PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κονσόλες

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
μα γιατι πουλαει το XBOX ακομη περισσοτερο αφου ειναι πιο καλο το PS3...
xo xo xo xo...
Που το ξέρεις; Εσύ δεν είσαι ο αντικειμενικός ο "δεν έχω κονσόλα";
 

Μηνύματα
1.541
Reaction score
5
Που το ξέρεις; Εσύ δεν είσαι ο αντικειμενικός ο "δεν έχω κονσόλα";
1) Καποιος παραπανω εδωσε ενα λινκ πωλησεων Μαρτιου,
2) Ηταν μια "τσιγκλιστικη" ερωτηση για τον φιλο blizzard που το εχουμε ρηξει στην πλακιτσα πλεον,
3) Τι να την κανω την κονσολα οταν παιζω σε HD αναλυσεις εδω και χρονια με 7.1 ηχο, no-limit gameplay, τσαμπα παιχνιδια, και και και...?

Κατι αλλο?:smoking:
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
1) Καποιος παραπανω εδωσε ενα λινκ πωλησεων Μαρτιου,
2) Ηταν μια "τσιγκλιστικη" ερωτηση για τον φιλο blizzard που το εχουμε ρηξει στην πλακιτσα πλεον,
3) Τι να την κανω την κονσολα οταν παιζω σε HD αναλυσεις εδω και χρονια με 7.1 ηχο, no-limit gameplay, τσαμπα παιχνιδια, και και και...?

Κατι αλλο?:smoking:
Σεβαστό, αλλά πολλή πρεμούρα ρε παιδί μου... :smoking:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
To 360 δεν πουλάει καλά γιατί δεν αξίζει … μόνο στην Αμερική ώς δικό τους προϊόν είναι OK αλλά γενικά δεν ξεφεύγει από το επίπεδο του xbox1.

Aυτό είναι θετικό και για το παρόν και για το μέλλον του gaming, αφού αν πήγαινε καλά μας περιμένει βαρεμάρα με το μονοπώλιο της MS και "οπισθοδρόμηση" και εδώ.
 


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Κοίτα τις πωλήσεις Αμερικής που υπάρχουν για xbox1-xbox360, θα δείς ότι είναι ακριβώς ίδιες , ότι έχω δίκιο και θα σου κοπεί το γέλιο.
(για το άλλο φυσικά και δεν έχεις καταλάβει και λογικό να χασκογελάς... δες το πρώτο που είναι απλό )
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Δεν γελάω για τις πωλήσεις. Για τα άλλα γελάω! :happy_5: :happy_5:
"To 360 δεν πουλάει καλά γιατί δεν αξίζει … μόνο στην Αμερική ώς δικό τους προϊόν είναι OK αλλά γενικά δεν ξεφεύγει από το επίπεδο του xbox1."
:bravo: :bravo: "happy_1" "happy_1"
 



Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.190
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top