Off Topic




Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.658
Μάρκου όποτε νιώσεις έτοιμος να μας μιλήσεις για τα βυζά της αδελφής σου κ την παιδική σου ηλικία....στείλε πμ...να ανοίξουμε ειδικό νήμα:p :cry: :lolsign:
That's below the belt, you can do better. Εδώ έιναι τα πειράγματα και λέω και εγώ δεν υπήρξαν ?
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.870
Reaction score
77.470
That's below the belt, you can do better. Εδώ έιναι τα πειράγματα και λέω και εγώ δεν υπήρξαν ?
δεν έχει τέτοια κολλήματα ο Μάρκου....έχει απελευθερωμένη σεξουαλικότητα :lolsign:
 

Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.658
μην έρθει μόνη.....
και τα βυζά της να φέρει πες της.... :lol: :cry:


Υ.Γ. Κλαίω όμως....
Μιλάμε είσαι σατανικά κακός, δε παίζεσαι.
δεν έχει τέτοια κολλήματα ο Μάρκου....έχει απελευθερωμένη σεξουαλικότητα :lolsign:
Α, ενταξει τότε.
 

Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.658
@JOHN MARKOU . @daharis666 Μην ανταλλάξετε πολλά πόστ, αφήστε κάτι και για αργότερα. παω σε φίλη νευρολόγο να την ρωτήσω, για μια περίεργη παρενέργεια που είχα με το εμβόλιο. Αυτός ο @costas EAR με έγβαλε με μίνι εγκεφαλικό χα χα.
 




Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Η σωστή η τηγανιά, η πρόστυχη η αντρική, με κρασί γίνεται, ακόμα και με ρετσίνα .
Πολύ καλό σωταρισμα στο γουρούνι να ροδίσει καλά και μετά σβήσιμο με κρασί και σκέπασμα όλου σχεδόν του κρέατος με κρασί. Το τιγκαρεις με μυρωδικά της επιλογής σου και το αφήνεις να μαγειρευτει μέσα στο κρασί.
Είναι ίσως το μοναδικό πιάτο που μπορείς να αξιοποιήσεις αυτό το χωμάτινο πράμα που πίνουν οι βόρειοι και το λένε Μαλαματινα. Δεν πίνεται με τίποτα, αλλά για τηγανιά είναι ό,τι πρέπει!
Den το έχεις με την μαγειρική βρε αγόρι μου άστο να πάει στο διάλο .
Που θα αφήσεις του γουρούνι μέσα στην μαλαματίνα να γίνει μεθυσμένο χοιρινό ! υπάρχει και αντίστοιχο μεθυσμένο κοτόπουλο με μπύρα.
Δεν φιάχνεται έτσι η τηγανιά η σωστή. Αυτή είναι , η τηγανιά του μπεκρή , μη σου πω ούτε αυτουνού.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Den το έχεις με την μαγειρική βρε αγόρι μου άστο να πάει στο διάλο .
Που θα αφήσεις του γουρούνι μέσα στην μαλαματίνα να γίνει μεθυσμένο χοιρινό ! υπάρχει και αντίστοιχο μεθυσμένο κοτόπουλο με μπύρα.
Δεν φιάχνεται έτσι η τηγανιά η σωστή. Αυτή είναι , η τηγανιά του μπεκρή , μη σου πω ούτε αυτουνού.
Άντε ρε κάνε παραπέρα, λουκανικοφάγε!!
Πού έχεις αποπση για όλα!!!
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Εχω άποψη , όχι για όλα , γιδοβοσκέ γορτύνιε , γιατί μαγειρεύω.
Στα ψάρια ας πούμε δεν έχω γιατί δεν τα τρώω , στίς μπάμιες το ίδιο .
Στην τηγανιά έχω άποψη , γιατί γνωρίζω και πέντε συνταγές και είναι ένα φαγητό που το κάνω σχετικά συχνά . Τουλάχιστον μία φορά μηνιαίως.
Ως εκ τούτου , ΝΑΙ ΡΕ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ .
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εχω άποψη , όχι για όλα , γιδοβοσκέ γορτύνιε , γιατί μαγειρεύω.
Στα ψάρια ας πούμε δεν έχω γιατί δεν τα τρώω , στίς μπάμιες το ίδιο .
Στην τηγανιά έχω άποψη , γιατί γνωρίζω και πέντε συνταγές και είναι ένα φαγητό που το κάνω σχετικά συχνά . Τουλάχιστον μία φορά μηνιαίως.
Ως εκ τούτου , ΝΑΙ ΡΕ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ .
Θα σου 'λεγα πού να τη βάgλεις την άποψή σου βλαχοπυργιώτη, αλλά έχε χάρη που εμείς οι της ευρωπαϊκής Γορτυνίας, είμαστε ευγενικοί άνθρωποι!
 




Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Σιγά μωρή Βεφα Αλεξιαδου!
Bretsos εσύ τι γελάς?
Στα ψάρια καλά κάνεις, μαζί σου, αλλά στις μπάμιες θα διαφωνήσω.
Σε κάνω εγώ μπάμιες με λουκάνικο να ξεχάς να πτάς αεροπλάνα... :roflmao:
Ασε ρε ! άει τράβα να κάνς παρέα τον σύντροφο τον Γορτύνιο , που νομίζει ότι ξέρει να μαγειρεύει. :rofl:
 


Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Αυτή μου ρθε στο μυαλό ρε κακομοίρη γιατί αν ζούσε θα ήταν συνομηλικη με τα σανσουι σου...
Ασε ρε κατακαημένεεε, άστο , και δεν έχει και καμία σ΄χεση με τα sansui μου , αλλά και γιατί να έχει άλλωστε?
Τα SANSUI δεν παίζουν φαγητό ! μουσική παίζουν .
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.105
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top