PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κονσόλες


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Δεν είναι υποχρεωτικό να φαίνεται , μπορεί να γίνεται αυτόματα ένα μικρό μπορεί και να σε ρωτάει να σε ρωτάει να επιλέξεις μεγαλύτερο.
Η μπορεί να μην έχει καθόλου αυτό το game και για αυτό να φορτώνει πιο αργά.

Απλά ενημέρωσα γιατί το ps3 είναι πιο γρήγορο στην πράξη όπως έχουμε δει σε πολλά games, επειδή δουλεύει με τον HD, δεν τον έχει σε δεύτερη μοίρα όπως είναι υποχρεωμένο να κάνει το xbox.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Ποιους προειδοποίησες ? τους βλάκες που δεν ξέρουν να διαβάζουν τι γράφει κάποιος αλλά μπορούν να δουν ένα video ?
Και γιατί το έκανες αυτό ? για να τους κοροϊδέψεις ?

ΥΓ
Δεν είπα ότι δεν φορτώνει πρώτο το xbox στο video , και μάλιστα πρόσθεσα ότι το dvd είναι πιο γρήγορο 20-30%, γιατί δεν διαβάζεις λίγο πριν αρχίσεις τις σαχλαμάρες απέναντι στους χρήστες του forum ?
Ρε blizard, μα την παναγιά και τον χριστό. θα παρω τον ίδιο τίτλο και θα παω στο σπίτι του DIMITRIS K. να τα δοκιμασουμε που εχει και τις 2 κονσολες. και θα τραβηξω βιντεο και την πρώτη και την δευτερη φορά...

Αν εχει διαφορά, σου δινω το λογω μου θα αγορασω PS3 Και θα βαλω στην υπογραφή μου "O Blizard εχει δίκιο για το PS3". Αν τυχον, δεν δουμε διαφορά και το XBOX φορτώνει πιο γρήγορα, θα φας το γιουχάρισμα του Μπάκα. Τον θυμασαι τον διαιτητή κύριο Μπάκα;;
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
γιατί δεν διαβάζεις λίγο πριν αρχίσεις τις σαχλαμάρες απέναντι στους χρήστες του forum ?
Sorry φίλε αλλά τις σαχλαμάρες τις έχεις αρχίσει εσυ, εδώ και καιρό και δε λες να τις σταματήσεις :happy_4:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Σου επαναλαμβάνω να διαβάζεις τι γράφουν οι χρήστες ώστε να καταλαβαίνεις τι λένε, πριν αρχίσεις τις επιθέσεις απέναντί τους ... αλλιώς ό μόνος που αξίζει γιουχάρισμα είσαι εσύ.
(και extra μάλιστα, επειδή είσαι mod ... ίσως δεν το έχεις φάει ακριβώς επειδή είσαι mod, αλλά τώρα πίστεψέ με πραγματικά το αξίζεις)

Διάβασε ξανά , και θα δείς ότι δεν διαφωνείς με τίποτα από όσα είπα....

ΥΓ
Τα ίδια και για τον άλλο... ΔΙΑΒΑΣΤΕ.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Θα ψάξω να βρω κ τπτ άλλο..
Κοίτα το oblivion που φορτώνει στον μισό χρόνο στο ps3, και ingame, και για παιχνίδια που κάνουν install πόσο βελτιώνονται λόγο HD.
(και το premium έχει hd, αλλά δυστυχώς δεν μπορεί να τον χρησιμοποιήσει τόσο)
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Σου επαναλαμβάνω να διαβάζεις τι γράφουν οι χρήστες ώστε να καταλαβαίνεις τι λένε, πριν αρχίσεις τις επιθέσεις απέναντί τους ... αλλιώς ό μόνος που αξίζει γιουχάρισμα είσαι εσύ.
(και extra μάλιστα, επειδή είσαι mod ... ίσως δεν το έχεις φάει ακριβώς επειδή είσαι mod, αλλά τώρα πίστεψέ με πραγματικά το αξίζεις)

Διάβασε ξανά , και θα δείς ότι δεν διαφωνείς με τίποτα από όσα είπα....

ΥΓ
Τα ίδια και για τον άλλο... ΔΙΑΒΑΣΤΕ.
Γκουχ γκουχ....
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Ρε blizard, μα την παναγιά και τον χριστό. θα παρω τον ίδιο τίτλο και θα παω στο σπίτι του DIMITRIS K. να τα δοκιμασουμε που εχει και τις 2 κονσολες. και θα τραβηξω βιντεο και την πρώτη και την δευτερη φορά...

Αν εχει διαφορά, σου δινω το λογω μου θα αγορασω PS3 Και θα βαλω στην υπογραφή μου "O Blizard εχει δίκιο για το PS3". Αν τυχον, δεν δουμε διαφορά και το XBOX φορτώνει πιο γρήγορα, θα φας το γιουχάρισμα του Μπάκα. Τον θυμασαι τον διαιτητή κύριο Μπάκα;;

Ο Μπάκας Λαμπρούκο είχε φάει βρωμόξυλο και όχι γιουχάρισμα..
Με το γιουχάρισμα δεν κατάλαβε τίποτα.. με το ξύλο συνήλθε...:happy_9:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Το, αν φορτώνει πιό γρήγορα το ps3 θα σας το πώ, μόλις αγοράσω το Oblivion, που το έχω λιώσει στο xbox και ξέρω και τα φορτώματά του και τα κολλήματά του. Γενικά πάντως και το ps3 δεν παίρνει φωτιά στο φόρτωμα. Είναι κι αυτό με το πάσο του λίγο...
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Δεν είναι ούτε γρήγορο ούτε αργό....φυσιολογικό μου φαίνεται...
Στα blu-ray είναι γρήγορο πάντως και δεν έχω παράπονο...
 


Μηνύματα
357
Reaction score
0
WII OWNER

Paidia pira to wii kai iremisa,xarika,epaixa...einai pragmatika treli empeiria.To xero oti den exei ta hd super fovera grafika tou ps3 ALLA exei epitelous xana gameplay,exei ti xara tou paixnidiou pou eixe leipsei edo kai xronia (apo epoxes Super NES - Amiga - Commodore 64 - Megadrive...) .Oloi theloun ena ps3 gia na deixnoun stous filous tous kai na "zilevoun" me tin poiotita tou.Ego alitheia pira ena wii gia plaka edo kai 2 evdomades, to syndesa ston PT AX100 kai apo tote OLOI einai kathe mera spiti mou.XAMOS.Kai opoios to vlepei agorazei...idi exoume 5 stin parea mou.Oso gia ta paixnidia...exo to Excite Truck,Sports,Red Steel kai Medal Of Honour kai einai mia xara.Kai oraia grafika exoun,kai poly kalo ixo kai plaka kai aima...mia xara...

P.S::mad_3: perimenoume ta 2 resident evil to kalokairi.
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.925
Reaction score
3.725
Γαμώτο, κάθε φορά μέχρι να το πάρω είδηση έχει σβήσει το flame :sad:
Για να το αναζοπυρώσω όμως, 1-2 developers είχαν ανακοινώσει ότι σκέφτονται να καθιερώσουν υποχρεωτική απαίτηση το δίσκο στο 360 για τα παιχνίδια τους...
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Re: WII OWNER

Ego alitheia pira ena wii gia plaka edo kai 2 evdomades, to syndesa ston PT AX100 kai apo tote OLOI einai kathe mera spiti mou.XAMOS.Kai opoios to vlepei agorazei...idi exoume 5 stin parea mou.

Χωρίς να θέλω να σε ξενερώσω (και γω έχω wii) αλλά από προσωπική εμπειρία τουλάχιστον, σου δίνω άλλες 2 εβδομάδες ενθουσιασμού. Μακάρι να βγω λάθος...
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Re: WII OWNER

Χωρίς να θέλω να σε ξενερώσω (και γω έχω wii) αλλά από προσωπική εμπειρία τουλάχιστον, σου δίνω άλλες 2 εβδομάδες ενθουσιασμού. Μακάρι να βγω λάθος...

Καλά...μην το λές!!! Εγώ το έχω σκίσει!!!:happy_9:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κονσό

Ασχετο.
Δεν ξερω, αλλα πολυ μου αρεσει αυτο το thread.
Μα είναι απολύτως φυσικό.....................αφού το thread είναι δικό μου. :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8:
 



Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: PS3 vs Xbox 360 vs Wii - Τα πρώτα παγκόσμια νούμερα και για τις 3 κονσόλες

Ένα έχω να πω.......δεν υπάρχει περίπτωση το PS3 να καταφέρει να ξεπεράσει το Wii στις πωλήσεις..........έτσι όπως πάει σε 5-6 μήνες μπορεί να καταφέρει να περάσει ακόμα και το 360...........το οποίο για να λέμε και του στραβού το δίκιο δεν τα πάει κι άσχημα. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 

Μηνύματα
1.541
Reaction score
5
μα γιατι πουλαει το XBOX ακομη περισσοτερο αφου ειναι πιο καλο το PS3...
xo xo xo xo...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.565
Μηνύματα
2.865.740
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top