RACKS....στο σαλονι μας.....

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.503
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Βλάση βάζε 2-3 φωτό σε κάθε μήνυμα γιατί είναι 8 χιλιόμετρα η κάθε σελίδα!:131:

Επειδή κατάλαβα τα γούστα σου στις γυναίκες,

από το ανάλαφρο που έβαλες,πάρε ένα

[RELIOPS="δωράκι"]
[/RELIOPS]
Παλλικαρι μου το κοριτσακι μου κανει νοημα να παω κοντα της και γω......θελω να παω σφαιρα.....που ειπες οτι μενει??????????
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Τι λες βρε Βλάση!!!

Σε σένα κρύβεται, σε μένα το κάνει φανερά... :114:

 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.565
Reaction score
94.430
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Παλλικαρι μου το κοριτσακι μου κανει νοημα
να παω κοντα της και γω......θελω να παω σφαιρα.....που ειπες οτι μενει??????????
Έχεις pm :138:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.503
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Αυτό θέλω!!!!
Κατσε γιατι το υποσχεθηκα στον Καφατο μιας και εχει δειξει καλη διαγωγη ολο τον χρονο !!!!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Το καλό ρακ σηκώνει βάρη και δεν...κλατάρει:612: [reliops=Hanley Strength-GIrls Rack Pull][youtube]Jc7Wgrdh3MA[/youtube][/reliops]
 


Μηνύματα
2.791
Reaction score
1
Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Δηλαδή, η πασαρέλα ημίγυμνων καλλονών και η διαρκής sex-ο-φρασεολογία αφορά στη "Γενική Συζήτηση περί High Fidelity" και τα racks;


@vlassis

Με φέρνεις στη δύσκολη θέση να σκέφτομαι ως λύση την απενεργοποίηση του λογαριασμού σου. Στο λέω ανοιχτά μπας και το καταλάβεις, καθώς οι μέχρι τώρα - επανειλημμένες και διακριτικές - προσπάθειές μου έχουν αποβεί άκαρπες. Αντιλαμβάνομαι το ταμπεραμέντο σου αλλά πρέπει και εσύ να κατανοήσεις πως ο χώρος είναι δημόσιος, οι κατηγορίες ανοιχτές στους επισκέπτες και ο προσανατολισμός του site και δη της κατηγορίας απέχει - ή θέλω να απέχει - από την εικόνα που παρουσιάζεται εδώ και στα περισσότερα θέματα που ανοίγεις.

1. Το λεξιλόγιό σου - γλαφυρό ομολογουμένως - έχει την τάση να περιστρέφεται γύρω από τη βουβωνική σου χώρα και τα συναφή. Αν δεν μπορείς να εκφραστείς ή/και αστειευτείς διαφορετικά, φρόντιζε τουλάχιστον να αυτο-λογοκρίνεσαι με παπάκια, αστεράκια και λοιπά σύμβολα.

2. Σου έχω ξαναπεί για τις φωτογραφίες. Δεν θέλεις ή δεν μπορείς να καταλάβεις. Αυτό που κάνεις - δηλαδή το ανέβασμα 10άδων φωτογραφιών σε σειρά - είναι αντιαισθητικό, ανώφελο και δημιουργεί πρόβλημα. Αφού δεν είσαι σε θέση να το ελέγξεις, μην ανεβάζεις φωτογραφίες ή βάζε σκέτα links.

Δεν ξέρω τι άλλο να σου γράψω... Μεγάλη η χάρη σου, αλλά ως εδώ.


@όλους

Παρακαλώ για λίγη αυτοσυγκράτηση. Το moderation παύει να έχει νόημα όταν το ένα post του κ@λου διαδέχεται το άλλο. Είναι άχαρο και ανεφάρμοστο να περνούν οι διαχειριστές τη μέρα τους λογοκρίνοντας, διαγράφοντας και μοιράζοντας infractions. Υπάρχουν προεκτάσεις και επιπτώσεις στη δημοτικότητα και εν γένει λειτουργία του site που δεν εύκολα αντιληπτές. Επιπτώσεις μακροχρόνιες και μη αναστρέψιμες. Αν δεν κινούμαστε στα άκρα, υπάρχει άπλετος χώρος για να περνάτε εσείς καλά και να κάνω κι εγώ τη δουλειά μου.
 

Μηνύματα
928
Reaction score
4
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

βαλτε ρε κεραταδες ενα NSFW στον τιτλο του τοπικ :125:

μη χασουμε και τις δουλειες μας! :142:

κατα τ'αλλα δωστε στον κοσμο..... "racks"!
 

Μηνύματα
928
Reaction score
4
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

ουπς

τωρα ειδα το παραπανω "χερι"
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.095
Reaction score
20.573
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Εδώ που τα λέμε, ο zoglair έχει δίκιο.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.503
Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

@vlassis

Με φέρνεις στη δύσκολη θέση να σκέφτομαι ως λύση την απενεργοποίηση του λογαριασμού σου. Στο λέω ανοιχτά μπας και το καταλάβεις, καθώς οι μέχρι τώρα - επανειλημμένες και διακριτικές - προσπάθειές μου έχουν αποβεί άκαρπες. Αντιλαμβάνομαι το ταμπεραμέντο σου αλλά πρέπει και εσύ να κατανοήσεις πως ο χώρος είναι δημόσιος, οι κατηγορίες ανοιχτές στους επισκέπτες και ο προσανατολισμός του site και δη της κατηγορίας απέχει - ή θέλω να απέχει - από την εικόνα που παρουσιάζεται εδώ και στα περισσότερα θέματα που ανοίγεις.
Αγαπητε Zoglair.....η αληθεια ειναι οτι πολλες φορες παρασυρομαι και ξεφευγω και σαφως χρειαζομαι πιπερι ομως .....πιστεψε με......αυτο που με κανει να ξεφευγω ειναι η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΦΙΛΙΚΗ διαθεση που εχω απεναντι σε ολους !
Τωρα θα μου πεις ...ρε Βλαση πρεπει να λες οτι λες με φωτο απο γκομενακια στην παραλια η με εσωρουχα η οτιδηποτε αλλο???????
Φυσικα οχι ,απλα ειναι η εμφαση ρε παιδι μου που θελω να δωσω και εκει γινεται η κεντα και πεφτουν οι αναλογες φωτο--------ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ? Δεκτο !!!!
Αν λοιπον εχω καποιον προσβαλλει ειτε τον ιδιοκτητη η εσενα η οποιονδηποτε αλλον ειλικρινα ζηταω συγνωμη!!!!!!!!!!!!!

1. Το λεξιλόγιό σου - γλαφυρό ομολογουμένως - έχει την τάση να περιστρέφεται γύρω από τη βουβωνική σου χώρα και τα συναφή.
Τωρα αυτο περι βουβωνικης μου χωρας .....σορρυ φιλε το θεωρω ατοπο μιας και το λεξιλογιο μου καλο η κακο (αν εχεις διαβασει τις 1430 απαντησεις μου δεν εχω προσβαλλει ποτε κανεναν φιλο και ειλικρινα ουτε προκειται)περιστρεφεται γυρω απο το χομπι μας και οχι γυρω απο το.....πιπ-ερι δεν το λεω!!!!

Αφού δεν είσαι σε θέση να το ελέγξεις, μην ανεβάζεις φωτογραφίες ή βάζε σκέτα links.
Νατα ...ειδες παρτην την προσβολη σου Κορινθιε(μου χρωστας μια)φαινομαι και μα@@@@ς!!

Δεν ξέρω τι άλλο να σου γράψω... Μεγάλη η χάρη σου, αλλά ως εδώ.
Τα ειπες ολα βρα μπαγασακο...τι αλλο να πεις???
Δεν πειραζει καλα να ειμαστε,,...δεν θελω στενοχωριες ...ερχεται και γριπη αλλα το Tamiflu πουθενα !!!!!!
Τωρα για την χαρη μου...να σου πω...σε αυτο το φορουμ γνωρισα πραγματικα πολλα καλα παιδια με γνωσεις-μερακι-ομορφη διαθεση-φιλικοτητα και ειλικρινα αυτο δεν αλλαζει τιποτα!!!
Τωρα για το BAN τι να πω αν ηρθε η ωρα για λεπουλε σεβαστο!

@όλους

Παρακαλώ για λίγη αυτοσυγκράτηση. Το moderation παύει να έχει νόημα όταν το ένα post του κ@λου διαδέχεται το άλλο. Είναι άχαρο και ανεφάρμοστο να περνούν οι διαχειριστές τη μέρα τους λογοκρίνοντας, διαγράφοντας και μοιράζοντας infractions. Υπάρχουν προεκτάσεις και επιπτώσεις στη δημοτικότητα και εν γένει λειτουργία του site που δεν εύκολα αντιληπτές. Επιπτώσεις μακροχρόνιες και μη αναστρέψιμες. Αν δεν κινούμαστε στα άκρα, υπάρχει άπλετος χώρος για να περνάτε εσείς καλά και να κάνω κι εγώ τη δουλειά μου.
Κοιτα να δεις τωρα......εχθες το βραδυ μεχρι της 2.30 τα ξημερωματα ανεβαζα φωτο στο photobucket και ενω εγω ο φουκαρας το μονο μου λαθος ηταν να βαλλω μια φωτο απο μια Ιαπωνεζουλα ετσι για το χαλαρωμα μπηκαν σημερα οι Ουννοι του Αττιλλα και εβαλλαν φωτο απο ολη την παραλια της Λουτσας και περιχωρων και μου χαλασανε το topic --ειδες μονο μια εβαλλα τοση δα!!!!!!!
Φτου σας ρε.....μου καντε μποικοταζ για να φυγω ετσι?
Γεια σας και να ειστε καλα ολοι!!!!!!!!ΤΟ ΕΝΝΟΩ παλλικαρια μου!!!!!
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Παιδικη χαρα το κανατε ρεεεεεεεεεε. Μαζευτειτε γρηγορα..... Ιδιως εσυ συνονοματε προστυχοπατριωτη κορινθιε .......
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

48 ρακ εβαλε ρε παιδια ο ανθρωπος. Τι αλλο να κανει δηλαδη για να ειναι ενα θεμα ενδιαφερον.
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.926
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Κατω τα χερια απο τον Βλαση!
Μες το καλοκαιρακι οι παρεκτροπες πολλες. Δικαιολογημενη η οποιαδηποτε παρεμβαση απο μερους των διαχειριστων. Ομως υπαρχουν π.μ. και αλλοι τροποι. Θα θεωρουσα "αποτομη" την εκρηξη του Ζογκλαιρ. Επειδη ολοι εδω μεσα ειμαστε μια καλη παρεα ελπιζω να τελειωσει φιλικα και συντομα το περιστατικο. Νομιζω με καποιο τηλ. η p.m. μεταξυ των εμπλεκομενων, θα συνεχιστει φυσιολογικα η πορεια στο φορουμ που αγαπαμε ολοι μας.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.503
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Κατω τα χερια απο τον Βλαση!
Μες το καλοκαιρακι οι παρεκτροπες πολλες. Δικαιολογημενη η οποιαδηποτε παρεμβαση απο μερους των διαχειριστων. Ομως υπαρχουν π.μ. και αλλοι τροποι. Θα θεωρουσα "αποτομη" την εκρηξη του Ζογκλαιρ. Επειδη ολοι εδω μεσα ειμαστε μια καλη παρεα ελπιζω να τελειωσει φιλικα και συντομα το περιστατικο. Νομιζω με καποιο τηλ. η p.m. μεταξυ των εμπλεκομενων, θα συνεχιστει φυσιολογικα η πορεια στο φορουμ που αγαπαμε ολοι μας.


Eιλικρινα να σε ευχαριστησω βρε παλλικαρι για την εκτιμηση αλλα και τα καλα σου λογια!!!
Ομως να πω οτι οντως ο Διαχειρηστης μου εχει στειλλει 2 φορες pm λεγοντας μου να προσεχω τον τροπο μου -δεν γινεται να μην το αναφερω!!!!
Τελος παντων εγω τον συγχωρω και δεν τον μπαναρω που θελει να με μπαναρει και το βραδυ θα συνεχισω την παρουσιαση με τα racks οπου υπαρχουν μοντελακια που κοστιζουν οσο ενα καλο συστημα!!!!!!
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Παίδες θεωρώ ότι ορθώς έγινε η παρέμβαση του Νίκου. Μάλιστα έπρεπε να την είχαμε κάνει νωρίτερα. Μπορεί το καλοκαιράκι να μας έχει πάρει τα μυαλά, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι εδώ είμαστε σε δημόσια θέα. Ειδικά εκείνον τον Αυτιά, άμα τον πιάσω...

Άντε ρε αγάπες υπομονή, καλοκαίρι είναι θα περάσει. :126:

...
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Eιλικρινα να σε ευχαριστησω βρε παλλικαρι για την εκτιμηση αλλα και τα καλα σου λογια!!!
Ομως να πω οτι οντως ο Διαχειρηστης μου εχει στειλλει 2 φορες pm λεγοντας μου να προσεχω τον τροπο μου -δεν γινεται να μην το αναφερω!!!!
Τελος παντων εγω τον συγχωρω και δεν τον μπαναρω που θελει να με μπαναρει και το βραδυ θα συνεχισω την παρουσιαση με τα racks οπου υπαρχουν μοντελακια που κοστιζουν οσο ενα καλο συστημα!!!!!!

Σου δινω παραγγελια...:137:

Θελω ρακακια με τρελο φινιρισμα , ξυλο , μεταλλο , εξωτικα υλικα , κρυσταλλα βοημιας ....:138:

ultra hi-end βρε παιδι μου....να τα βλεπουμε και να μας πεφτουν τα σαγονια.... :137:
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.926
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Ας συνεχισουμε επι του θεματος. Ωραιες οι φωτο αλλα καλο ειναι να τις συνοδευσουμε και με λιγο θεωρια. Δηλαδη ενα ρακ περα απο την στηριξη των μηχανηματων τι αλλες προδιαγραφες πρεπει να εχει. Ξυλο, αλουμινιο, τζαμι, μολυβι, ακιδες κ.λ.π. ποιος ο ρολος τους?
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Re: Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Ειδικά εκείνον τον Αυτιά, άμα τον πιάσω...




...
Τον Αυτια καντονε οτι θες.... απο τον ear κατω τα χερια...:142: :142:

Εar δασκαλε ειμαστε μαζι σου !!! :427::427:
 

Μηνύματα
2.791
Reaction score
1
Re: Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

... Κοιτα να δεις τωρα......εχθες το βραδυ μεχρι της 2.30 τα ξημερωματα ανεβαζα φωτο στο photobucket ...
Κι όμως, υπάρχει ο τρόπος ώστε ο κόπος σου να εκτιμηθεί και να αποδώσει καρπούς.

Το φόρουμ έχει ένα τουλάχιστον κοινό σημείο με τα συστήματα που πραγματεύεται η κατηγορία. Την επίτευξη όσο το δυνατόν μεγαλύτερου λόγου σήματος προς θόρυβο. 'Οπως έγραψα και πιο πάνω, η παράθεση των φωτό με τον τρόπο που το έκανες, είναι:

- αντιαισθητική (ή μη λειτουργική αν προτιμάς) διότι ο ενδεδειγμένος τρόπος στείρας παράθεσης μαζικών φωτογραφιών δεν είναι στα πλαίσια ενός νήματος, αλλά μέσω εφαρμογής photo gallery. Στην περίπτωσή μας, σύγκρινε αυτό που φαίνεται εδώ, με αυτό που φαίνεται εκεί:

http://s722.photobucket.com/albums/ww222/maselas/?albumview=grid

Το photobucket σου δίνει τη δυνατότητα να οργανώσεις τις φωτογραφίες σου σε συλλογές (albums) και να δημοσιεύσεις όποια από αυτήν επιθυμείς. Μάλιστα, εάν έβαζες και μια περιγραφή σε κάθε φωτογραφία, τότε ο κόπος σου θα είχε πολύ μεγαλύτερη αξία και για σένα τον ίδιο και για τα μέλη μας.

- ανώφελη γιατί αν κάποιος ενδιαφέρεται για σκέτες φωτογραφίες rack, θα προτιμήσει το google images έναντι του avsite:

http://images.google.gr/images?q=hi-fi+rack

Εάν όμως έγραφες 5 πράγματα για το τι είναι rack και το πλαισίωνες με 1-2 φωτό, ή έκανες παρουσίαση σε κάποια racks γράφοντας δυο λόγια για το καθένα, τότε φεύγουμε από το χώρο της γκαλερί και ερχόμαστε στο δικό μας χώρο.

- προβληματική, καθώς οι φωτογραφίες απαιτούν bandwidth και υπολογιστική ισχύ που σε δεδομένη στιγμή ο επισκέπτης του φόρουμ μπορεί να μη διαθέτει, όπως για παράδειγμα ένα netbook με αναιμική mobile internet σύνδεση, σύνδεση μέσω τηλεφώνου (modem) από το εξοχικό, κλπ.


Ελπίζω να έγινε σαφές το θέμα των φωτογραφιών. Όσο για τα ...βουβωνικά και τα συναφή, δέχομαι ότι είναι ο εγγενής τρόπος που εκφράζεσαι στα κατ' ιδίαν, αλλά στα πλαίσια ενός δημόσιου φόρουμ, στο οποίο έχουν πρόσβαση μηχανές αναζήτησης, ανήλικοι, εταιρείες internet filtering και corporate admins που ελέγχουν την πρόσβαση σε αυτό, δεν είναι αποδεκτός και θα πρέπει κάπως να το ρεγουλάρεις.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.118
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top