Mercedes, BMW ή Audi











Μηνύματα
444
Reaction score
293
Αηδια ή όχι η θετική φορά περιστροφής ενός στερεού σώματος ορίζεται ως η αντίθετη της φοράς περιστροφής των δεικτών του ρολογιού. Αυτά επιστημονικά.
 


Μηνύματα
372
Reaction score
917
Δεν αρπάχτηκα αλλά είναι κάτι λεπτομέρειες που με χαλάνε και χτυπάει το OCD μου. Όπως π.χ. με χαλάει το μικρό ψηφιακό πράσινο ρολογάκι στα Lexus. 🤮
 


Μηνύματα
444
Reaction score
293
Στην ιδια κατηγορια με A class, bmw 1 και audi A3 βρισκεται και το Peugeot 308.

Πείτε μου αν ξέρετε το τρεχον μοντελο, αν ειναι καλο αυτοκινητο και αν ο κινητηρας 1.2 με 130hp ειναι αξιοπιστος και αποδοτικος για το αυτοκινητο αυτο.

Ενδιαφερει τον ιδιο καθως ειναι κατοχος του προηγουμενου πεζο 308.
 

Μηνύματα
174
Reaction score
266
Είμαι σχεδόν 20 χρόνια επαγγελματίας στο χώρο του αυτοκινήτου. Η ταπεινή μου άποψη με όλη την εμπειρία που απέκτησα αυτά τα χρόνια είναι ότι καμία από τις τρεις εταιρείες δεν κατασκευάζει αντιπροσωπευτικά μοντέλα στην κατηγορία αυτή. Γενικά το σκαλοπάτι είναι μεγάλο απ'την σειρά 1 στη σειρά 3, από την Α class στη C class κτλ... Αν πάραυτα πρέπει να επιλέξετε ένα μοντέλο θα έλεγα σαν πρώτη επιλογή την Α class, με μικρή διαφορά πιο πίσω την σειρά 1. group vag προσωπικά θα το απέφευγα, αλλά για να μη φανώ υπερβολικός θα πω να το αφήσετε τρίτη επιλογή. Κριτήριο αποτελεί η αξιοπιστία πρώτα, καθώς είναι το χειρότερο να ταλαιπώρησε συνεχώς με βλάβες και να ξεχνάς το αυτοκίνητο σου κλεισμένο στο υπόγειο της αντιπροσωπείας, παρά να συμβιβαστείς με την χαζή εργονομία της AClass ας πούμε....
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.867.161
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top