Off Topic

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Πληκτρολόγιο για τυφλούς

Να μας πεις από που τα αγοράζεις τα ξύλα, τουλάχιστον εσένα σου μένουν τα τσουβάλια και για άλλη χρήση :p
Και που να...έβλεπες πόσα κυκλοφορούν για...εθελοτυφλία. :lolsign:
ας χαλαρώσουμε λίγο τις προσωπικές επιθέσεις καλά μου σπουργιτάκια μην πάει το νήμα για νάνι νωρίς
Στην έρημο...Dahara ή Kalaharis ;;;
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.445
Reaction score
125.864
ας χαλαρώσουμε λίγο τις προσωπικές επιθέσεις καλά μου σπουργιτάκια μην πάει το νήμα για νάνι νωρίς
Μερικά σπουργιτάκια ξυπνούν κάθε λίγο και λιγάκι με μια μ@λακία στο στόμα, λες και το'χουν κάνει τάμα να μη την κόψουν όσο κι αν τους τυφλώνει.

Δεν εξηγείται αλλιώς το να δέχομαι προσωπική επίθεση ανά πάσα στιγμή της ημέρας, χωρίς να έχω επιτεθεί σε κανέναν.. μάλλον κάθε ώρα της ημέρας είναι κατάλληλη για να τραβήξουν μια.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Δεν σας προλαβαίνω. Τι έγινε πάλι;

:lolsign:
Πάλι...Ριζοσπάστη πρέπει να μελετούσες for old time's s(h)ake.... :sneaky:
Μερικά σπουργιτάκια ξυπνούν κάθε λίγο και λιγάκι με μια μ@λακία στο στόμα, λες και το'χουν κάνει τάμα να μη την κόψουν όσο κι αν τους τυφλώνει.

Δεν εξηγείται αλλιώς το να δέχομαι προσωπική επίθεση ανά πάσα στιγμή της ημέρας, χωρίς να έχω επιτεθεί σε κανέναν.. μάλλον κάθε ώρα της ημέρας είναι κατάλληλη για να τραβήξουν μια.
Μην ανησυχείς το νήμα με τα off-topic...ποτέ δεν κλειδώνεται.:wink:
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Μερικά σπουργιτάκια ξυπνούν κάθε λίγο και λιγάκι με μια μ@λακία στο στόμα, λες και το'χουν κάνει τάμα να μη την κόψουν όσο κι αν τους τυφλώνει.

Δεν εξηγείται αλλιώς το να δέχομαι προσωπική επίθεση ανά πάσα στιγμή της ημέρας, χωρίς να έχω επιτεθεί σε κανέναν.. μάλλον κάθε ώρα της ημέρας είναι κατάλληλη για να τραβήξουν μια.
Μην ξεχάσεις πριν πας για ύπνο να γυαλίσεις το φωτοστέφανο της αγιοσύνης σου
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.445
Reaction score
125.864
Και που να...έβλεπες πόσα κυκλοφορούν για...εθελοτυφλία.
Βρε νταξ, για τους κάθε λογής ψεκασμένους λες, αλλά ας το παραφράσω:
Ε-θελω-τυφλία είναι και το να μη το κόβεις, ενώ ξέρεις πως θα τυφλωθείς.
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.611
Reaction score
37.997
ωραια.. για τον υποεξελιγμενο μπαμπουινο ονόματι Εντ Σιραν ... δε λετε τιποτα ομως...
και τα τζενελεκ ειναι σωστα τοποθετημενα. 🐒
 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.943
Reaction score
77.625
ωραια.. για τον υποεξελιγμενο μπαμπουινο ονόματι Εντ Σιραν ... δε λετε τιποτα ομως...
και τα τζενελεκ ειναι σωστα τοποθετημενα. 🐒
αν είναι να μου το γυρίσετε σοβαρά να πάτε να γράψετε στο άλλο νήμα...άιντες :laugh:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Αυτό θέλει αντίληψη για να το πεις.
Κι η μ@λακια θέλει χαρτομάντιλο.

Όλα κάτι χρειάζονται.
Σορρυ φιλαρακι, οποιος δεν εχει δοκιμασει με καλτσα δεν ξερει τι χανει. Τραστ μι.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.611
Reaction score
37.997
Αυτό θέλει αντίληψη για να το πεις.
Κι η μ@λακια θέλει χαρτομάντιλο.

Όλα κάτι χρειάζονται.
τοποθετημενα υπο γωνια, και με καποια φροντιδα πισω απο αυτα, και με κεντρο τη θεση μπροστα στη κονσολα και οχι την οθονη του πισιου δεξια.
αναφερομαι στην επιμαχη φωτο ντοκουμεντο 🐒
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.641
Μηνύματα
2.870.508
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top