The Witcher, Netflix



Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
ξεκινάει το πρώτο επεισόδιο πολύ δυνατά, τα επόμενα 2 πιο χαλαρά.
Αύριο θα το τελειώσω !!!!

και σε atmos με αρκετό περιφερειακό ήχο.

στα 3 πρώτα είμαι στο 9/10
 










Μηνύματα
3.189
Reaction score
774
Εξαιρετική σε όλα της.
Σενάριο, ερμηνείες, παραγωγή, εφέ.
Μην τη χάσετε ανεξαρτήτως αν είστε φαν του είδους.

Ποτε είπαμε ξεκινάει η δεύτερη σεζόν?
 

Μηνύματα
4.112
Reaction score
3.648
Σαν βετεράνος παίχτης d&d φυσικά μου άρεσε αλλά πιστεύω στους όχι μυημένους είτε με το game είτε με τα βιβλία του δεν θα τους ξετρελάνει....
 

Μηνύματα
1.472
Reaction score
1.407
οκ....πολυ καλο κατασκευαστικα, εφε, κοστούμια, φωτογραφία, αλλα απο τα υπόλοιπα μέτριο.
καλα .,,αυτος γιατι μιλαει σαν να απευθύνεται σε κουφούς και πρεπει να διαβάσουμε τα χείλια του/?
συλλαβιστά συλλαβιστά....
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.145
Reaction score
18.976
Προσεγμένο όντως.
Από το trailer κιόλας όμως κάτι δεν μου πήγαινε πολύ καλά. Εντάξει ίσως στους επόμενους κύκλους να το κάνουν ακόμα πιο σκοτεινό (σε mood, θα το ήθελα), αλλά ρε παιδί μου ενώ δεν έχω να πω κάτι για την προσπάθεια (ο superman παίζει καλά και εδώ, και είναι αρκετά πειστικός, τον συμπαθώ) ήθελε έναν πιο σκοτεινό τύπο η σειρά για να ενσαρκωθεί ο Gerrard. Έπρεπε με το που μπαίνει στο πλάνο να σε αγκαλιάζει το σκοτάδι, πχ, κάτι σαν αυτό που πέτυχαν με τον Matthew McConaughey στο true detective... η΄με τον Bale στο Batman. Ωραίος μεν αλλά και πολύ βαρύ mood, γεμίζει το πλάνο ένταση... Είναι πολύ καθώς πρέπει παιδί για να παίξει τον σφαγέα.
Μόνο αυτό...
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Έχω πάθει πλάκα. Αναλυτικό review αύριο. Μην ξεχνάτε όμως ότι είμαι φανατικός gamer που έχω λιώσει όλα τα Witcher...
Το αύριο έγινε χτες και πέρασε και review δεν είδαμε!
 


gid

Μηνύματα
7.414
Reaction score
8.653
Δεν έχω ιδέα πού βασίζεται η σειρά και τι ιστορία έχει από πίσω, και ούτε ενδιαφέρομαι να μάθω, αυτό που μπορώ να πω έχοντας δει το 1ο επεισόδιο είναι πως ο πρωταγωνιστής είναι λίγος.
 



Staff online

  • spylab
    Shalom
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.045
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top