Off Topic

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
... διακρίνοντας απο τις λεπτομέρειες (έλλειψη πτυχίου αποφοίτησης Δημοτικού σχολείου, μικρο ηλικίας, εικονοκλαστικη προσέγγιση της οντιοφιλιας , το απρόσβλητο της μαιμουδισχιας φυσης μου κοκ) , εμενα εχουν στοχο οι βολές, αλλα καθοτι απχιαστο , πυροβολούν οπου βρουν. 🐒
 
Last edited:

Μηνύματα
4.466
Reaction score
7.742
... διακρίνοντας απο τις λεπτομέρειες (έλλειψη πτυχίου αποφοίτησης Δημοτικού σχολείου, μικρο ηλικίας, εικονοκλαστικη προσέγγιση της οντιοφιλιας , το απρόσβλητο της μαιμουδισχιας φυσης μου κοκ) , εμενα εχουν στοχο οι βολές, αλλα καθοτι απχιαστο , πυροβολούν οπου βρουν. 🐒
Εσύ Μαϊμού μας πόσες Ομελέτες έχεις κάνει μέχρι σήμερα? :biggrin:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
... πρεπει να μου σπάσεις το κεφαλι ως αυγο για να get your meaning across? :angel:
-
Επι ομελέτας το ανάγνωσμα, γατακια, να σας υπενθυμίσω οτι εχω κανει γραμμη παραγωγης (φαρς φουντ)κατα τη θητεία μου επι αμερικανικου εδάφους (σε προηγούμενη ζωη), κατι το οποιο μαρτυράται στο βιντεοκλιπ των μινιστρυ, over the shoulder, αλλα και πιο προσφατα στο πρώτο εξωφυλλο του Carpe Diem (περιοδικο graff coulture) , για να καταλήξω στο συμπερασμα, οτι δεν εχει σημασια ποσες ομελετες μπορει να φτιαξει μια μαιμου...αλλα ποσες ομελετες κανουν μια μαιμου... 🐒
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
THVA με αφορμη αυτο το βιδεο αν θελεις μπορω να σε πω μια ιστορια με τον Θεμη Ζαφειροπουλο;)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
Θα ήταν πάντως (πάντα κατά την δική μου οπτική) φρόνιμο και εμείς που γράφουμε συχνά πυκνά εδώ να είμαστε λίγο περισσότερο προσεκτικοί με το ύφος των post.
- οχι, εκλαμβανεται ως αδυναμια (?!) , και δεν το ευνοει η σκληρη και απανθρωπη εποχη, και "μπουλιγκ" να γινοταν για καλωσορισμα (που δε γινεται), ειναι πολακις πιο ευγενες απο την πραγματικοτητα (ευγενης ειναι ο σκοπος, οχι η γλωσσα-σε πολυ παρακατω αναλυση).
+ αν(και οποτε) εφυγε καποιες φορες εντως πλαισιου το πραμα, εχει σχολιαστει και εχει συμμορφωθει ο αιχμηρος τονος καποιων.
= αν καποιος επιθυμειν χαιδεμα αυτχιων, να απευθυνθει σε απαλη μουσικη (?!) μουζικ μειντ οφ φεδερζ . 🐒
-να και τα ακουστικα καταλληλα γι αυτο-
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.159
Reaction score
19.006
- οχι, εκλαμβανεται ως αδυναμια (?!) , και δεν το ευνοει η σκληρη και απανθρωπη εποχη, και "μπουλιγκ" να γινοταν για καλωσορισμα (που δε γινεται), ειναι πολακις πιο ευγενες απο την πραγματικοτητα (ευγενης ειναι ο σκοπος, οχι η γλωσσα-σε πολυ παρακατω αναλυση).
Άποψή μου είναι πως η ''αδυναμία'' (ίσως εκληφθεί έτσι από κάποιον η ευγένεια) σε φόρουμ γρήγορα αντιμετωπίζεται - αντιστρέφεται αν το θες και μάλιστα χωρίς κοκορομαχίες.
Άσε που ακόμα και σαν αδυναμία να το αφήσεις να φανεί (βρίσκοντας τρόπους να απαντάς σε άλλο κλίμα) τι θα συμβεί δηλαδή..
Θα χυθεί το γάλα?
Θα λερωθεί το κούτελο?

Η real life (ώξ' απο 'δώ) είναι αλλιώς..
 
Last edited:

Μηνύματα
12.543
Reaction score
14.689
Η γνώση και η αντίληψη -κατανόηση αυτής και της σημασίας της, λαμβάνει χώρα πάντα σε ησυχία.

Η αμφίβολία και η αναρώτηση (που και αυτή είναι στην ουσία αμφιβολία) είναι χρήσιμη στην δημιουργια ενός υγιούς βαθμού πίστης που η ζωή, η τέχνη αλλά και η επιστήμη χρειάζεται, αντίθετα απο ότι πολλοι νομίζουν, ώστε αυτή να μην καταπέσει στο νιχιλισμό αλλά ούτε και στην βεβαιότητα και αμετροέπεια. Μέσα στην αλήθεια υπάρχει πάντα η αμφιβολία αλλιώς δεν υπάρχει χώρος να αποδειχθεί και τότε είναι ψέμα.

Καληνύχτα στην ψευτοκουλτούρα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Παρακαλώ πόστ με αναφορές που συνειρμικά μπορεί να οδηγήσουν την σκέψη μου στον Μάσκ να σβήνονται. Με προσβάλουν βάναυσα εμένα και την αισθητική μου. 😀 😀
Πάντως δε προσβάλλουν τους Νορβηγούς.


Ούτε στο σύνολό τους τους Ευρωπαίους πολίτες όπως δείχνουν οι επιλογές τους (και τι πιο σαφές από αυτό)


Και όσους Έλληνες που δοκίμασαν το γλυκό:



Κι άμα ξερεις αγγλικά, αυτούς που λεν αυτά


Διάβασε καλά το παραπάνω άρθρο, είναι πολύ σημαντικό, και θα σε κάνω ερωτήσεις άμα ξαναπείς για τον ελον και την Τέσλα, γιατί αδιάβαστο σε κόβω και σ'αυτα. 😜😁🤪
 

Μηνύματα
12.543
Reaction score
14.689
Πάντως δε προσβάλλουν τους Νορβηγούς.


Ούτε στο σύνολό τους τους Ευρωπαίους πολίτες όπως δείχνουν οι επιλογές τους (και τι πιο σαφές από αυτό)


Και όσους Έλληνες που δοκίμασαν το γλυκό:



Κι άμα ξερεις αγγλικά, αυτούς που λεν αυτά


Διάβασε καλά το παραπάνω άρθρο, είναι πολύ σημαντικό, και θα σε κάνω ερωτήσεις άμα ξαναπείς για τον ελον και την Τέσλα, γιατί αδιάβαστο σε κόβω και σ'αυτα. 😜😁🤪
Δεν σε ξαναμιλάω γιατί σε ένα πόστ ανακάτεψες τον Μαέστρο - ένα πρόσωπο υπεράνω και που πρέπει η υπόσταση του να αποτελεί παράδειγμα και να διαφυλαχθεί ως κόρη οφθαλμού απο όλους μας .. Νόμος που λές και εσυ - στις εδώ "ανοησίες¨ μας που λέμε. 😀
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
Η real life (ώξ' απο 'δώ) είναι αλλιώς..
...δε θα το εγραφα αν δεν ειχε καμμια διαφορα με την πραγματικη ζωη - εχει δωθει υπερ του δεοντως επιεικεια και ανοχη σε πολυ κοσμο. Αυτο εχει ως αποτελεσμα την ανισοροπια που διακρινουμε εξω.
 

Μηνύματα
12.543
Reaction score
14.689
Αυτό είναι αλήθεια. Εγώ προτείνω την απαγόρευση αναφορών σε κατώτερα είδη μουσικής όπως η πάνκ. Μόνο αναφορές σε κλασική και μουσικολογία θα γίνονται αποδεκτές. 😀
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.159
Reaction score
19.006
...δε θα το εγραφα αν δεν ειχε καμμια διαφορα με την πραγματικη ζωη - εχει δωθει υπερ του δεοντως επιεικεια και ανοχη σε πολυ κοσμο. Αυτο εχει ως αποτελεσμα την ανισοροπια που διακρινουμε εξω.
Δεν θα διαφωνήσω για έξω, το αντίθετο.
Αν και εκεί ακόμα η ευγένεια, αλλά κυρίως η ενσυναίσθηση κάνουν συχνά θαύματα.
Είναι και θέμα στάσης ζωής..
Μπορείς να είσαι συνεχώς alert για ''τον φόβο του λύκου'' που αποστρέφεσαι αλλά με κίνδυνο στην πορεία να του μοιάζεις περισσότερο από όσο θα ήθελες.. ;)
Εξαρτάται τι φοβάται κάποιος περισσότερο..




Πάρτε sub.. 8-)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
- τα κανω ολα τα χρονια και τα δγυο - και τα διχτιακα και τα λαιβ, και τα ταυτοχρονα και οχι μονο για θεματα διασκεδασης/ερασιτεχνικα (βλ. μουσικες, χομπυ) αλλα και αισθηματικα και επαγγελματικα. Τι λες να εχω πχιασει κοσμοκαλογερικη μονο και μονο απο βιβλιογραφιες (και γελιογραφιες) ? 🐒
 

Μηνύματα
12.543
Reaction score
14.689
Δεν θα διαφωνήσω για έξω, το αντίθετο.
Αν και εκεί ακόμα η ευγένεια, αλλά κυρίως η ενσυναίσθηση κάνουν συχνά θαύματα.
Είναι και θέμα στάσης ζωής..
Μπορείς να είσαι συνεχώς alert για ''τον φόβο του λύκου'' που αποστρέφεσαι αλλά με κίνδυνο στην πορεία να του μοιάζεις περισσότερο από όσο θα ήθελες.. ;)
Εξαρτάται τι φοβάται κάποιος περισσότερο..




Πάρτε sub.. 8-)
Έχεις ορεξη για φιλοσοφική συζήτηση ε ;

Να επιτέλους έπιασαν οι προσπάθειες μου.

Κρίμα όμως που πιάσαν σε λάθος άνθρωπο που δεν τις χρειάζεται.

😀 😍
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.159
Reaction score
19.006
Έχεις ορεξη για φιλοσοφική συζήτηση ε ;

Να επιτέλους έπιασαν οι προσπάθειες μου.

Κρίμα όμως που πιάσαν σε λάθος άνθρωπο που δεν τις χρειάζεται.

😀 😍
Δεν ξέρω τι δενκαταλαβαινσεσύ.. :tongue:
Ιν δι εντ είπα.. πάρτε sub :party:
 

Μηνύματα
12.543
Reaction score
14.689
…ας μην ήταν ταϊσμένο του «σκασμού» και θα σου έλεγα τότε, για παρατηρητικότητες και κατανοήσεις, από το «μικρό» …:biggrin:
Για ποιό και τι πράγμα μιλάτε ; Ενδιαφέρον ακούγεται. 😀

Έχασα πόστ ή σβήστηκε κανένα λόγω "αγένειας" ή ήταν καμια φώτο που δεν τις βλέπω ; (όχι ότι αυτό θα σταματούσε τους άστοχους σχολιασμούς μου. Εδώ κάνω κριτική σε ταινίες χωρις να την έχω δει χα χα)
Δεν ξέρω τι δενκαταλαβαινσεσύ.. :tongue:
Ιν δι εντ είπα.. πάρτε sub :party:
Εδιτ ήταν μήπως ; ... δεν το ειδα χα χα
 




D

Deleted member 50795

Guest
ζήτα από το καγκουρό , να ποστάρει ξανά τη φωτό..:biggrin:

ή πες στον bhutia …να στην περιγράψει.. :geek:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top