PETITION - SAVE HD-DVD



CostasD

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.139
Reaction score
19
Μου θυμίζει κάτι ταινίες με χάπι εντ που στο τέλος κάποιος θα προλάβει τελευταία στιγμή να μπει στο συμβούλιο των υπερμεγαλομετόχων που υπογράφουν τα διαδικαστικά, θα βγάλει ένα δακρύβρεχτο λόγο, θα γλυκάνουν οι φάτσες όλων, θα το σκεφτούν, θα έρθουν αντιμέτωποι με τις τύψεις τους θα συγκινηθούν και θα πουν "τι στο καλο, στα τσακίδια το blu ray", το παν είναι να αισθανόμαστε καλά. Τίτλοι τέλους. :respect:
 


Μηνύματα
1.541
Reaction score
5
Απάντηση: PETITION - SAVE HD-DVD

χαχαχαχαχα... ναι... αν ειναι να σωθει οι υπογραφες θα κανουν τη δουλεια...
δε χαιρεστε που σιγα σιγα (σε καναδυο χρονια) θα μεινουμε με 1?
 






Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: PETITION - SAVE HD-DVD

Αν μου βρεις bluray με καλυτερη εικονα απο του king kong μπορει και να γινω !!!! :cool_11: :cool_11: :cool_11:
Σωστός ο Μήτσος........"happy_1" :crazy_3: "happy_1" :crazy_3: "happy_1"
Ψήφισα φυσικά......:cool_4:
 

Μηνύματα
159
Reaction score
0
Αν βρειτε hd-dvd με ελληνικους υποτιτλους εκτος του King Kong θα ριξω και εγω μια ψηφο!!! (Τα extras εξαιρουνται!!!)
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: PETITION - SAVE HD-DVD

Μου θυμίζει κάτι ταινίες με χάπι εντ που στο τέλος κάποιος θα προλάβει τελευταία στιγμή να μπει στο συμβούλιο των υπερμεγαλομετόχων που υπογράφουν τα διαδικαστικά, θα βγάλει ένα δακρύβρεχτο λόγο, θα γλυκάνουν οι φάτσες όλων, θα το σκεφτούν, θα έρθουν αντιμέτωποι με τις τύψεις τους θα συγκινηθούν και θα πουν "τι στο καλο, στα τσακίδια το blu ray", το παν είναι να αισθανόμαστε καλά. Τίτλοι τέλους. :respect:
Χαχαχαχαχα φοβερος!:cool_11:

ΥΓ εριξα κι εγω μια ψηφο! Για το hddvd ρε γ@μwτο!:crazy_1:
 


Μηνύματα
707
Reaction score
0
Αντι να υπογράφετε ανούσια petitions σταματήστε να αγοράζετε PS3, BD players και discs και ρίξτε όλα σας τα λεφτά στο HD-DVD.
Μόνο αυτή η γλώσσα γίνεται κατανοητή, και ορθά κατά τη γνώμη μου. Όλα τα άλλα είναι απλά οδοντόκρεμες....
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: PETITION - SAVE HD-DVD

Παντως με το Petition δεν αξίζει να ασχοληθει κανεις σοβαρα.

Οι πωλησεις της Warner και στα δυο format είναι το πιο έγκυρο petition για την ιδια και αυτό θα ακολουθήσει.
 

Μηνύματα
724
Reaction score
0
Χρειαζεται παντως να μεινει ζωντανο και ανταγωνισιμο το HDDVD.
Για να μην βαζουν οι αλλοι οτι τιμες θελουν και στα δισκακια και στα player.
Ηδη ειναι αρκετα ακριβα οι BluRay ταινιες. Αν μεινει μονο του, πως θα πεσουν γρηγορα οι τιμες?
 

Μηνύματα
89
Reaction score
0
Απάντηση: PETITION - SAVE HD-DVD

"Save HD DVD" epetition going strong
But "Let HD DVD Die!" campaign catching up!!!!!!!!

N"Please take HD DVD off life support and let the HD packaged media community and market heal and grow. Please let HD DVD die."

So ends the heartfelt plea currently live on PetitionsOnline.com, created in response to the "Save HD DVD" campaign running concurrently on the same site.

At the time of writing, the kill-it crew have notched up 4210 signatures while the please-save-it team are stonking ahead with 11,920 virtual scrawls.

The "Save HD DVD" epetition went live on January 5th as an immediate reaction to Warner Bros' decision to go Blu.

The petition creator states the purpose of the exercise is to "show Warner Brothers that the consumer has not 'clearly' chosen Blu-Ray".

As well as reversing Warner's decision, the hope for the petition is to show Universal and Paramount, "that HD-DVD still has supporters, thus they shouldn't switch to Blu-Ray".

"We have a chance to save a superior format from collapsing under the weight of the greedy Sony corporation and its inferior Blu-Ray format", pleads the intro text. "Let's do it!"

People power or a waste of time? You can throw your 2 cents into the fight now by clicking on one of the links below. Who knows what could happen if the save-it team hits the heady heights of 12,000 signees?

Link - http://www.petitiononline.com/HDVDeath/petition.html
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.639
Μηνύματα
2.870.410
Members
37.924
Νεότερο μέλος
daemon76
Top