Pirates of the Caribbean: Curse of the Black Pearl - BluRay

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
giorgio sorry αλλά έσβησα το μεγαλύτερο κομμάτι του post μου λίγο πριν απαντήσεις γιατί κατάλαβα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην παρεξηγηθεί...

Δεν χρειάζεται κιόλας, τα έχουμε πει αρκετά καθαρά νομίζω.
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Pirates of the Caribbean: Curse of the Black Pearl - BluRay

Εχει αναφερθεί πιο πανω για την πρώτη αγαπη ,σε σχεση με την εμμονή μας στον κορυφαίο τιτλο HDDVD του King Kong.
Θα θελα να πω πως η "πρωτη αγαπη" τον καιρό που βγήκε δεν ηταν τόσο τιμημένη (τουλαχιστον από μενα ) λογο του φόβου μου πως στο απώτερο μέλλον μπορει να βλέπαμε ακομα περισσότερα , ακομα πιο HD εικόνες.
Τα πράγματα όμως παγιώθηκαν με τον καιρο , και μετα από πολλές θεάσεις διαφόρων τιτλων σε HDDVD και BD καταλήξαμε σε πιο σημειο είναι η κορυφή.
Ετσι το 9,5 /10 με αφορμή την παρουσίαση του HDDVD Last Samurai εγινε καραμπινάτο 10/10.
Πλέον ειχα ( και ειχαμε ) καταλάβει φτασαμε στην κορυφη, απλως ως εκεινη την στιγμη δεν ήμασταν 100% σίγουροι.

Συνεπώς, όχι η πρωτη αγαπη δεν ξεχνιέται, αλλα η πρωτη αγάπη που αξίζει δεν ξεχνιέται.
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Όταν ξεκινήσαμε αυτές τις κουβέντες με το που μπήκα στο site , έτυχε να είναι και η αρχή των hd formats στην Ευρώπη...
Τότε έπαιρνα πληροφορίες από παντού και άκουγα απόψεις άλλων..
Τώρα έχω τη δική μου άποψη και μπορώ να έχω πιθανότητα να με ακούσουν..
Δεν θα σου πώ να μην είσαι απόλυτος blizard..
Να είσαι !
Αλλά να είσαι όταν πραγματικά θα γνωρίζεις και θα έχεις δει αυτό στο οποίο αναφέρεσαι..
Εγώ είμαι απόλυτος αλλά σε θέματα που μπορώ ανα πάσα στιγμή να επιβεβαιώσω βάζοντας απλά ένα δίσκο μέσα στο player..
Δεν με νοιάζει καθόλου από ποιό σύστημα θα έρθει η ακόμη καλύτερη εικόνα..
Έχω και τα δύο και οι δίσκοι έχουν τις ίδιες τιμές..
Αδιαφορώ απόλυτα για την μέθοδο ή τη διαδρομή.
Με νοιάζει ΜΟΝΟ το αποτέλεσμα..
Oι κρίσεις μου διέπονται από ειλικρίνεια και είναι πραγματικά ανεξάρτητες από προτιμήσεις...Μα δεν υπάρχουν άλλωστε..

** κάτι για να γνωρίζεις..Από τους περισσότερους "επαγγελματίες" reviewers έχω και έχω δει πολλά παραπάνω δισκάκια και στα δύο formats...
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.315
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top