Off Topic





Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Σπουδαίες λατερνες!
Κοίτα λατέρνα είσαι εσύ.
Τα δικά μου είναι πιο μικρά απο σένα.
Το αρχαιότερο σου ρίχνει δύο χρόνια.
Ολα τα άλλα είναι από το 77 και μετά .
Εσύ μωρή λατέρνα είσαι του πότε ? του 74 , αν δεν κάνω λάθος.
Πέραν τούτου , δεν έχεις κάτι καλύτερο , οπότε άστο . Αλλά ακόμα και να έχεις , μεγειά σου και χαρά σου , SANSUI δεν έχεις .!
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Δυστυχώς έχουν πεθάνει οι δυο κόρες της. Αυτή ζει , διαφημίζει και κάτι φουρνακια στην τηλεόραση.
Α μάλιστα...
Πιθανόν να είχα ακούσει κάτι για κάποια από τις κόρες και να μου είχε μπει στο μυαλό πως είχε φύγει αυτή....
Κοίτα λατέρνα είσαι εσύ.
Τα δικά μου είναι πιο μικρά απο σένα.
Το αρχαιότερο σου ρίχνει δύο χρόνια.
Ολα τα άλλα είναι από το 77 και μετά .
Εσύ μωρή λατέρνα είσαι του πότε ? του 74 , αν δεν κάνω λάθος.
Πέραν τούτου , δεν έχεις κάτι καλύτερο , οπότε άστο . Αλλά ακόμα και να έχεις , μεγειά σου και χαρά σου , SANSUI δεν έχεις .!
Να σου πω.. Κοφτο.. Ό,τι πεις, βαρέθηκα.
Πουθενά δεν έγραψα πως η συνταγή που ανέφερα είναι η μοναδική, έγραψα πως είναι αυτή που μου αρέσει. Και εσύ, όπως συνηθίζεις συχνά, απάντησες με τον γνωστό εριστικό σου τρόπο.
Λοιπόν, βούλωσε το και ασχολήσου με κανέναν άλλον. Αντε, γιατί δεν αργούν τα καντήλια να έρθουν..
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Γιατί το γυρνάς στη συνταγή , και με απειλείς με καντήλια , όταν εσύ ο ίδιος το ξεκίνησες ?
Μάθε τρόπους και κατανόησε ότι τα γραφόμενά σου σε εκθέτουν και προκαλούν αντιδράσεις.
Εγω δεν απειλώ ούτε με καντήλια ούτε με κάτι άλλο . ΜΙΛΑ ΟΜΟΡΦΑ.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Γιατί το γυρνάς στη συνταγή , και με απειλείς με καντήλια , όταν εσύ ο ίδιος το ξεκίνησες ?
Μάθε τρόπους και κατανόησε ότι τα γραφόμενά σου σε εκθέτουν και προκαλούν αντιδράσεις.
Εγω δεν απειλώ ούτε με καντήλια ούτε με κάτι άλλο . ΜΙΛΑ ΟΜΟΡΦΑ.
Τι ακριβώς ξεκίνησα Μάρκου;
Πήρες ένα μήνυμα που απευθυνόταν σε άλλον και το γύρισες σε προσωπικό.
Σου απάντησα χαλαρά, λέγοντας σε λουκανικοφαγο (κατά δική σου ομολογία) και άρχισες τα περί γορτυνιων γιδοβοσκων. Για δείξε μου λοιπόν τι ξεκίνησα και πότε;
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Καλά οκ , τότε το βουλωσέ το και τα τοιάυτα μάλλον τα φαν΄ταστηκα.
Οκ δεν έχεις χιούμορ και δικαίωμά σου και λήγει εδώ.
 













Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.122
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top