Tι δώρο θα μας φέρει ο Άγιος Βασίλης;

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
:drinks:
ευχες μονο - τα λ7 (παντα ηθελα να το γραψω αυτο) ειναι λιγα
Άμα δεν τα χουμε, δεν τα υπολογίζουμε κιόλας...λιγότερα άγχη έτσι μρε κουμπάρε που καμουν τση ρακες πιο απολαυστικές!!
 




Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Αυτό δεν είναι δίκαιο...... :frown:
Καλόταξιδο να είναι... Πρώτη φορά Σκόντα;
Τρίτη θα έλεγα.....απο το Fabia το 2001 στο Octavia το 2009 και τώρα στο Kamiq.
H σύζυγος δεν ήθελε Skoda πάλι....ήταν κάθετη....μέχρι που πήγαμε στην έκθεση και το είδε....!!!
 


Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359
Τρίτη θα έλεγα.....απο το Fabia το 2001 στο Octavia το 2009 και τώρα στο Kamiq.
H σύζυγος δεν ήθελε Skoda πάλι....ήταν κάθετη....μέχρι που πήγαμε στην έκθεση και το είδε....!!!
Ωραίο είναι το kamiq!!!
Εγώ πάλι πήγαινα για το karoq τότε που ήρθε στην Ελλάδα και τελικά κατέληξα στο μεταχειρισμένο yeti 1.4 αφού την octavia την έκανα για τα σκουπίδια σε ένα τρακάρισμα.... Τέλος πάντων... καλώς να σου έρθει το τούτου και να το χαίρεσαι... :smile:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.903
Reaction score
77.513
ότι άλλο μου πήραν ούτε τα χω δει


έκανα απίστευτη υπομονή για να μην τα ανοίξω πριν την πρωτοχρονιά...τα χω δίπλα μου και τα χαιδεύω...θα κοιμηθούμε αγκαλιά σήμερα

επιτέλους!
τα πρώρα μας ΝΕΡΦ! :party:

134107190_243974280442376_6773959346250761111_nΦΔΣΦ.jpg
 



Μηνύματα
27.279
Reaction score
25.297
ότι άλλο μου πήραν ούτε τα χω δει


έκανα απίστευτη υπομονή για να μην τα ανοίξω πριν την πρωτοχρονιά...τα χω δίπλα μου και τα χαιδεύω...θα κοιμηθούμε αγκαλιά σήμερα

επιτέλους!
τα πρώρα μας ΝΕΡΦ! :party:

View attachment 194249
Είσαι μέγας μπαγλαμάς. :lolsign:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.517
Aν και δεν μου εχει ερθει ακομα ο Αι Βασιλας...που στα διαλα εχει μπερδευτει και εχει παει θα ηθελα να μου φερει ενα δευτερο sub SVS 4000 sb ,εναν Anthem AV ,4 atmos ηχεια,ενα καλωδιο ρευματος και να μου κανει ενα τουρμπισμα στον υπολογιστη μου...ετσι για να παει ποιο καλα ο χρονος βρε αδερφε....
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.170
Reaction score
19.045
Με αυτά κι αυτά, (βοήθησε λίγο και η τεκίλα που έχω δίπλα μου :biggrin: ) θυμήθηκα το ανέκδοτο με τον Τοτό που γράφει γράμμα στον Χριστούλη για το Χριστουγγενιάτικο δώρο του με ένα εικόνισμα της Παναγίας δίπλα στο χαρτί..
Το γράμμα ξεκινά κάπως έτσι..
''Κρατάω τη μάνα σου.. ''
:biggrin:
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.971
Ένα δεύτερο κεντρικό JBL scs12' κανάλι ελεύθερο υπάρχει για πάνω απ'την οθόνη για μας τους κακομοίρηδες που δεν έχουμε ηχοπερατή.:boast:
Κρίμα, μια καρφίτσα θα σου ερχόταν φθηνότερα.... :whistling:
 



Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Ένα δεύτερο κεντρικό JBL scs12' κανάλι ελεύθερο υπάρχει για πάνω απ'την οθόνη για μας τους κακομοίρηδες που δεν έχουμε ηχοπερατή.:boast:
Σταθαρε κανένα update στο νήμα σου ρε φίλε να γουστάρουμε
:drinks:
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.662
Μηνύματα
2.869.196
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top