Sonos


Μηνύματα
227
Reaction score
274
Έχει κανείς το one παιδιά; Είναι καλό; Το θέλω για ηχείο σε σταθερό υπολογιστή. Μ' αρέσει που έχει ethernet. Δε με ενδιαφέρει η φορητότητα.
καλο σε σχεση με ποια αλλη εναλακτικη?
 


Ndis

Titika
Μηνύματα
1.849
Reaction score
4.594
Έχει κανείς το one παιδιά; Είναι καλό; Το θέλω για ηχείο σε σταθερό υπολογιστή. Μ' αρέσει που έχει ethernet. Δε με ενδιαφέρει η φορητότητα.
Για ηχεία πισι, στα 300 ευρώ, έχεις πολλές και καλύτερες εναλλακτικές.

Σαν αυτή, ακριβώς στο ίδιο μπατζετ.


1668491234548.png


Υπάρχουν βέβαια και αυτά, στα ίδια λεφτά


1668491361472.png


Τα οποία δεν θα πιστέψεις πόσο "μεγάλο" ήχο είναι ικανά να παράξουν.

Οι δύο επιλογές όπως καταλαβαίνεις ειναι συμβατές και αισθητικά, με τα λευκά sonos. Αν θες μαυρα, ακόμα καλύτερα, θα γλυτώσεις και επιπλέον χρήματα.
 

Μηνύματα
227
Reaction score
274
Μιλάς εκ πείρας;


Υπάρχει κάποια εναλλακτική στα 179 ευρώ με καλύτερο ήχο ή περισσότερες δυνατότητες;
παμπολες αμ κοιταξεις στο σκρουτζ για αυτοενισχυομενα και βαλεις ευρος τιμης 100-200 ευρω
 

Μηνύματα
227
Reaction score
274
Γενικά δεν βλέπω έργα με πολλά ηχητικα εφέ και μπαπαμπουπα . Έβαλα δοκιμαστικά το Disney πακέτο και ξεκίνησα πρώτη ταινία να δω το doctor strange . Έχω να πω πως το Sonos απλά τα σπάει . Περιμένω πότε θα μου χτυπήσει την πόρτα κανας γείτονας να με διαολοστειλει 😂. Απίστευτος ήχος
 










alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Νομίζω πως δεν γίνεται αυτό. Τα ERA 300 ως ηχεία σε πουκάναλο σύστημα μπορούν να δουλέψουν μόνο ως surrounds κάποιας ηχομπάρας. Δεν μπορείς να στήσεις ένα 5.2.4 με 5 ERA 300 και δύο Subs.

Κάποιος πρέπει να στήσει ένα τέτοιο setup σε κάποιο κατάστημα. Η μεγάλη ηχομπάρα, 2 x ERA 300 συν δύο subs. Πρέπει να είναι θαυμάσιο για ότι προσφέρει.

Sonos ARC + 2x ERA 300 + 2x Sub = 3800€
Όμορφα, ασύρματα, καλιμπραρισμένα και με ωραίο ήχο. Έτοιμος και μάλιστα immersive. 🙂
 
Last edited:

Μηνύματα
2.521
Reaction score
7.315
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.692
Πού πας με ένα μόνο σαμπ εδώ μέσα??? Το σκέφτηκες καλά? :headbang: :roflmao:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.075
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top