SONY PS3


Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Βρε φίλε μπορείς να αφήσεις τα προσωπικά που έχεις με τον καθένα και να διορθώσεις το παιδί ?

Από λίγο σεβασμο στον κόσμο που έρχετε εδώ για ενημέρωση .... ο άλλος μπορεί απλά τα έχει μπερδέψει, αλλά αυτό που κάνεις εσύ δεν είναι καθόλου σωστό.
Καλά σου λέει ρε! Άσε τα προσωπικά. Άσε τον κόσμο να μάθει ότι πχ ότι το component μεταφέρει μικρότερη ανάλυση από το HDMI. Να μάθε ότι το καλύτερο μηχάνημα όλων των εποχών είναι το PS3 με τις παιχνιδάρες του!
Φώναξε και το Zoglair να έρθει από εδώ, γιατί αλλιώς μας τα λέει! :happy_5: Μάλλον τα έχει μπερδέψει! :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Δεν συμφώνησα ότι υπάρχουν πολλές τηλεοράσεις με 60fps/1080p. Εξακολουθώ να εμπιστεύομαι τους ειδικούς.
Και εγώ ... αν και από τότε που βγήκαν οι πρώτες tft είναι δυνατότητα 60 full frames και δεν τους έχουμε ανάγκη .
Άσε τον κόσμο να μάθει ότι πχ ότι το component μεταφέρει μικρότερη ανάλυση από το HDMI.
Τώρα έγινε σαφές ότι trollareis ... απλά κρίμα για όλους τους χρήστες του forum και τους mod που δεν τους σέβεσαι.
 

Μηνύματα
2.632
Reaction score
1
Πω-πω, λατρευω τα fanboys! Ενα ευχαριστο διαλειμμα στην ηδη ευχαριστη φυσικη κατευθυνσης.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Και εγώ δεν έχω πρόβλημα, αλλά εδώ χαλάνε ένα όμορφο topic , επειδή είναι του ps3 .

Αυτά ας τα κάναμε αλλού και όχι εδώ, με ενοχλεί ο τρόπος που κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν και μετά σαχλαμαρίζουν και εδώ.
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Άσε τον κόσμο να μάθει ότι πχ ότι το component μεταφέρει μικρότερη ανάλυση από το HDMI.
Τώρα έγινε σαφές ότι trollareis ... απλά κρίμα για όλους τους χρήστες του forum και τους mod που δεν τους σέβεσαι.
Επειδή τα γραπτά μένουν, για πες μου: Ποιός έγραψε το παρακάτω;
Απλά για τις μεγάλες αναλύσεις (1080p) επειδή τα δεδομένα είναι πολλά στα 60fps , το μόνο καλώδιο που μπορεί να την μεταφέρει εύκολα είναι το hdmi-dvi ψηφιακά , και το έκαναν standar.
Τον ξέρεις;
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Βρε φίλε μπορείς να αφήσεις τα προσωπικά που έχεις με τον καθένα και να διορθώσεις το παιδί ?

Από λίγο σεβασμο στον κόσμο που έρχετε εδώ για ενημέρωση .... ο άλλος μπορεί απλά τα έχει μπερδέψει, αλλά αυτό που κάνεις εσύ δεν είναι καθόλου σωστό.

Δεν επιτρέπω υποδείξεις...
Το τι θα πώ εγώ στον Βασίλη είναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ θέμα..
Εσύ δεν έχεις καμιά, μα καμία, μα καμία κουβέντα πάνω σε αυτό...
Κατάλαβες ??
Όπως και δεν θα επιτρέψω να ξαναχαλάσεις κουβέντα..
Σε παρακαλώ λοιπόν να σταματήσει ΕΔΩ η παρέμβασή σου..
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Οκ, αλλά σε παρακαλώ μόνο τις αηδίες σας (ή αλλιώς πλάκα) για εμένα να τις ανταλλάσετε σε άλλα topic και δεν θα λέω τίποτα, αποφύγετε να το κάνετε εδώ και όπου υπάρχει ένα καλό topic για το ps3 .
Είναι κρίμα για όσους ενδιαφέρονται να τους το χαλάμε έτσι.
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Οκ, αλλά σε παρακαλώ μόνο τις αηδίες σας (ή αλλιώς πλάκα) για εμένα να τις ανταλλάσετε σε άλλα topic και δεν θα λέω τίποτα, αποφύγετε να το κάνετε εδώ και όπου υπάρχει ένα καλό topic για το ps3 .
Είναι κρίμα για όσους ενδιαφέρονται να τους το χαλάμε έτσι.
Δεν ήταν για εσένα προσωπικά...ήταν με αφορμή το σχόλιο του Βασίλη για εσένα..Καλή συνέχεια στην επιμόρφωση των περαστικών του site..
(δεν θα το ξαναπώ , παρακαλώ να λήξει εδώ το θέμα)
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: SONY PS3

Τώρα έγινε σαφές ότι trollareis ... απλά κρίμα για όλους τους χρήστες του forum και τους mod που δεν τους σέβεσαι.
Δεν νομίζω ο Βασίλης να μην σέβεται κάποιον.........και κάνει πλάκα γιατί πολύ απλά ξέρει ότι αυτοί(σχεδόν όλοι) που διαβάζουν το thread δεν ενοχλούνται.....................και θα σε παρακαλούσα να μην αναφέρεσαι σε άλλους χωρίς να ξέρεις αν συμφωνούν σε κάτι ή όχι.............έγινα κατανοητός?
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Ας πούμε ότι είμαι αληταράς και ότι δεν σέβομαι κανένα, πάμε παρακάτω.
Βρε Blizard, θα μου απαντήσεις στην ερώτησή μου; Ποιός έγραψε τις αρλούμπες που ανέφερα πιο πάνω;
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Οκ johnny20 ... και οι mod που δεν ενδιαφέρονται για το αν χαλάει ένα ωραίο topic που έχει γράψει τόσος κόσμος και μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους , μαζί πάνε …
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Μία ερώτηση έκανα πιο πάνω. Αλλά στις συγκεκριμένες ερωτήσεις προσπαθείς να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια.
Απάντησε μου σε παρακαλώ και θα σε αφήσω μόνο σου να λες ό,τι θέλεις.
Ποιός είπε ότι:
"Απλά για τις μεγάλες αναλύσεις (1080p) επειδή τα δεδομένα είναι πολλά στα 60fps , το μόνο καλώδιο που μπορεί να την μεταφέρει εύκολα είναι το hdmi-dvi ψηφιακά , και το έκαναν standar. ";;;
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: SONY PS3

Οκ johnny20 ... και οι mod που δεν ενδιαφέρονται για το αν χαλάει ένα ωραίο topic που έχει γράψει τόσος κόσμος και μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους , μαζί πάνε …
Αγαπητέ blizard το topic χαλάει όταν γίνεται προσωπική διαμάχη και όχι πλάκα..........και να εκφράζεσαι καλύτερα.........ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ........και εκτός αυτού εσύ ξεκίνησες το θέμα με τα frames.......
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Εξήγησα γιατί το χαλάνε ... πάνω που πάει να ξεκαθαρίσει η παραπληροφόρηση με τα frames (που δεν τα δείχνουν οι τηλεοράσεις,) άρχισαν την πλάκα για εμένα ώστε να γράφτούν μερικές σελίδες με μπούρδες και γέλια ακόμα.
(γίνεται αλλού, αλλά με ενοχλεί να καταστρέφουν το ps3 topic)


unforgiven κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις και λές ότι είπα πως αναλογικά έχουμε χαμηλότερη ανάλυση !!! απλά για να πάρεις απάντηση και να συνεχίσει η "δουλειά".
Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν γράφω τέτοιο πράγμα, αλλά κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις και το ξαναβάζεις .
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις και λές ότι είπα πως αναλογικά έχουμε χαμηλότερη ανάλυση !!! απλά για να πάρεις απάντηση και να συνεχίσει η "δουλειά".

Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν γράφω τέτοιο πράγμα, αλλά κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις και το ξαναβάζεις .
Βρε δεν είπες:
"Απλά για τις μεγάλες αναλύσεις (1080p) επειδή τα δεδομένα είναι πολλά στα 60fps , το μόνο καλώδιο που μπορεί να την μεταφέρει εύκολα είναι το hdmi-dvi ψηφιακά , και το έκαναν standar. "
Αυτό δεν σημαίνει ότι μόνο τα HDMI/DVI είναι ικανά να μεταφέρουν μεγάλες αναλύσεις; Ε, σου λέω ότι είναι λάθος και στη θέση σου δεν θα το έπαιζα ο σωτήρας που ήρθε να ξεστραβώσει τον κόσμο (αφού τον έδιωξαν από αλλού).
Τέλος από εμένα, λέγε ό,τι θέλεις. Σε αφήνω στα 60fps όνειρά σου! :happy_4:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Οκ ... και όποιος έχει 1080p τηλεόραση και θέλει να "ονειρευτεί" τα 1080p/60 , μπορεί να το κάνει και με αυτό το νέο demo στο ps3 .
(και hdmi σύνδεση μόνο)
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Οκ ... και όποιος έχει 1080p τηλεόραση και θέλει να "ονειρευτεί" τα 1080p/60 , μπορεί να το κάνει και με αυτό το νέο demo στο ps3 .
(και hdmi σύνδεση μόνο)
Βέβαια. Άς βολευτεί με το demo, γιατί παιχνίδια δεν υπάρχουν:happy_5:
 


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
ΟΚ, καλύτερα να γελάτε που υπάρχουν λίγα ακόμα , παρά να κάνετε ότι δεν υπάρχουν καθόλου.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.657
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top