Off Topic

P

PMC

Guest
Πού είναι, ξαναρωτάω;
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά!

ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ! Πραγματικά ευχαριστώ πολύ!

Παρακολουθω το avsite αλλά δεν επιθυμώ να έχω καμία ανάμιξη σε κανένα θέμα γιατί μου κάνει κακό.

Απλα….το να γράφω στο σάιτ δεν μου ταιριάζει.

Μου Αλλοιώνει τον χαρακτήρα . Δυστυχώς όταν γράφεις στο avsite , Εκ των πραγμάτων , θα πρέπει να Συνομιλείς με άτομα τα οποία δεν έχουν όρια και εγώ δεν μπορώ να συνομιλώ με τέτοια άτομα …..με κάνουν να φανερώνω έναν χαρακτήρα που δεν μου ταιριαζει. Έτσι έχω επιλέξει να απέχω.


καλες ακροάσεις εύχομαι σε αυτούς που ακούν μουσική !
καλες μετρήσεις σε αυτούς που μετράνε !
Καλη συνέχεια σε όλους!
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.221
Reaction score
11.499
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά!

ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ! Πραγματικά ευχαριστώ πολύ!

Παρακολουθω το avsite αλλά δεν επιθυμώ να έχω καμία ανάμιξη σε κανένα θέμα γιατί μου κάνει κακό.

Απλα….το να γράφω στο σάιτ δεν μου ταιριάζει.

Μου Αλλοιώνει τον χαρακτήρα . Δυστυχώς όταν γράφεις στο avsite , Εκ των πραγμάτων , θα πρέπει να Συνομιλείς με άτομα τα οποία δεν έχουν όρια και εγώ δεν μπορώ να συνομιλώ με τέτοια άτομα …..με κάνουν να φανερώνω έναν χαρακτήρα που δεν μου ταιριαζει. Έτσι έχω επιλέξει να απέχω.


καλες ακροάσεις εύχομαι σε αυτούς που ακούν μουσική !
καλες μετρήσεις σε αυτούς που μετράνε !
Καλη συνέχεια σε όλους!
Ειλικρινής τοποθέτηση:hi:
 


Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά!

ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ! Πραγματικά ευχαριστώ πολύ!

Παρακολουθω το avsite αλλά δεν επιθυμώ να έχω καμία ανάμιξη σε κανένα θέμα γιατί μου κάνει κακό.

Απλα….το να γράφω στο σάιτ δεν μου ταιριάζει.

Μου Αλλοιώνει τον χαρακτήρα . Δυστυχώς όταν γράφεις στο avsite , Εκ των πραγμάτων , θα πρέπει να Συνομιλείς με άτομα τα οποία δεν έχουν όρια και εγώ δεν μπορώ να συνομιλώ με τέτοια άτομα …..με κάνουν να φανερώνω έναν χαρακτήρα που δεν μου ταιριαζει. Έτσι έχω επιλέξει να απέχω.


καλες ακροάσεις εύχομαι σε αυτούς που ακούν μουσική !
καλες μετρήσεις σε αυτούς που μετράνε !
Καλη συνέχεια σε όλους!
Ειλικρινής τοποθέτηση:hi:
Τσσσς!!!
Ετοιμαστείτε να σας φάω τώρα που γίνομαι λαμπάτος😍😍
🤣🤣🤣🤣🤣
 


Μηνύματα
691
Reaction score
1.102
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά!

ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ! Πραγματικά ευχαριστώ πολύ!

Παρακολουθω το avsite αλλά δεν επιθυμώ να έχω καμία ανάμιξη σε κανένα θέμα γιατί μου κάνει κακό.

Απλα….το να γράφω στο σάιτ δεν μου ταιριάζει.

Μου Αλλοιώνει τον χαρακτήρα . Δυστυχώς όταν γράφεις στο avsite , Εκ των πραγμάτων , θα πρέπει να Συνομιλείς με άτομα τα οποία δεν έχουν όρια και εγώ δεν μπορώ να συνομιλώ με τέτοια άτομα …..με κάνουν να φανερώνω έναν χαρακτήρα που δεν μου ταιριαζει. Έτσι έχω επιλέξει να απέχω.


καλες ακροάσεις εύχομαι σε αυτούς που ακούν μουσική !
καλες μετρήσεις σε αυτούς που μετράνε !
Καλη συνέχεια σε όλους!
Αγαπητέ είναι θέμα χαρακτήρα. Και πριν αρχίσουν να μετράνε, υποθέτω έτσι θα ήταν και τότε.

Χαρά μας να μαθαίνουμε τα νέα σου και να βλέπουμε, οπότε κανεις κεφι, αλλαγές στο πολύ όμορφο σύστημα σου.

Και να το ακούσω θα ήθελα κάποτε.

(Αν και βλέποντας τις μετρήσεις σου, θα έπρεπε να είμαι καλυμμένος χαχα)
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Αγαπητέ είναι θέμα χαρακτήρα. Και πριν αρχίσουν να μετράνε, υποθέτω έτσι θα ήταν και τότε.

Χαρά μας να μαθαίνουμε τα νέα σου και να βλέπουμε, οπότε κανεις κεφι, αλλαγές στο πολύ όμορφο σύστημα σου.

Και να το ακούσω θα ήθελα κάποτε.

(Αν και βλέποντας τις μετρήσεις σου, θα έπρεπε να είμαι καλυμμένος χαχα)
Ναι καλά. Τώρα με τις λάμπες θα τωνε πιω το αίμα και αυτουνού.

100db στα τρία μέτρα με πικάπ. :beach::beach:
 

Μηνύματα
27.261
Reaction score
25.257
Σιγά μην σπάσεις καμιά λάμπα , και τρέχεις μετά. :roflmao:
Κατά το μην σκίσεις κανά καλσόν.:fuckyou:
 


Μηνύματα
27.261
Reaction score
25.257
Τιναι αυτό ρε νιάου? μέτρηση της λάμπας 100db ?
Σιγά ρε θα σκίσεις καμιά ανάρτηση.
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Αυτό το συνηθειο που έχετε να κρίνετε από τον μικρόκοσμο σας ολοι.. Και μετά λέει ο άλλος Τζιοβάνι γιατί δεν γράφεις😁😁
Πάρε και λίγο roon τώρα και το ποτενσιόμετρο στο -14 για να στανιάρεις😉
4F6289E0-2A9B-4121-929D-81D096B43CBD.png

Τιιιι;; Στερεο; Με λάμπες;;;
τρία μέτρα ισόπλευροοοο😃😃😃
Αντε εντάξει. Μπορεί και 3,10
Νιάου !!
 







Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Τα δεδομένα που γράφω είναι απολύτως ακριβή. Τον Γιάννη τον αγαπάω και τον πειράζω. Τα άλλα περί μέτρησης κινητού και αμφισβήτησης είναι απλά αστεία για να μη πω γελοία. Δηλαδή σου λεει ο μυρωδιάς ότι δεν ειναι 110 db αλλά μπορεί να είναι 100 ή 120. Και καμαρώνει κιόλας.
έλεος δηλαδή!!
 

Μηνύματα
12.493
Reaction score
14.648
Τα δεδομένα που γράφω είναι απολύτως ακριβή. Τον Γιάννη τον αγαπάω και τον πειράζω. Τα άλλα περί μέτρησης κινητού και αμφισβήτησης είναι απλά αστεία για να μη πω γελοία. Δηλαδή σου λεει ο μυρωδιάς ότι δεν ειναι 110 db αλλά μπορεί να είναι 100 ή 120. Και καμαρώνει κιόλας.
έλεος δηλαδή!!
Νοιάζονται για το καλό μας ηχητικά, ενεργειακά, και αλλά σε "κα". :D
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.702
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top