REW Μετρήσεις - Διόρθωση Χώρων, για αρχαρίους.


Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.720
Reaction score
10.535
Για να δείτε τι καλό παιδάκι που είμαι βρήκα και βιντεάκι.
Εξηγεί γιατί λέμε το ''πρώτο δωμάτιο'' ή αλλιώς η προβληματική περιοχή ή συχνότητα σρέντερ ή εκεί που στριμώχνεται το μπάσο ή το χαμηλά ακούς μόνο χώρο.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.477
Σε τρία-τέσσερα θρεντς τις τελευταίες μερες αναφέρονται οι ίδιες γνώσεις.
Τυχαίο;
Όχι. Και δείχνει την διάθεση για γνώση και λογικά στοχευμένη αντιμετώπιση των προβλημάτων χωρου των δωματίων των μελών του φόρουμ.
Σιγά σιγά εχει αρχίσει και γίνεται συνείδηση όλο και περισσότερων πως το φιδόλαδο δεν βοηθάει, πρέπει να ψαχτούμε αλλού.

:party:
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Εδώ έχουμε στο χώρο μας χίλια δυο κουδούνια, τα ηχεία τα έχουμε να βαρουνε στην ευθεία και το ένα καβαλα στον τοίχο και το άλλο στο κενό. Με πιάνα σιφωνιερες ζαρντινιέρες και οθόνες στημένες ωσαν σε προποτζιδικο και μας ενδιαφέρει να δούμε τι φταίει στο χώρο μας και δε παίζει η πως θα τον κάναμε να παίξει αλλά χωρίς βρε αδερφέ να αλλάξω αυτό που βλέπω μπροστά μου.

Και πιάνουμε ερωτήσεις επί ερωτήσεων, θέματα επι θεμάτων με τι κάνει το Rew, που όλοι το ξέρουν αλλά κανείς δε ξέρει ούτε το σωστό όνομα να γράψει και οδηγούς για αρχάριους και για προχωρημένους.

Ωραία η μελέτη και η γνώση αλλά όταν γενικά ΔΕΝ, η άγνοια είναι καλύτερη.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.198
Σε τρία-τέσσερα θρεντς τις τελευταίες μερες αναφέρονται οι ίδιες γνώσεις.
Τυχαίο;
Όχι. Και δείχνει την διάθεση για γνώση και λογικά στοχευμένη αντιμετώπιση των προβλημάτων χωρου των δωματίων των μελών του φόρουμ.
Σιγά σιγά εχει αρχίσει και γίνεται συνείδηση όλο και περισσότερων πως το φιδόλαδο δεν βοηθάει, πρέπει να ψαχτούμε αλλού.

:party:
Πάντως αν μειώσεις τα αρνητικά τσάκρα γίνεται δουλίτσα όπως επίσης και με τεχνικό φεγκσουϊ.
Επισης δουλεύει το ξεμάτιασμα από το τηλεφωνο, καρατσεκαρισμενο.
 



Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.036
Reaction score
8.060
Εδώ έχουμε στο χώρο μας χίλια δυο κουδούνια, τα ηχεία τα έχουμε να βαρουνε στην ευθεία και το ένα καβαλα στον τοίχο και το άλλο στο κενό. Με πιάνα σιφωνιερες ζαρντινιέρες και οθόνες στημένες ωσαν σε προποτζιδικο και μας ενδιαφέρει να δούμε τι φταίει στο χώρο μας και δε παίζει η πως θα τον κάναμε να παίξει αλλά χωρίς βρε αδερφέ να αλλάξω αυτό που βλέπω μπροστά μου.

Και πιάνουμε ερωτήσεις επί ερωτήσεων, θέματα επι θεμάτων με τι κάνει το Rew, που όλοι το ξέρουν αλλά κανείς δε ξέρει ούτε το σωστό όνομα να γράψει και οδηγούς για αρχάριους και για προχωρημένους.

Ωραία η μελέτη και η γνώση αλλά όταν γενικά ΔΕΝ, η άγνοια είναι καλύτερη.

Πράγματι έτσι είναι! Και δεν το είδα ποτέ έτσι! Με μια κουβέντα, μου άνοιξες τα μάτια!!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.604
Μηνύματα
2.867.550
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top