_4:
:cool_4:.....Καλά όταν θα ανέβω στο Αγιοχώρι θα πέσει τρελό γέλιο :happy_9: Όσο για τα σκυλιά τα λατρεύω ρε γαμώτο αλλά η μάνα μου παθαίνει εγκεφαλικά όταν της λέω να πάρω ένα...βρίσκει όλο δικαιολογίες παρόμοιες με αυτές των HD-DVD Fanboys... Φοβάται το μονοπώλιο του σκύλου και ότι θα την παραμελήσουμε :cool_11:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
:cool_4:.....Καλά όταν θα ανέβω στο Αγιοχώρι θα πέσει τρελό γέλιο :happy_9: Όσο για τα σκυλιά τα λατρεύω ρε γαμώτο αλλά η μάνα μου παθαίνει εγκεφαλικά όταν της λέω να πάρω ένα...βρίσκει όλο δικαιολογίες παρόμοιες με αυτές των HD-DVD Fanboys... Φοβάται το μονοπώλιο του σκύλου και ότι θα την παραμελήσουμε :cool_11:
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAA


 


Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Απάντηση: Meeting Point

Ρε εσεις εβαλα εδω και καποιες μερες το Super Stardust HD.
Σημερα ειδα και τα σκορ σας.
Πατε καλα ρε ??? :142:

Πειτε κανα hint....:137:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Meeting Point

Ρε εσεις εβαλα εδω και καποιες μερες το Super Stardust HD.
Σημερα ειδα και τα σκορ σας.
Πατε καλα ρε ??? :142:

Πειτε κανα hint....:137:
Ρε συ, εμείς πρέπει να παίζουμε αντίπαλοι! Μπορεί και να βρω κάποιον που παίζει χειρότερα από μένα! :142:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Απάντηση: Meeting Point

Ρε συ, εμείς πρέπει να παίζουμε αντίπαλοι! Μπορεί και να βρω κάποιον που παίζει χειρότερα από μένα! :142:
Σε εχω :137:
Βγαινω ανετα τελευταιος και δεν απειλουμε και πουθενα κατα την διαρκεια. :143:
 


Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Meeting Point

Σε εχω :137:
Βγαινω ανετα τελευταιος και δεν απειλουμε και πουθενα κατα την διαρκεια. :143:
Καλά, λέγε. Σε πόση ώρα σε σκοτώνουν στο Call Of Duty; Εγώ δεν είχα παίξει πάνω από ένα λεπτό ποτέ! :142:
Με το που ξεκινούσε το παιχνίδι, εμφανιζόταν κάποιος ο οποίος προχωρούσε ακάλυπτος, κρυβόταν γονατιστός πίσω από το απόλυτο τίποτα, περπατούσε αμέριμνος μεταξύ των αντιπάλων, πυροβολούσε τους συμπαίκτες του, κοιτούσε προς τη λάθος μεριά, έριχνε χειροβομβίδες στα πόδια του... Μάντεψε ποιός ήταν! :142:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Απάντηση: Meeting Point

Καλά, λέγε. Σε πόση ώρα σε σκοτώνουν στο Call Of Duty; Εγώ δεν είχα παίξει πάνω από ένα λεπτό ποτέ!
Με το που ξεκινούσε το παιχνίδι, εμφανιζόταν κάποιος ο οποίος προχωρούσε ακάλυπτος, κρυβόταν γονατιστός πίσω από το απόλυτο τίποτα, περπατούσε αμέριμνος μεταξύ των αντιπάλων, πυροβολούσε τους συμπαίκτες του, κοιτούσε προς τη λάθος μεριά, έριχνε χειροβομβίδες στα πόδια του... Μάντεψε ποιός ήταν! :142:
:204: :204:
Επαιξα Pro Online με εναν πιτσιρικο και εχασα 9-2 !!!!!
(τελευταια φορα που επαιξα online Pro)
Και τι μου εγραψε στο τελος το παληκαρι ?

























My first WIN !!!! :204:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Meeting Point

A, δεν ξέρω. Τα "ποδοσφαιράκια" έχουν πολλά κουμπιά και δεν τα μπορώ! :142:
Εσύ παθαίνεις... ναυτία με τα FPS; Εγώ, ναι! :143:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Απάντηση: Meeting Point

A, δεν ξέρω. Τα "ποδοσφαιράκια" έχουν πολλά κουμπιά και δεν τα μπορώ! :142:
Εσύ παθαίνεις... ναυτία με τα FPS; Εγώ, ναι! :143:
Οχι μονο στα FPS τα παω καλα και φυσικα με ποντικι μονο.:138:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.583
Μηνύματα
2.866.426
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top