Tι δώρο θα μας φέρει ο Άγιος Βασίλης;

Μηνύματα
7.234
Reaction score
4.614
Εγώ θέλω να εγκρίνει άδεια ώστε να τελειώσω επιτελους καλιμπραρισματα ήχου κ εικόνας ...
Φυσικά ότι δεν έχω τελειωσει ακόμα φταίω εγώ με τα καπρίτσια μου κ όχι κανένας άλλος ....
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.813
Τίποτα απολύτως...
Να φανταστείς μου πήρε κιόλας από αυτά που μου είχε φέρει στο παρελθόν...
Θα πάρω μοναχός ότι θέλω, δεν σε έχω ανάγκη Μπιλάκο!!
Yamaha-Tenere-700-World-Raid-1-770x514.jpg

:dance2:
 




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Τίποτα, γιατί εδώ και πολλά χρόνια είμαι ο Άη Βασίλης. :tongue:
Ωραίο θα ήταν κάθε Δεκέμβριο να διερευνούσαμε καθένας πράγματα που θα άρεσε να έφερνε κάποιος Άγιος Βασίλης σε πολύ κοντινά μας άτομα που συμπαθούμε ιδιαιτέρως και αφού βεβαιωνόμασταν πως δεν αναμένεται να το αποκτούσαν από άλλη οδό,να διασφαλίζαμε προσωπικώς ότι θα γινόταν πραγματικότητα.Χωρίς να προσβλέπαμε σε ανταποδοτικά οφέλη.Στοχευμένες και τακτοποιημένες ενέργειες δηλαδή.
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359
Ωραίο θα ήταν κάθε Δεκέμβριο να διερευνούσαμε καθένας πράγματα που θα άρεσε να έφερνε κάποιος Άγιος Βασίλης σε πολύ κοντινά μας άτομα που συμπαθούμε ιδιαιτέρως και αφού βεβαιωνόμασταν πως δεν αναμένεται να το αποκτούσαν από άλλη οδό,να διασφαλίζαμε προσωπικώς ότι θα γινόταν πραγματικότητα.Χωρίς να προσβλέπαμε σε ανταποδοτικά οφέλη.Στοχευμένες και τακτοποιημένες ενέργειες δηλαδή.
Αυτό... Αυτό ακριβώς..... Έλα σε παρακαλώ να τα πεις αυτά στη Σταυρούλα που τα λες τόσο ωραία.....:geek:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Μικρό στο μάτι, αλλά παίζει υπέροχα!
Εξαιρετικό προϊόν από την χουαβεϊ:

IMG_20200101_160838.jpg



IMG_20200101_160822.jpg


FreeBuds 3


Θενκς Σάντα! :gotcha:
 
Last edited:

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359

D

Deleted member 23222

Guest
Ωραίο θα ήταν κάθε Δεκέμβριο να διερευνούσαμε καθένας πράγματα που θα άρεσε να έφερνε κάποιος Άγιος Βασίλης σε πολύ κοντινά μας άτομα που συμπαθούμε ιδιαιτέρως και αφού βεβαιωνόμασταν πως δεν αναμένεται να το αποκτούσαν από άλλη οδό,να διασφαλίζαμε προσωπικώς ότι θα γινόταν πραγματικότητα.Χωρίς να προσβλέπαμε σε ανταποδοτικά οφέλη.Στοχευμένες και τακτοποιημένες ενέργειες δηλαδή.
Ναι.
Η χαρά του Άη Βασίλη.
Μια φωτό κι ένα φιλί.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Τρίνοβ....
Μικρό στο μάτι, αλλά παίζει υπέροχα!
Εξαιρετικό προϊόν από την χουαβεϊ:

Θενκς Σάντα! :gotcha:
Άξιον προσοχής το...τρολάρισμα του Ear.
Πετάει αρχικώς Trinnov,αλλά εφόσον ο ίδιος το απέκτησε χωρίς τη μεσολάβηση του Αγίου,αρκείται σε κάτι... ταπεινότερον δια λόγους μεγαλοψυχίας.
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Τίποτα φέτος ε; :frown:
Όχι και τίποτα, τουλάχιστον προσωπικά δεν έχω παράπονο, με φόρτωσε ο Σάντας.. :gotcha:

Περιμένω να μου φέρει ένα JVC 7-αρη να μπει κάτω από το δέντρο, αλλά μάλλον θα αργήσει λίγο ακόμα, ωστόσο έφερε και μπήκαν κάτω από το δέντρο 2 τεμάχια δορυφόρων 310 κι ένας λουματζεν (που ακόμα δεν έχει μπει στη μπρίζα, περιμένει τον JVC).

Επίσης το φρέσκο πανί της Stewart ακόμα δεν έχει δει φως προβολέα πάνω του... Όλα στο Γενάρη περιμένω να ολοκληρωθούν, πήγαν ολίγον τι "στραβά" τα δέματα του Αϊ Βασίλη καταραμένο 2020.. :lol:
 



Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359
Εγώ του έκανα την παραγγελία μου και λέει θα μου το φέρει το δωράκι μου σε καμία δεκαριά μέρες.....με ησυχία!!!

Καλή χρονιά σε όλους!
Αυτό δεν είναι δίκαιο...... :frown:
Καλόταξιδο να είναι... Πρώτη φορά Σκόντα;
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Τίποτα φέτος ε;
Εεε να πω κι εγω ?
εγω περιμενω να βγει ο κυριος που γραφει τα εφτα εβαγγελια του χαΪεντ και να πει
σορυπαιδιαηκαμαλαθος
και μετα να βαλει μετρησεις και να το αποδειχνει
και μετα να ντακαρουνε να πουλουνε τα σαμπτωνε οι πολυκαναλοιιμερσιβεςπιντιεφακηδες
να παρω κι εγω κιανενα μεταχειρ. απου δεν εχω λεφτα.
ευχες μονο - τα λ7 (παντα ηθελα να το γραψω αυτο) ειναι λιγα
💋
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top