OTL ....παραλειπόμενα


Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Απάντηση: ELECTROSTATIC-OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

Αφού έβαλες κι εσύ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑΡΑ τα Μεγάλα (συνονόματα) Μέσα, πώς να μη δουλέψει...
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Re: ELECTROSTATIC-OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

Βασιλη μου πολυ ωραια τα λες αλλα γιατι μαλωνεις μονον 2 μελη , τον Vet και τον ΕΑρ.
Προσωπικα το εχω εισπραξει σαν μια ιντριγκα υπεροχα στημενη, που επεσες και εσυ μεσα, βγηκαν τα μαχαιρια, την πεσανε στον Λουκα και ο ηθικος αυτουργος εγινε θυμα. Το οποιο θυμα ηταν απο την αρχη προκλητικος εναντι του Λουκα.
Μπορει να βλεπω πολλες ταινιες και να ειμαι φαντασιοπληκτος. Περασα και υπεροχα στην Θεσσαλονικη και δεν αφηνω κανεναν να μου το βγαλει ξινο, ο Λουκας ειναι υπεροχος ανθρωπος αλλα αντεχει και αυτος φανταζομαι μεχρι ενος σημειου.
Του την επεσε ο Χ.Σ. και τα πηρε στο κρανιο. Να μαλωσεις σε παρακαλω και τον Χ.Σ. στα πλαισια της ισονομιας.
Απο ενα σημειο και μετα το θεμα εγινε παιδικη χαρα. Δεν ειναι απαραιτητα κακο. Οταν καταγραφονται προσωπικες ακουστικες αποψεις συνηθως ετσι γινεται.
Φιλικα.
Μαλλον βλεπεις πολλές ταινιες τελευταια, δεν ειναι απαραιτητα κακό αυτο....

Εχω ακουσει παλαιοτερα το συστημα του Λουκά και εξεφρασα ΚΟΣΜΙΑ την αποψη μου και ΕΥΘΕΩΣ οπως το κανω πάντα, ζητησα ομως απο τον Β. Τσαντουλή να πει την αποψη του μιας και το ακουσε πιο προσφατα, για να μην δημιουργηθουν εντυπώσεις από την δικη μου κριση!

Μιας που ομως ενοχλήθηκες.... θα ενδιεφερε και η δικη σου άποψη μιας και ησουν στο πανελ προχθες (και οχι απλώς ποιό είναι το υψος των ηχειων σε σχεση με το μποι σου...)

Πιστευω να εγινα κατανοητός....
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: ELECTROSTATIC-OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

Αφού έβαλες κι εσύ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑΡΑ τα Μεγάλα (συνονόματα) Μέσα, πώς να μη δουλέψει...
Δεν κατάλαβα τι εννοείς....:rolleyes: εγώ τον κώδικα (πάτς) έκατσα και έφτιαξα... για να διευκολύνω την κατάσταση...:laugh:
 

Μηνύματα
27.420
Reaction score
25.528
Απάντηση: ELECTROSTATIC-OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

Ο τσαντουλής , δυστυχώς για εσάς έχει απόλυτο δίκιο. Το κάνατε σκατά το thread.
Ειδικά η υποτιθέμενη πλακίτσα με το avatar, θυμίζει κακομαθημένα παιδιά που κάνουν χοντράδες. Και δεν ήταν καθόλου αστείο.
Μάλλον λυπηρό θα έλεγα.
 





Μηνύματα
9.779
Reaction score
1.844
Απάντηση: ELECTROSTATIC-OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

Ο τσαντουλής , δυστυχώς για εσάς έχει απόλυτο δίκιο. Το κάνατε σκατά το thread.
Ειδικά η υποτιθέμενη πλακίτσα με το avatar, θυμίζει κακομαθημένα παιδιά που κάνουν χοντράδες. Και δεν ήταν καθόλου αστείο.
Μάλλον λυπηρό θα έλεγα.
Μηπως λες και λιγα. Ωρες ώρες αναρωτιέμαι μήπως δεν έχω αίσθηση του χιούμορ.
 



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.891
Reaction score
34.352
Re: OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

ρε παιδια ελεος δηλαδη.
φτανει, καναμε το χαβαλε, τωρα νομιζω δεν εχει αλλο αστειο, περαν βεβαια αυτων που το κανουν που νομιζουν πως ειναι..

υπεροχα!

Αντε βαλτε κ το Verity τωρα avatar..

:thumbsdown:
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Re: ELECTROSTATIC-OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

.... θα ενδιεφερε και η δικη σου άποψη μιας και ησουν στο πανελ προχθες (και οχι απλώς ποιό είναι το υψος των ηχειων σε σχεση με το μποι σου...)....
Μάλλον δεν θα μπορέσει να σου απαντήσει ο φίλος μου... γιατί στην ακρόαση τον είχε πάρει ο ύπνος... όπως και στον Γιάννη...:roflmao:
 

Μηνύματα
1.998
Reaction score
140
Re: OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

ρε παιδια ελεος δηλαδη.
φτανει, καναμε το χαβαλε, τωρα νομιζω δεν εχει αλλο αστειο, περαν βεβαια αυτων που το κανουν που νομιζουν πως ειναι..

υπεροχα!

Αντε βαλτε κ το Verity τωρα avatar..

:thumbsdown:
με hi-end δεν ασχολούνται γιαννη είσαι ασφαλής , γεμίσαμε αντικονφορμιστες
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.441
Reaction score
74.905
Re: OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

Επαναλαμβάνω, επειδή πιθανόν να μην έγινε σαφές, ότι το thread στο οποίο βρίσκεστε είναι το off topic.
Για την επίσκεψη του Βασίλη Τσαντουλή στο Λουκά Στεφανίδη μπορείτε να διαβάσετε εδώ.
 

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Απάντηση: OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

Ούτε με χάλι εντ ασχολούμαστε ούτε θρασύδειλοι είμαστε.
 


Μηνύματα
5.619
Reaction score
3.434
Απάντηση: Re: OTL εμπειρίες και παραλειπόμενα

Επαναλαμβάνω, επειδή πιθανόν να μην έγινε σαφές, ότι το thread στο οποίο βρίσκεστε είναι το off topic.
.
Αφού εδώ είναι off topic μπορούμε να γράψουμε ό,τι μ@λ@κία θέλουμε?:headbang::rolleyes:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.703
Μηνύματα
2.872.821
Members
37.934
Νεότερο μέλος
arhss1964
Top