New Desktop PC

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Τωρα χρειαζομαι κλειδι ενεργοποιησης των win 11
Άσε το μηχάνημα να δουλέψει για μια εβδομάδα, να διαπιστώσεις ότι όλα δουλεύουν σωστά, μετά πάρε μια άδεια Win 11 pro, κατά προτίμηση φθηνή. Αν δεν αισθάνεσαι άνετα με τη χαμηλή τιμή, πάρε μια "κανονική" άδεια από το κατάστημα.
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Άσε το μηχάνημα να δουλέψει για μια εβδομάδα
Ενταξει, ειναι γνωστο οτι εισαι φανατικος οπαδος του στρωσιματος συσκευων (και τα καλωδια συσκευες ειναι), αλλα εδω νομιζω οτι υπερβαλλεις.
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.927
Reaction score
3.731
Ενταξει, ειναι γνωστο οτι εισαι φανατικος οπαδος του στρωσιματος συσκευων (και τα καλωδια συσκευες ειναι), αλλα εδω νομιζω οτι υπερβαλλεις.
Δεδομένου ότι η ενεργοποίηση συνδέεται με το hardware id του μηχανήματος, δεν είναι κακό να περιμένει να επιβεβαιώσει ότι δεν θα "σκάσει" κάτι ;).
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Ενταξει, ειναι γνωστο οτι εισαι φανατικος οπαδος του στρωσιματος συσκευων (και τα καλωδια συσκευες ειναι), αλλα εδω νομιζω οτι υπερβαλλεις.
Ναι και στα δύο!
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
pylab, αν ενδιαφέρεσαι και για λάπτοπ εκτός από desktop, σου έχω δύο εξαιρετικές προτάσεις, pm για τα περαιτέρω! Λίγο αντιχαμάς φιλοισραήλ λείπει, αλλά θα τα βρούμε..
Ετοιμαζω stress test για τον υπολογιστη με πολλαπλα μυνηματα για γαζα λοατκι eurovision !!
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Άσε το μηχάνημα να δουλέψει για μια εβδομάδα, να διαπιστώσεις ότι όλα δουλεύουν σωστά, μετά πάρε μια άδεια Win 11 pro, κατά προτίμηση φθηνή. Αν δεν αισθάνεσαι άνετα με τη χαμηλή τιμή, πάρε μια "κανονική" άδεια από το κατάστημα.
Δεν ηξερα οτι χωρις ενεργοποιηση μπορω να δουλεψω τα Win !
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Δεν ηξερα οτι χωρις ενεργοποιηση μπορω να δουλεψω τα Win !
Στο διηνεκές, υπό συγκεκριμένες συνθήκες. Δεν μπορείς να τροποποιήσεις το UI (χρώματα, ταπετσαρία επιφάνειας εργασίας κλπ.), ενώ από το tray αναδύεται συνεχώς η ενοχλητική υπενθύμιση να τα ενεργοποιήσεις.
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Up and running με win 11 pro ενεργοποιημενα , εχω ηδη κατεβασει το πρωτο torrent και μαλιστα τελικιαζει τα dowload test ενω πριν τις περισσοτερες φορες εφτανε στο 60% .
Εχω βρει και το NAS !
Εντελως αθορυβο !
Εκανα την μαλακια και τα win τα ενεργοποιησα στα Ελληνικα >:(! Αλλαζει απο καπου ?

Μου την εχει σπασει αφανταστα η γραμμη εργασιων >:( αλλα που θα παει θα την φτιαξω....
 







kalitsouni

Ακουστικά
Μηνύματα
2.794
Reaction score
8.041
Μην πάρεις 32". Έχω 32" γι'αυτό σου το λέω. Για να μη μακρυγορώ θα σου πω απλά ότι κουράζει. Επίσης η 27" έχει καλύτερη ευκρίνεια.

Από μάρκα μόνο Dell. Έχω κάνει βόλτα τις μάρκες και γι'αυτό στο λέω.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.932
Reaction score
41.200
δεν ξέρω, το αντίστοιχο σε 32".
Αλλά συμφωνώ με καλτσούνι, όσο τη θυμάμαι στο μαγαζί που την είχα δοκιμάσει με το λαπτοπ την 32 που φάνηκε υπερβολική για γραφείο.
Εδώ και με την 27 η πρακτικότητα της είναι ότι έχω στα 2/3 τον browser και διαβάζω με άνεση avsite και το 1/3 δίπλα είναι τα mail να βλέπω τι έρχεται και να τα διαβάζω.
Ολόκληρη η επιφάνεια μόνο όταν βάζω τηλεοπτικό πρόγραμμα, κανά ματσάκι, να βλέπω, και αυτό όχι πάντα.
 



Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.552
Reaction score
30.801
Σπίτι είχα 32ρα (οχι 4Κ, qhd 2560x1400), καλή για φωτογραφία, μεγάλη για δουλειά γραφείου, την πήρε ο μικρός. Τώρα έχω 30ρα, πάλι μεγάλη είναι. Στο γραφείο εχω 27ρι imac, σαφώς καλύτερο μέγεθος οθόνης.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.122
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top