SVS PB16 & SB16 Ultra

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Πακέτο. Πρέπει να φιξαρω το κουστουμάκι για το σαλόνι και βλέπω πώς ειμαι εκτός budget. Εδω σκέφτομαι να αναβάλλω την αγορά Atmos AVR, για να μπουν τα απολύτως απαραίτητα. Το PB16, μπορεί να περιμένει...
Ν'αναβάλεις την αγορά atmos για τον νεο 5200 ή αντίστοιχα τον ολοκληρωμένο.
Το pb16 είναι ακόμα φρεσκαδούρα μπορεί να περιμένει.
 
  • Like
Reactions: PPG



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Δεν επιτρέπεται να πατήσει όμως στο γκαζόν το ελικοπτεράκι γιατί θα μου το χαλάσει. Θα πηδήξεις! :p

Ο ασβούλης κάνει κάθε βράδυ 5-6 τρύπες, αλλά άλλο τα ζωάκια. Μπορούν να κάνουν ό,τι θέλουν.
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Πακέτο. Πρέπει να φιξαρω το κουστουμάκι για το σαλόνι και βλέπω πώς ειμαι εκτός budget. Εδω σκέφτομαι να αναβάλλω την αγορά Atmos AVR, για να μπουν τα απολύτως απαραίτητα. Το PB16, μπορεί να περιμένει...
Δεν είναι στα απαραίτητα το pb16?:banned:
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Δεν επιτρέπεται να πατήσει όμως στο γκαζόν το ελικοπτεράκι γιατί θα μου το χαλάσει. Θα πηδήξεις! :p

Ο ασβούλης κάνει κάθε βράδυ 5-6 τρύπες, αλλά άλλο τα ζωάκια. Μπορούν να κάνουν ό,τι θέλουν.
Να πηδηξω αγορι μου να πηδηξω.
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.270
Ευτυχώς, γιατί πάνω που βρήκε μαύρη μονωτική ταινία, τον έπιασαν τα οικολογικά του και ανησυχούσε για την κατανάλωσή της. :D
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ευτυχώς, γιατί πάνω που βρήκε μαύρη μονωτική ταινία, τον έπιασαν τα οικολογικά του και ανησυχούσε για την κατανάλωσή της. :D
Μα δεν θα βάλει μαύρη μονωτική ταινία ,αυτά τα χρησιμοποιούν οι ηλεκτρολόγοι, θα βάλει αυτοκόλλητο μαύρο βελουδάκι να περιορίσει και τις ανακλάσεις.
Κατόπιν θα δεί πόσο ωραία δουλειά κάνει το βελουδάκι και θα βάλει μετά στα τζάμια και στούς τοίχους (αυτούς που έχει δλδ):lolsign::D:party:
 











Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.528
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top