Service citizen...απαράδεκτοι

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Το service στην Λεωχάρους, στο οποίο απευθύνθηκα μετά την υπόδειξη του @jorgevmax, είναι άψογο. Τους έχω εμπιστευτεί τρεις φορές από τότε. Και τις τρεις ήταν άψογοι με πολύ χαμηλή χρέωση.

Να ρωτήσω κάτι;
Tissot φτιάχνει;
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Όλα τα quartz είναι παρόμοια αφού δεν απαιτούν service με λυσίματα-πλυσίματα-καθαρισμούς, αρκεί να υπάρχει εργαλείο ανοίγματος αν δεν έχουν βίδες. O-rings βρίσκουν.
 


Μηνύματα
4
Reaction score
0
1. Κύριοι, αυτός ο αγενέστατος που έχουμε συναντήσει όλοι μας είναι ένα από τα αφεντικά, ο Μισέλ. Δεν είναι υπάλληλος. Εγώ ήδη έχω μιλήσει στην Ευρωπαϊκή Citizen για τη συμπεριφορά του.
2. Υπάρχει ένα άλλο σερβις στο κέντρο, ο Χαρίτος. Αυτό έχει πεθάνει (υπέροχος τύπος) αλλά τώρα έχει αναλάβει η κόρη του η οποία είναι ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη (λεωχάρους 17). Εκεί το πηγαίνω και δεν ξαναλλάζω. Τέλος οι χάρες στους αγενείς.
Παιδια καλησπέρα το μαγαζι στη Λεωχάρους συνεχίζει να υπάρχει ; Για ενα πρόβλημα που έχω σε ενα Citizen καταδυτικο που ειχαν ζητησει στην αντιπροσωπεια αλλαγη πλακετας στα 150€ πριν 2 χρόνια και απλα δεν το εφτιαξα. Να δω εκει αν αξιζει;
 

Μηνύματα
208
Reaction score
166
το συγκεκριμένο δεν το ξέρω αλλά επειδή η αντιπροσωπία είναι γνωστό ότι είναι απαράδεκτη δοκίμασε εδώ
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.154
Reaction score
93.265
Λεωχάρους 17 στην παλιά Βουλή. 3ος όροφος.
Παιδια καλησπέρα το μαγαζι στη Λεωχάρους συνεχίζει να υπάρχει ; Για ενα πρόβλημα που έχω σε ενα Citizen καταδυτικο που ειχαν ζητησει στην αντιπροσωπεια αλλαγη πλακετας στα 150€ πριν 2 χρόνια και απλα δεν το εφτιαξα. Να δω εκει αν αξιζει;
Για πάρε τηλ στο 2103232652
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.312
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top