NEOTION POCKET FTA NP4+

Μηνύματα
3
Reaction score
0
ρε παιδια εχω την sony kdl 37p3000 με καρτουλα της ''neotion free2air.'' βλεπω ολα τα καναλια αλλα σε ολα εχω διακοπες σε εικονα και ηχο. το σημα ειναι καλο , κεραιες και καλωδια καινουρια. ξερετε τι φταει?
 





Μηνύματα
67
Reaction score
0
ΒΟΗΘΕΙΑ.Εδω και 4 χρονια εχω τοποθετησει την NEOTION POCKET FTA NP4+ σε μια philips 9203 και επεζε απροβληματιστα τα mpeg 4 .Ξαφνικα σταματησαν να δουλευουν τα μισα καναλια και να εχω μονο ηχο, ενω τα αλλα μισα δουλευουν και με ηχο και εικονα.Αυτα που δουλευουν ειναι τα λεγομενα μεγαλα καναλια ,τι μπορει να φταιει???Το σημα ειναι στο full....
 

STNET

Επαγγελματίας
Μηνύματα
259
Reaction score
274
ΒΟΗΘΕΙΑ.Εδω και 4 χρονια εχω τοποθετησει την NEOTION POCKET FTA NP4+ σε μια philips 9203 και επεζε απροβληματιστα τα mpeg 4 .Ξαφνικα σταματησαν να δουλευουν τα μισα καναλια και να εχω μονο ηχο, ενω τα αλλα μισα δουλευουν και με ηχο και εικονα.Αυτα που δουλευουν ειναι τα λεγομενα μεγαλα καναλια ,τι μπορει να φταιει???Το σημα ειναι στο full....
φίλε βάλε εξωτερικό δέκτη να ησυχάσεις τα ίδια μου έκανε και μένα άσε που έκανε συνέχεια διακοπές το άλλαξα το Σαββατο με εξωτερικό και τελος όλα τα προβληματα
 

Μηνύματα
5.776
Reaction score
1.187
ΒΟΗΘΕΙΑ.Εδω και 4 χρονια εχω τοποθετησει την NEOTION POCKET FTA NP4+ σε μια philips 9203 και επεζε απροβληματιστα τα mpeg 4 .Ξαφνικα σταματησαν να δουλευουν τα μισα καναλια και να εχω μονο ηχο, ενω τα αλλα μισα δουλευουν και με ηχο και εικονα.Αυτα που δουλευουν ειναι τα λεγομενα μεγαλα καναλια ,τι μπορει να φταιει???Το σημα ειναι στο full....
Για κάνε ένα επανασυντονισμό των καναλιών...
 

Μηνύματα
67
Reaction score
0
Εξωτερικο δεκτη δεν μπορω να βαλω. αλλα δεν θελω κιολας ειναι κρεμασμενη στο τοιχο
ο επανασυντονυσμος δεν εφερε κανενα αποτελεσμα
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.650
Μηνύματα
2.868.923
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top