Pioneer LX85

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Απάντηση: Pioneer LX85

Μου αρέσει το θράσος σου , εσυνα μου πεις εμένα για καμένα μεγάφωνα?
Αχαχχχαααχαχα, το ΄αλλο με τον τοττο το ξέρεις? ?
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Pioneer LX85

οχι ξερω το αλλο με αυτον που δεν εχει μπασα:142:
και το παραλο γι αυτο που ειναι ακεντρικοτος
ευθυμισαμε γιανη σλοου:143:
 

Μηνύματα
57
Reaction score
7
Απάντηση: Pioneer LX85

"It even shuts down its internal amplifiers power supply and all related amplifier circuitry when the speakers are set to the off position making this choice even more practical."

Άρα γίνεται αυτόματα από το μενού όταν ορίζονται τα ηχεία στο off. Πιο σωστό μου ακούγεται αυτό παρά αυτό που σου είπε η Intersys.
Καλησπερα & Χρονια Πολλα.Εσυ που τον εχεις τον 85 με τελικους επιβεβαιωνεις οτι οντως κλεινοντας το Speakers , δηλαδη πατωντας το Speakers στο OFF κλεινει τα τελικα δικα του ενισχυτικα σταδια και δουλευει οντως σαν Preamp?
Δηλαδη κανει αυτο που παραπανω λεει καποιος στα αμερικανικα?
Ρωταω εσενα Flash που απο την πρωτη μερα τον δουλευεις με τελικους.
και παλι χρονια πολλα και καλη χρονια!
 


Μηνύματα
6.688
Reaction score
5.216
Re: Απάντηση: Pioneer LX85

Καλησπερα & Χρονια Πολλα.Εσυ που τον εχεις τον 85 με τελικους επιβεβαιωνεις οτι οντως κλεινοντας το Speakers , δηλαδη πατωντας το Speakers στο OFF κλεινει τα τελικα δικα του ενισχυτικα σταδια και δουλευει οντως σαν Preamp?
Δηλαδη κανει αυτο που παραπανω λεει καποιος στα αμερικανικα?
Ρωταω εσενα Flash που απο την πρωτη μερα τον δουλευεις με τελικους.
και παλι χρονια πολλα και καλη χρονια!
Ωχ, τώρα είδα το μήνυμά σου. Δεν έκανα τεστ επιβεβαίωσης. Πίστευε και μη ερεύνα, χαχα!

Εντωμεταξύ τώρα τον δουλεύω τον 85 χωρίς τελικούς και είμαι πολύ ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.
Τα Penaudio Cenya κεντάνε ακόμη κι έτσι.
Και φυσικά όλα, άναψε-σβήσε, ρυθμίσεις κτλ από το κινητό μέσω wi-fi με το app της Pioneer.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.629
Μηνύματα
2.868.496
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top