PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κονσόλες

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τ

Και δεν παρακαλάς; Ούτε του Bliz δεν άρεσε! :happy_8:
Μα το ξέρω ότι δεν πρόκειται να έρθει.................μεθαύριο που λήγει η προθεσμία των 21 ημερών αναμονής θα τους πω να μου πιστώσουν την κάρτα................και έτσι θα πάρω το Call of Duty 3.........................:happy_6:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Μας χαλάς τη διασκέδαση, το ξέρεις; :happy_5:
Αν θέλεις να γελάσεις, πρέπει να με δεις να παίζω COD! Σου λέω ανώτερο και από Monty Pythons! :happy_5:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κονσό

Μας χαλάς τη διασκέδαση, το ξέρεις; :happy_5:
Αν θέλεις να γελάσεις, πρέπει να με δεις να παίζω COD! Σου λέω ανώτερο και από Monty Pythons! :happy_5:
Ώστε έτσι ε?..................γελούσατε εις βάρος των 50 ευρωπουλακίων μου που παραλίγο να πάνε χαράμι............κακούργοι!:mad_2: :mad_2: :mad_2: :mad_2: :mad_2: ...........μπουαχαχαχαχα :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Όχι, τα είχαμε μαζέψει τα λεφτά και θα στα δίναμε. Αρκεί να μας άφηνες να δούμε τη μούρη σου όταν πρωτοέπαιζες το παιχνίδι! :happy_5:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κονσό

Αρκεί να μας άφηνες να δούμε τη μούρη σου όταν πρωτοέπαιζες το παιχνίδι! :happy_5:
Υπάρχει περίπτωση να σας δώσω αυτή την ευχαρίστηση..............αν έρθει καθυστερημένο........"happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" ...................το θέμα είναι ότι θα μου μείνουν και τα λεφτά................2 games in the price of 1. :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8:
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.927
Reaction score
3.731
Re: Απάντηση: Re: PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κ

Υπάρχει περίπτωση να σας δώσω αυτή την ευχαρίστηση..............αν έρθει καθυστερημένο........"happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" ...................το θέμα είναι ότι θα μου μείνουν και τα λεφτά................2 games in the price of 1. :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8:
Το ένα είναι το COD, το άλλο παιχνίδι ποιο είναι??? :crazy_1:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και γ

Το ένα είναι το COD, το άλλο παιχνίδι ποιο είναι??? :crazy_1:
Μα το εκπληκτικό Full Auto 2 φυσικά."happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1"
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Εγω εχω μια απορια...

Τι μας ενδιαφερουν οι πωλησεις των 3 συσκευων* ???





________
*και λεω συσκευων γιατι "παιχνιδομηχανη" ειναι μονο το Wii και ειναι και μονο παιχνιδομηχανη.
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Μας χαλάς τη διασκέδαση, το ξέρεις; :happy_5:
Αν θέλεις να γελάσεις, πρέπει να με δεις να παίζω COD! Σου λέω ανώτερο και από Monty Pythons! :happy_5:
Έτσι, έτσι!! Και εγώ το πάτωμα δεν το αφήνω να πάρει ανάσα κάθε φορά :cool_1: :cool_1: :cool_1:
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Εγω εχω μια απορια...

Τι μας ενδιαφερουν οι πωλησεις των 3 συσκευων* ???





________
*και λεω συσκευων γιατι "παιχνιδομηχανη" ειναι μονο το Wii και ειναι και μονο παιχνιδομηχανη.
Λέμε και καμια μ@λ@κία να περνά η ώρα :happy_8::happy_8::happy_8:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Εγω εχω μια απορια...
Τι μας ενδιαφερουν οι πωλησεις των 3 συσκευων* ???
Πλάκα κάνεις??? Εδώ επενδύουν στο χρηματιστήριο σε μετοχές, κοιμούνται και ξυπνάνε με νούμερα, παρακολουθούν τον game jones να δούν αν έπεσε ή αν ανέβηκε!!!:crazy_1::crazy_1:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Εγω εχω μια απορια...

Τι μας ενδιαφερουν οι πωλησεις των 3 συσκευων* ???
Καλά, είσαι σοβαρός; Και βέβαια μας ενδιαφέρουν!:happy_8:
Είναι ένας καλός λόγος να γίνει νταβαντούρι. :happy_8: Ό,τι έχει η μία κονσόλα, η δική μου το έχει καλύτερο. Ακόμα και η σκόνη μου μαζεύουν έχει σημασία. Που λέτε, η σκόνη του 360... :happy_5:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κονσό

Λέμε και καμια μ@λ@κία να περνά η ώρα :happy_8::happy_8::happy_8:
Μ@λ@κία το thread μου μωρή? :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Λόγω σκληρού δίσκου είναι πιο γρήγορο το ps3 , το 360 δουλεύει σχεδόν σαν να μην είχε.
Πχ κάποια games κάνουν αυτόματα στην αρχή ένα μικρό install 100-300mb για να φορτώνουν πιο γρήγορα μετά, περισσότερα gb για cache το ps3, και γενικά τον χρησιμοποιούν πολύ.

ΥΓ
Το BR είναι 20-30% πιο αργό από το dvd, αλλά το μέγεθός του βοηθάει αν πρέπει να βάλεις δεδομένα πολλαπλές φορές για να αποφύγεις το seek.
 

Μηνύματα
8
Reaction score
0
Λόγω σκληρού δίσκου είναι πιο γρήγορο το ps3 , το 360 δουλεύει σχεδόν σαν να μην είχε.
Εγώ άλλα βλέπω στο video.
Και με διαφορά κιόλας

Το κοίταξες καθόλου το link που έδωσα?
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Εγώ άλλα βλέπω στο video.
Και με διαφορά κιόλας

Το κοίταξες καθόλου το link που έδωσα?

Μα τί λες τώρα????

Ο Blizard όταν βλέπει το βίντεο βλέπει οτι το PS3 φορτώνει πρώτο :happy_5::happy_5::happy_5::happy_5:

Καλά και σεις πέσατε στην παγίδα, είναι προφανές οτι στο βίντεο τρέχουν για πρώτη φορά το παιχνίδι οπότε έχει και την καθυστέρηση του πρώτου setup :happy_5::happy_5::happy_5:

Ας βάζαν και την επόμενη φορά να βλέπαμε "happy_1""happy_1""happy_1"
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Δεν ξέρω τι κάνει αυτό το game, αλλά όσο κάνουν ένα μικρό install αργούν λίγο την πρώτη φορά και μετά φορτώνουν πιο γρήγορα.
Και μέσα στο παιχνίδι είναι μεγάλη η διαφορά λόγο της δυνατότητας που σου δίνει ο HD.
(σαν media, το dvd είναι κατά μ.ο 20% πιο γρήγορο... παίζει ρόλο το σημείο στο οποίο έχουν γραφεί τα δεδομένα)

ΥΓ
Μην κρίνετε μόνο από ένα game και από ένα video.
 


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Ποιους προειδοποίησες ? τους βλάκες που δεν ξέρουν να διαβάζουν τι γράφει κάποιος αλλά μπορούν να δουν ένα video ?
Και γιατί το έκανες αυτό ? για να τους κοροϊδέψεις ?

ΥΓ
Δεν είπα ότι δεν φορτώνει πρώτο το xbox στο video , και μάλιστα πρόσθεσα ότι το dvd είναι πιο γρήγορο 20-30%, γιατί δεν διαβάζεις λίγο πριν αρχίσεις τις σαχλαμάρες απέναντι στους χρήστες του forum ?
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.091
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top