Playstation 3 news

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Παλιοσειρές κι εσείς... Το πιό αγαπημένο μου πάντως θυμάμαι εκτος της Amiga ήταν ο Amstrad 6128...Είχε και ένα παιχνίδι με μια κολοκύθα το magic cauldron αν δεν κάνω λάθος... Και το πιο ωραίο ήταν το pacman της TOMMY pocket games .. ένα κιτρινο στρογγυλό πράγμα..
Το psp της εποχής...
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
giorgio-n said:
Παλιοσειρές κι εσείς... Το πιό αγαπημένο μου πάντως θυμάμαι εκτος της Amiga ήταν ο Amstrad 6128...Είχε και ένα παιχνίδι με μια κολοκύθα το magic cauldron αν δεν κάνω λάθος... Και το πιο ωραίο ήταν το pacman της TOMMY pocket games .. ένα κιτρινο στρογγυλό πράγμα..
Το psp της εποχής...
Της Nintendo το Donky Kong με τη διπλή οθόνη, πούτο βάζεις????
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Τι να λέμε τώρα... είχα επίσης και σε μηχανοκίνητο με ταινίες (!!!!!!) το φορητό space invaders...
Τι κρίμα που δεν τα έχω πια...Απόλυτα συλλεκτικά...
 

Μηνύματα
973
Reaction score
0
DIMITRIS K. said:
giorgio-n said:
Παλιοσειρές κι εσείς... Το πιό αγαπημένο μου πάντως θυμάμαι εκτος της Amiga ήταν ο Amstrad 6128...Είχε και ένα παιχνίδι με μια κολοκύθα το magic cauldron αν δεν κάνω λάθος... Και το πιο ωραίο ήταν το pacman της TOMMY pocket games .. ένα κιτρινο στρογγυλό πράγμα..
Το psp της εποχής...
Της Nintendo το Donky Kong με τη διπλή οθόνη, πούτο βάζεις????
Donky Kong το αγαπημενο μου.. :)
 


Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Μα είναι γνωστό (sic!) ότι το καλύτερο μηχανάκι της εποχής ήταν το Commodore 64. Τα καλύτερα γραφικά και ο καλύτερος ήχος. Όχι μπλιπ-μπλιπ...:mrgreen:
 



D

Deleted member 7494

Guest
DIMITRIS K. said:
Της Nintendo το Donky Kong με τη διπλή οθόνη, πούτο βάζεις????
Μεγάλο παιχνίδι! Τεράστιο μιλάμε! Μακάρι να ήξερα πού το έχω χάσει ρε γμτ. Όχι ότι θα δούλευε σήμερα, αλλά μόνο που θα το έβλεπα θα δάκρυζα.
 


Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Θελω να ελπιζω οτι προκειται για λαθος :? Ισως την τιμη που ισχυει σε δολαρια να την δωσανε σε λιρες, δηλαδη 600 δολαρια=600 λιρες. Οποτε σε ευρω φτανουμε σε αυτο το ποσο :?
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
DIMITRIS K. said:
Είδατε την τιμή του PS3 στο Play.com??? :shock: :shock: :shock:
http://www.play.com/Games/PlayStation3/CART/3-/1032615/-/Product.html?cur=258
Με τρία παιχνίδια μαζί, δηλαδή 599 + 75 ευρώ το παιχνίδι x3 = 824
Προσωπικά δεν θα έπαιρνα αυτό το bundle, άκου Formula 06 το Μάρτιο του 2007. Και Singstar :shock:Να δω ποιος θα πάρει το PS3 με Cell στα 600 ευρώ για να τραγουδάει καραόκε...
75 ευρώ το παιχνίδι πάντως είναι λίγο ouch. Όύτε το Xbox πάει πίσω ως προς αυτό βέβαια.
 


Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Μα είναι bundle. Προφανώς, μιας και περιμένουν μεγάλη ζήτηση, είπαν να βγάλουν λίγα φράγκα. Ρίξε 3 χαζοπαίχνιδα μαζί, βάλτο 824 ευρώ. Οι πορωμένοι θα το πάρουν έτσι κι αλλιώς. Απλό είναι.
 



Μηνύματα
367
Reaction score
0
sto site e-germanos.gr, ksekinise pre-order tou PS3 me endiektiki timi

599-649 euro.

kati mou leei pws to 500 i mikri 600 h megali tha ksefygei ligo edw sto ellada.
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.091
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top