RACKS....στο σαλονι μας.....

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

- ανώφελη γιατί αν κάποιος ενδιαφέρεται για σκέτες φωτογραφίες rack, θα προτιμήσει το google images έναντι του avsite:

http://images.google.gr/images?q=hi-fi+rack
Εδω εχω μια μικρη ενσταση.Ολοι ξερουμε που θα βρουμε φωτογραφιες rack , ενισχυτων ηχειων , φωτογραφιες απο διεθνεις εκθεσεις.

Δεν μας ενδιαφερει να ψαξουμε.Θελουμε να μπουμε και να κανουμε οφθαλμολουτρο (ακομα και μονο αυτο ) στο αγαπημενο μας σαιτ.Θελουμε να κανουμε και την πλακα μας (vlassis rulez ).Kαι τι να λεει αμα καπου στο ιντερνετ υπαρχει μια γκαλερι καλυτερα ταξινομημενη....:121: :137:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Κι όμως, υπάρχει ο τρόπος ώστε ο κόπος σου να εκτιμηθεί και να αποδώσει καρπούς.

Το φόρουμ έχει ένα τουλάχιστον κοινό σημείο με τα συστήματα που πραγματεύεται η κατηγορία. Την επίτευξη όσο το δυνατόν μεγαλύτερου λόγου σήματος προς θόρυβο. 'Οπως έγραψα και πιο πάνω, η παράθεση των φωτό με τον τρόπο που το έκανες, είναι:

- αντιαισθητική διότι ο ενδεδειγμένος τρόπος στείρας παράθεσης μαζικών φωτογραφιών δεν είναι στα πλαίσια ενός νήματος, αλλά μέσω εφαρμογής photo gallery. Στην περίπτωσή μας, σύγκρινε αυτό που φαίνεται εδώ, με αυτό που φαίνεται εκεί:

http://s722.photobucket.com/albums/ww222/maselas/?albumview=grid

Το photobucket σου δίνει τη δυνατότητα να οργανώσεις τις φωτογραφίες σου σε συλλογές (albums) και να δημοσιεύσεις όποια από αυτήν επιθυμείς. Μάλιστα, εάν έβαζες και μια περιγραφή σε κάθε φωτογραφία, τότε ο κόπος σου θα είχε πολύ μεγαλύτερη αξία και για σένα τον ίδιο και για τα μέλη μας.

- ανώφελη γιατί αν κάποιος ενδιαφέρεται για σκέτες φωτογραφίες rack, θα προτιμήσει το google images έναντι του avsite:

http://images.google.gr/images?q=hi-fi+rack

Εάν όμως έγραφες 5 πράγματα για το τι είναι rack και το πλαισίωνες με 1-2 φωτό, ή έκανες παρουσίαση σε κάποια racks γράφοντας δυο λόγια για το καθένα, τότε φεύγουμε από το χώρο της γκαλερί και ερχόμαστε στο δικό μας χώρο.

- προβληματική, καθώς οι φωτογραφίες απαιτούν bandwidth και υπολογιστική ισχύ που σε δεδομένη στιγμή ο επισκέπτης του φόρουμ μπορεί να μη διαθέτει, όπως για παράδειγμα ένα netbook με αναιμική mobile internet σύνδεση, σύνδεση μέσω τηλεφώνου (modem) από το εξοχικό, κλπ.
Παρακαλω φιλε μου...δεν χρειαζοντουσαν τοσα καλα λογια!!!!!




. Όσο για τα ...βουβωνικά και τα συναφή, δέχομαι ότι είναι ο εγγενής τρόπος που εκφράζεσαι στα κατ' ιδίαν,




Για να μιλησουμε και λιγο ποιο αντρικα γιατι αρχισες να το τραβας και δεν ξερω τι ζορι εχεις με την παρτη μου δεν εισαι εσυ σε θεση να κρινεις με ποιον τροπο εκφραζομαι εγω κατ ιδιαν και δεν σου επιτρεπω αλλη φορα να πεις κατι τετοιο -τα κατ ιδιαν ξερεις αφορουν και την οικογενεια μου και εκει φιλτατε σπαω παιδια...καταλαβες!!!!!
Μαθε να δειχνεις και εσυ τον αναλογο σεβασμο και οχι μονο να τον αξιωνεις!
Ειπα πριν συγνωμη αν καποιος η καποιοι ενοιωσαν προσβεβλημενοι(φυσικα αφορα το φορουμ) αλλα μαλλον δεν το διαβασες......
Κριμα παντως για αυτην σου την τοποθετηση και επειδη σου μιλησα αντρικια απαιτω μια συγνωμη για αυτην σου την προταση....
Εγω τουλαχιστον την ειπα....
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Κατα την ταπεινή μου γνώμη, μην το πολυσοβαρεύετε και το πολυτραβάτε το θέμα οσον αφορά τα... "τεχνικά" και τις "επεξηγήσεις", για τα οποία υπάρχει ειδική κατηγορία. Αντε να σας δω εσας τους επιστήμονες να μου εξηγειτε τεχνικές προδιαγραφές racks - να το δω και μετά ας πεθάνω... φτου-φτου...

Η κατηγορία τούτη είναι για γενική συζήτηση για το high fidelity και... αν πέσει και καμιά "χριστιανική φωτογραφία"... ε δεν χαλασε κι ο κόσμος καλοκαίρι πούναι. Εδώ η Πετρούλα τα 'βγαλε όλα στη φόρα και η επιτροπή δεοντολογίας δεν είπε λέξη (ακόμα...)

Συμφωνω πάντως ότι οι φωτο πρέπει να είναι 2-3 το πολύ ανα post...

IMHO

ΥΓ: και 2-3 από μας, έχουμε φτιάξει racks με τα χεράκια μας... (έτσι δεν είναι NM???)
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Κι όμως, υπάρχει ο τρόπος ώστε ο κόπος σου να εκτιμηθεί και να αποδώσει καρπούς.
Δεν ζηταω ουτε αξιωση ουτε ευσημα ουτε μπραβο φιλε μου...Zoglair,απλα καλη παρεα και οτι μπορει ο καθενας να λεει και να προσφερει καλοπροαιρετα γιαυτο που λεμε χομπυ ειτε λεγεται Ultra η Hi η Low end ...
 

Μηνύματα
2.791
Reaction score
1
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

... Για να μιλησουμε και λιγο ποιο αντρικα γιατι αρχισες να το τραβας και δεν ξερω τι ζορι εχεις με την παρτη μου δεν εισαι εσυ σε θεση να κρινεις με ποιον τροπο εκφραζομαι εγω κατ ιδιαν και δεν σου επιτρεπω αλλη φορα να πεις κατι τετοιο -τα κατ ιδιαν ξερεις αφορουν και την οικογενεια μου και εκει φιλτατε σπαω παιδια...καταλαβες!!!!!
Μαθε να δειχνεις και εσυ τον αναλογο σεβασμο και οχι μονο να τον αξιωνεις!
Ειπα πριν συγνωμη αν καποιος η καποιοι ενοιωσαν προσβεβλημενοι(φυσικα αφορα το φορουμ) αλλα μαλλον δεν το διαβασες......
Κριμα παντως για αυτην σου την τοποθετηση και επειδη σου μιλησα αντρικια απαιτω μια συγνωμη για αυτην σου την προταση....
Εγω τουλαχιστον την ειπα....
Μένω έκθαμβος! Επεδίωξα να σου χρυσώσω το χάπι και μου απαντάς με ένα κατάπτυστο κείμενο το οποίο είναι παντελώς άσχετο με αυτά που σου έγραψα. Είναι προφανές ότι δεν γνωρίζεις τον ορισμό του "κατ' ιδίαν" αλλά ακόμη κι έτσι παραμένει αξιοθαύμαστο το πως συνδέεις αυτή τη φράση με προσβολή κατά της οικογενείας σου και εν συνεχεία προβαίνεις σε απειλές.

Την παρεξήγηση τη δέχομαι, είναι συχνό φαινόμενο του πληκτρολογίου. Τις απειλές όμως όχι. Περιμένω να ανακαλέσεις.
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Βλάση, από Saturday περιμένω τηλέφωνο σου να τα πούμε από κοντά ηχητικά στο κονάκι σου... :126:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Μα την Παναγια δεν περιμενα αυτη η μερα που ειχα σκοπο να συνεχισω την παρουσιαση των Racks να εξελιχθει τοσο λυπηρα και αναπαντεχα λανθασμενα....
Το κερατο μου μεσα!!!!
Το Avsite για μενα ειναι παρεα-ειναι φιλαρακια-ειναι τρελλαρες χομπιστες που σκοπος μας ειναι τα μουσικα ταξιδια με παρεουλα τις νοτες,τις χροιες,τα μπασα,τις μπορνες,τα hi fi καλουδια και φυσικα την ακουστικη ολοκληρωση οσο φυσικα μπορει ο καθενας μας........

Δεν γουσταρω να συμμετεχω ουτε σε καβγαδες ,ουτε σε κοντρες και ακομα περισσοτερο σε απειλες!Πραγμα που πριν 20 λεπτα εκανα απευθυνομενος στον φιλο τον Νικο τον Zoglair!!
Δυστυχως σε μη face to face καταστασεις και ειδικα πισω απο ενα απροσωπο πληκτρολογιο ειναι πολυ ευκολο να γινει μια ΗΛΙΘΙΑ παρεξηγηση διοτι μην ξεροντας ο ενας τον αλλον πανευκολα μπορει καποιος να σκεφτει διαφορετικα και αναλογα να τοποθετηθει!!!
Για παραδειγμα την εκφραση κατ ιδιαν την θεωρησα ποιο γενικευμενα οτι αφορα τους γυρω μου αλλα και την οικογενεια μου (εδω βρισκομαστε στα χωραφακια σκεψεις του καθενος)και δεν κρυβω οτι εκνευριστικα και σαφως τα πηρα ....
Του πληκτρολογιου οι τσαμπουκαδες χτυπησαν και θα ελεγα οτι στενοχωρησαν εμενα και τον Νικο..
Σιγουρα δεν θελω τετοιες καταλληξεις και πικριες...
Ηταν να γινει κεντα μεταξυ δυο ανθρωπων και εγινε μεταξυ εμενα και του Νικου.....






Μωρη κουφαλα Εαρ δεν θα ερθω Θεσσαλλονικη.......
 

Μηνύματα
1.740
Reaction score
869
Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Αντρέα κάνε τον Βλάση admin ΤΩΡΑ....

Τα απαλλαγμένα από την ηλίθια σοβαροφάνεια και καθωσπρεπισμό posts του Βλάση είναι ανώτερα από τις συνεχείς βολές κατά του hi-fi και του hi-end(που υποτίθεται πως εξυπηρετεί η παρούσα κατηγορία) που σωρηδόν οι ίδιοι οι mods μας σερβίρουν μιας και αυτοί συγχωρούνται και υποστηρίζουν αλλήλους...

Τα Posts του Βλάση δεν είναι σε κανένα βαθμό προσβλητικά μιας και απευθύνονται σε ενήλικες και 99% ΑΝΤΡΕΣ...ίσα ίσα μας διασκεδάζουν μιας και το χιούμορ εδώ μέσα είναι λέξη άγνωστη για τους φωστήρες χαϊεντάδες...

Δεκάδες φορές έχω διαβάσει ηλιθιότητες και μ@λ@κίες που με προσβάλλουν και υποτιμούν τη νοημοσύνη μου και την υπόστασή μου σαν χαϊφιντελάνθρωπο, πράγμα που τα posts του Βλάση ΔΕΝ το κάνουν...

ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ΝΑΙ ΡΕ ΠΣΤ ΜΟΥ....Γουστάρω περισσότερο τους κ@λ@υς που ποστάρει ο Βλάσης παρά τα καλώδια της τοστιέρας τα σουβέρ τα mp3 και γενικά τις π@π@ριές και τις ασχετοσύνες που διαβάζω εδώ μέσα......!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Πάρε μ' αγκαλιά, πάρε μ' αγκαλιά,
Πάρε μ' αγκαλιάαααααααα,
Να μη πατήσω τα γυαλιάαααααα...
 

Μηνύματα
801
Reaction score
8
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Μια φούντωση μια φλόγα έχω μέσα στην καρδιά λες και μάγια μου χεις κάνει φραγκοσυριανη γλυκιά.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Ι'm so excited
And I just can't hide it
I'm about to loose control
And I think I like it!!!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.405
Reaction score
125.593
Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Λοιπόν, ήρθε η σειρά μου (μόλις επέστρεψα από τη θάλασσα) και ξεκινάω:

το μονο μου λαθος ηταν να βαλλω μια φωτο απο μια Ιαπωνεζουλα ετσι για το χαλαρωμα μπηκαν σημερα οι Ουννοι του Αττιλλα και εβαλλαν φωτο απο ολη την παραλια της Λουτσας και περιχωρων και μου χαλασανε το topic --ειδες μονο μια εβαλλα τοση δα!!!!!!!
Φτου σας ρε.....μου καντε μποικοταζ για να φυγω ετσι?
Γεια σας και να ειστε καλα ολοι!!!!!!!!ΤΟ ΕΝΝΟΩ παλλικαρια μου!!!!!
Η άδικη επίθεση του zoglair εναντίον του αγαπητού ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ Βλασσάρα, έπρεπε να κατευθυνθεί προς εμένα. Διότι ο Βλασίδης, ως πόντιος, ΟΝΤΩΣ έβαλε μόνο μια Ιαπωνεζούλα, (κακώς, θα έπρεπε μετά από κάθε ρακ να χώνει κι ένα μαυρισμένο κωλαράκι), ενώ ΕΓΩ ξεκίνησα με μια ντουζίνα λουόμενες!

Παίδες θεωρώ ότι ορθώς έγινε η παρέμβαση του Νίκου. Μάλιστα έπρεπε να την είχαμε κάνει νωρίτερα. Μπορεί το καλοκαιράκι να μας έχει πάρει τα μυαλά, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι εδώ είμαστε σε δημόσια θέα. Ειδικά εκείνον τον Αυτιά, άμα τον πιάσω......
Διαφωνώ. Κακώς έγινε η παρέμβαση του Zoglair. Και άδικα στόχευσε τον Βλάσση. Καλοκαίρι είναι και αυτά βλέπουμε στις παραλίες. Δε χώσαμε δα και καμιά τσόντα με σκύλους και γαϊδούρια, μερικές φωτο από λουόμενες στην παραλία, δηλαδή ποιά η "δήθεν" προσβολή της "δημοσίας αιδούς"? Τι πια είδε ο επισκέπτης του Avsite και έπαθε ψυχικό τραλαλά? Μα επιτέλους, προς τι τα παρθενομυξιάρκα παράπονα?

Σε δημόσια θέα είναι όλο το internet και άμα θες να βρεις τσόντες βρίσκεις μπόλικες και δωρεάν. Ποιόν πας να προστατέψεις? Αυτόν που έχει πρόσβαση στο internet? Ουαχαχαχααχαχαχα!!!!!

Εδώ δεν υπήρξε τέτοιο παρατράγουδο και ούτε τραβώντας το από τα αυτιά δε πρόκειται να πείσει κανέναν ότι ήταν κάτι τέτοιο. Διότι αν ήταν κάτι τέτοιο, η αστυνομία θα έστελνε στη στενή όλα τα κορτσούδια που κυκλοφορούν γύρω μου στην παραλία με στριγκάκια και ξώβυζα, και τα οποία βλέπω και εγώ (σαφώς με την συνοδεία μπύρας και το απολαμβάνω) αλλά και η γυναίκα μου και τα 3 παιδιά μου. Έλεος βρε κορίτσια, μη μου το παίζετε παρθενόπες της εκκλησίας με αξύριστες μασχάλες....

Τον Αυτια καντονε οτι θες.... απο τον ear κατω τα χερια...

Εar δασκαλε ειμαστε μαζι σου !!!

Άλλωστε βλέπεις ότι ο κόσμος τέτοιες μέρες τέτοια θέλει, ε, δε θέλει μυαλό για να το καταλάβεις... πχ Γιατί νομίζεις έχει κόσμο η Μύκονος? Μήπως έτσι ανεβαίνει η κίνηση στο Avsite και εδραιώνεται η παρείστικη ατμόσφαιρα? Που το κακό?

Μωρη κουφαλα Εαρ δεν θα ερθω Θεσσαλλονικη.......
Να έρθεις μωρό μου να σου δείξω την κρυφή μου συλλογή από ...φλάκς!



----------------------------

Εν τέλει, συμφωνώ 1000000000000% με την δήλωση του (μπλιαχ - χαχαχαχα) SUDOKU:

Τα Posts του Βλάση δεν είναι σε κανένα βαθμό προσβλητικά μιας και απευθύνονται σε ενήλικες και 99% ΑΝΤΡΕΣ...ίσα ίσα μας διασκεδάζουν μιας και το χιούμορ εδώ μέσα είναι λέξη άγνωστη για τους φωστήρες χαϊεντάδες...


Λίγο χιούμορ ρε γαμώτο, δεν βλάφτει!

Άντε, αμάν πια! ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ! ΓΑΜΗΣΤΕ! ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ!

Πολύ πολύ φιλικά,

Κώστας Αυτιάς


ΥΓ

Άντε ρε αγάπες υπομονή, καλοκαίρι είναι θα περάσει.
Εδώ αδερφέ είσαι 10000000000000000000000000000000000000000000% μέσα! Σε πάω! Μπάναρέ με τώρα! Θέστηκα!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Ι'm so excited
And I just can't hide it
I'm about to loose control
And I think I like it!!!
Τι λες εσυ μωρη καμενη φραγκοκοτα καμπισια??
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Τι λες εσυ μωρη καμενη φραγκοκοτα καμπισια??
Ποιον είπες φραγκόκοτα μωρή χαρχαλο-Χάρλεϋ;
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Ποιον είπες φραγκόκοτα μωρή χαρχαλο-Χάρλεϋ;
Και να σκεφτεις οτι 4 χρονια ειχα ενα Harley Hard tail μονοσελλο 1200 cc διασωληνωμενο με κιτ της Bauman ,χρωμια καργα,meetings σε clubs της Harley ,μαγκια και μπουρμπερη στους δρομους της Αθηνας και φυσικα ερωτυλικη στο επακρο με τις δερματινιες και Nothing else matter οπως λεγαν και οι Μetallica........
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Διαφωνώ. Κακώς έγινε η παρέμβαση του Zoglair. Και άδικα στόχευσε τον Βλάσση. Καλοκαίρι είναι και αυτά βλέπουμε στις παραλίες. Δε χώσαμε δα και καμιά τσόντα με σκύλους και γαϊδούρια, μερικές φωτο από λουόμενες στην παραλία, δηλαδή ποιά η "δήθεν" προσβολή της "δημοσίας αιδούς"? Τι πια είδε ο επισκέπτης του Avsite και έπαθε ψυχικό τραλαλά? Μα επιτέλους, προς τι τα παρθενομυξιάρκα παράπονα? Σε δημόσια θέα είναι όλο το internet και άμα θες να βρεις τσόντες βρίσκεις μπόλικες και δωρεάν. Ποιόν πας να προστατέψεις? Αυτόν που έχει πρόσβαση στο internet? Ουαχαχαχααχαχαχα!!!!!
Μωρή άρρωστη, τόσο δύσκολο είναι να καταλάβεις ότι δεν πρέπει το AVSite να βγαίνει στο google όταν ψάχνει κάποιος για τσόντες; Στο τέλος θα μας κόβουν όλοι οι proxy servers του πλανήτη. Άσε που όλα τα mails από το site θα πηγαίνουν by default εκεί που πάνε τα διαφημιστικά για όργανα επιμήκυνσης πέους.

Δε φτάνει που εμείς λιώνουμε κι εσύ κάνεις μπάνια... Ά στα διάλα τράβα πιές καμιά μπύρα. :618:

...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.405
Reaction score
125.593
Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Και να συμπληρώσω για τα off-topic.

υπάρχει σαφής οδηγία, στους κανόνες του εδώ φόρουμ, για ινφράκσιον και κυρώσεις σε off-topic μηνύματα. Ταυτόχρονα, εδώ και κάτι έτη, αυτό δε τηρείται από τους διαχειριστές.

ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ. Ή θα το τηρείτε ή θα κάνετε επί μονίμου βάσεως τα στραβά μάτια.

Όχι όποτε μας βολεύει για τους χ-ψ λόγους. Και μένα μου έχουν σπάσει τα νεύρα οφ-τόπικ μηνύματα σε καθαρά τεχνικά άρθρα που έχω γράψει κατ'επανάληψιν και κανείς διαχειριστής δεν έκανε τίποτα παρά τις επαναλαμβανόμενες συστάσεις μου να τηρηθούν οι κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Τελικά, συμφωνώ με αυτή την προσέγγιση των διαχειριστών, να αφήνουν το πράμα να κυλάει ελεύθερα. Δείχνει ανωτερότητα και ο αναγνώστης σε κάποια φάση βγάζει τα συμπεράσματά του και δίνει την πρέπουσα σημασία στα γραφόμενα όλων.

Δε χρειάζεται και πολύ αστυνόμευση. Σιγά τ'αβγά (ΑΡΚΑΣ).

Αλλά χρειάζεται ΣΥΝΕΠΕΙΑ. Όχι όποτε μας βολεύει. Όχι με λένε ρίζο κι όπως θέλω το γυριζω.

και πάλι φιλικά και συγνώμη αν στεναχώρεσα κάποιον-κάποιους....
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Και να σκεφτεις οτι 4 χρονια ειχα ενα Harley Hard tail μονοσελλο 1200 cc διασωληνωμενο με κιτ της Bauman ,χρωμια καργα,meetings σε clubs της Harley ,μαγκια και μπουρμπερη στους δρομους της Αθηνας και φυσικα ερωτυλικη στο επακρο με τις δερματινιες και Nothing else matter οπως λεγαν και οι Μetallica........
Είσαι αρρώστια αγόρι μου, ότι και να λέμε!!!! Πες και για το ταξιδάκι ανα τις Ευρώπας με την Harley!!!! :144::143:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.405
Reaction score
125.593
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Δε φτάνει που εμείς λιώνουμε κι εσύ κάνεις μπάνια... Ά στα διάλα τράβα πιές καμιά μπύρα. :618:...
Πίνω ρε, στην 14η μπύρα είμαι! 5 ήπια στην παραλία, 4 ήπια πριν πάω στην παραλία και τις υπόλοιπες 5 τις ήπια εδώ, κι η νύχτα ειναι μεγάλη...

ζηλεύεις, ε? :137:
 

Μηνύματα
109
Reaction score
0
Re: O RACK-οκοσμος στην σαλονερι μας!!!

Κάτω τα χέρια από το Βλάση ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πες τα ρε Μάνο τόσες και τόσες μ@κ@κίες διαβάζουμε κάθε μέρα στο forum Ο Βλάσης τους πείραξε

Βλάσαρε μη μασάς αγόρι μου, όποιος δεν σε έχει γνωρίσει από κοντά δεν μπορεί να καταλάβει τι παιδί διαμάντι είσαι!!
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top