SVS PB16 & SB16 Ultra

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Ρε κουφαλες κανονίστε να παίξει αγορά απόξω και να είναι σούπερ οικονομικός ο εδώ ....
Αν και νομίζω ότι πρέπει και οφείλει να έχει καλές τιμές οπότε ο χρόνος θα δείξει ...όπως διαβάζω 20 Νοεμβρίου θα γίνει launch Ευρώπη
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Ρε κουφαλες κανονίστε να παίξει αγορά απόξω και να είναι σούπερ οικονομικός ο εδώ ....
Έχει ψωνίσει κανείς SVS απο την AudioEvolution να μας πει; :idk:
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Του φουστη λες να μην υπάρχει κανένας η το κρατάνε μυστικό :idk:
Επειδή με τρώει ο popos μου για sb η pb 2000 θα μαθω τιμες ....αλλά τα οικονομικά στοιχεία είναι αρνητικά τον τελευταίο καιρό δεν βλέπω τον λόγο να ασχοληθώ και να ρωτήσω από τώρα :(
 
  • Like
Reactions: PPG

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Είχα ρωτήσει σχετικά προσφατα απο audio Evolution και πουλάει το PB13 στα 2200€, όπως όλοι στην Ευρώπη. Η διαφορά βέβαια είναι πώς με εφορία στο 29% και ΦΠΑ 24%, νομίζω πώς παιζει να είναι και ο πιο φθηνός στην Ευρώπη...

Το μονο θετικό να ψωνίσει κανείς απο Lsound.eu είναι να περιμένει κανεις τις εκπτωτικές περιόδους.

Eπίσης soundclub.pl πουλάει SVS
 









Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Εχει αγοράσει απο audio evolution ένας γνωστός αλλα τον εχω χάσει ....
Λες να τον πάρω τηλέφωνο ??
 
  • Like
Reactions: PPG

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
δεν ακουει τωρα....σκεφτεται :D

βοηθεια μας !!! :tongue:
...το μισο κουτι ειναι η μοναδα...!

View attachment 64116
Ε αφού το ξέρουμε θα είναι ο πρώτος που θα τα πάρει! αλλά αν τα πάρει θα πάρω το αεροπλάνο
Και θα ερθω να τα ακούσω.
 



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Τον Μάιο από Audioevolution πήρα το sb2000 στα 800€ .... ίδια τιμή με το Lsound
Πήρα τηλέφωνο πριν απο λίγο. Μου είπε για πανευρωπάικο λανσάρισμα στις 20/11 και πώς θα φέρει. Ρώτησα και τιμη και μου είπε μία αρκετά ελκυστική τιμη ειναι η αλήθεια, αλλά δεν ειναι σίγουρος ακόμα, οπότε θεωρώ φρόνιμο να μην την αναφέρω.

Νομίζω οτι δεν υπαρχει λόγος να αγοράσει κανεις απο Ευρώπη πλέον, από τη στιγμή που δεν θα υπάρχουν οι εκπτωτικές περίοδοι της Lsound.eu
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Πήρα τηλέφωνο πριν απο λίγο. Μου είπε για πανευρωπάικο λανσάρισμα στις 20/11 και πώς θα φέρει. Ρώτησα και τιμη και μου είπε μία αρκετά ελκυστική τιμη ειναι η αλήθεια, αλλά δεν ειναι σίγουρος ακόμα, οπότε θεωρώ φρόνιμο να μην την αναφέρω.

Νομίζω οτι δεν υπαρχει λόγος να αγοράσει κανεις απο Ευρώπη πλέον, από τη στιγμή που δεν θα υπάρχουν οι εκπτωτικές περίοδοι της Lsound.eu
Εύγε Άρη :thumbsup:,στο τρέξιμο βλέπω και σύ! :lolsign:
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Εύγε Άρη :thumbsup:,στο τρέξιμο βλέπω και σύ! :lolsign:
Πακέτο. Πρέπει να φιξαρω το κουστουμάκι για το σαλόνι και βλέπω πώς ειμαι εκτός budget. Εδω σκέφτομαι να αναβάλλω την αγορά Atmos AVR, για να μπουν τα απολύτως απαραίτητα. Το PB16, μπορεί να περιμένει...
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.312
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top