Tannoy Gold

Μηνύματα
570
Reaction score
1.548
To μαγαζί είναι safe αναφέρεται στην ιστοσελίδα της Quested ως μεταπωλητής ως σοβαρή εταιρεία επιλέγει προσεκτικά το δικτυό της.
 


Μηνύματα
2.677
Reaction score
1.393
Αναφέρεται και στο google maps με διευθυνση/φωτό κλπ. Εκείνο που με παραξένεψε ήταν οι τρόποι πληρωμής που δεν αναφερόνταν ουτε πιστωτικές ουτε paypal.
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.230
Reaction score
27.013
Εδώ έχουν τιμές και για τα τρία μοντέλα της σειράς
Εμένα πάντως, δεν μού ανοίγει με τίποτα :idk:
 

Μηνύματα
2.233
Reaction score
2.753
223.97 euro πολύ φτηνό.
Τα υλικά κατασκευής του είμαι περίεργος πόσο κοστίζουν.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
ΠΑΡΑ.ΠΟΛΥ.ΩΡΑΙΑ.

Υ.Γ.: Ξέρω, ξέρω, δεν ακούμε με τα μάτια, αλλά όποιος πει ξανά ότι τα ενεργά/monitor/whatever ηχεία είναι άσχημα, δείξτε του αυτό το video.
 







costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.380
Reaction score
125.487
Τες πα, τα πολλά λόγια είναι περιττά, η τιμή του προϊόντος αυτού είναι ανέκδοτο, δεν υπάρχει!

Κάποιος που έχει μέχρι κει μπάτζετ, ας τα πάρει (έτσι κι αλλιώς δεν έχει πρακτικά άλλες επιλογές) να τα δούμε από κοντά, και να τ' ακούσουμε κι εμείς, από πρώτο χέρι!

Τέτοια τιμή είναι προκλητική για ομοαξονικό και μάλιστα από την γνωστή μας τανοϊ...

Η επιλογή του συνοδού σάμπ (ενός σε κάθε γωνιά του δωματίου - μη ξεχνιεστε) προφανώς θα είναι από άλλη φίρμα, εκτός κι αν κυκλοφορεί η τανοϊ κάποιο ταίρι για αυτά τα κουκλάκια....
 
Last edited:

gid

Μηνύματα
7.406
Reaction score
8.642
Δεδομένου ότι τα εξαιρετικά Tannoy Reveal 802 τα δίνουν 149Ε δεν είναι περίεργο που τα ομοαξονικά δίνονται 50% ακριβότερα.

Breath in. Now breath out. Repeat.
 

dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.798
Reaction score
11.041
Να είχαν και μία έξοδο σαμπ όπως τα Kef lsx...Και streamer/dac όπως τα Kef lsx...
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.869
Reaction score
5.854
Τες πα, τα πολλά λόγια είναι περιττά, η τιμή του προϊόντος αυτού είναι ανέκδοτο, δεν υπάρχει!

Κάποιος που έχει μέχρι κει μπάτζετ, ας τα πάρει (έτσι κι αλλιώς δεν έχει πρακτικά άλλες επιλογές) να τα δούμε από κοντά, και να τ' ακούσουμε κι εμείς, από πρώτο χέρι!

Τέτοια τιμή είναι προκλητική για ομοαξονικό και μάλιστα από την γνωστή μας τανοϊ...

Η επιλογή του συνοδού σάμπ (ενός σε κάθε γωνιά του δωματίου - μη ξεχνιεστε) προφανώς θα είναι από άλλη φίρμα, εκτός κι αν κυκλοφορεί η τανοϊ κάποιο ταίρι για αυτά τα κουκλάκια....
Μολις υπαρχουν διαθεσιμα προς πωληση σιγουρα θα παρω 2 για δοκιμη ειναι τσαμπα , εαν ειναι οκ θα παρω και τα αλλα
αλλιως θα τα βαλω διπλα στο PC το θεμα ειναι απο που και ποτε ?
 




Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.337
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top