Tidal Impact

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Απάντηση: Tidal Impact

Αν δεν σου λέει κάτι, ότι δεν εννοουσα αυτο που έγραφα αλλα εκανα χιουμορ τοτε ότι και να σου εξηγησω ούτε αυτο θα σου πει κάτι!
Έχω ήδη αρχίσει να σχεδιαζω dedicated χώρο 70τμ απο το μηδέν με μετρησεις και ακουστικη φροντιδα οποτε φαναταζομαι αυτο να σου λέει κάτι για το πόσο σημασία δίνω στο χώρο!
Κανείς δε παθιαζεται με καλώδια αν εννοείς εμένα, η αποψη μου για αυτα είναι πολυ συγκεκριμένη!

Επιμένω άκουσε ένα Tidal, μέχρι τότε συζητάμε στον αέρα!

Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να φτάσω σε ηλικία μειωμένης ακουστικής αντίληψης για να μάθω! Άλλοι βέβαια δεν μαθαίνουν ποτε! :114:
 

Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Απάντηση: Tidal Impact

Αν δεν σου λέει κάτι, ότι δεν εννοουσα αυτο που έγραφα αλλα εκανα χιουμορ τοτε ότι και να σου εξηγησω ούτε αυτο θα σου πει κάτι!
Έχω ήδη αρχίσει να σχεδιαζω dedicated χώρο 70τμ απο το μηδέν με μετρησεις και ακουστικη φροντιδα οποτε φαναταζομαι αυτο να σου λέει κάτι για το πόσο σημασία δίνω στο χώρο!
Κανείς δε παθιαζεται με καλώδια αν εννοείς εμένα, η αποψη μου για αυτα είναι πολυ συγκεκριμένη!

Επιμένω άκουσε ένα Tidal, μέχρι τότε συζητάμε στον αέρα!

Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να φτάσω σε ηλικία μειωμένης ακουστικής αντίληψης για να μάθω! Άλλοι βέβαια δεν μαθαίνουν ποτε! :114:
Ok, Μιχαλη δεν καταλαβα το αστειο σου, η αληθει ειναι οτι οι δυο μας δυσκολα καταλαβαινομαστε, οταν κανω σου κανω πλακα θυμωνεις, μαλλον κατι αναλογο γινεται και κι οταν κανεις εσυ πλακα!

Δε βαριεσαι. Φαινεται να εισαι πολυ αποφασισμενος με τα ηχεια σου να τα κανεις να παιξουν οσο γινεται καλυτερα (να τωρα θα σου εγραφα αλιως, οτι πολυ μαπα πρεπει να παιζουν ρε παιδι μου τα ηχεια σου για να θελεις να κανεις κι αλλες αλλαγες, αυτη την φορα στον χωρο σου, αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι θα καταλαβαινες το χιουμορ μου και μπορει να με τυλιγες με κανα καλωδιο χαιενταδικο!)

Τινταλ για να ακουσω στην Θεσσαλονικη λιγο δυσκολο το κοβω. Αθηνα χλωμο το βλεπω για φετος, οποτε θ αργησω να τα ακουσω. Οσον αφορα τα δικα σου Μιχαλη, χωρις λαμπιτσα λιγο κρυα θα μου ακουγονται!:142::142: Σε παρεσυραν οι εδω χαιενταδες στους σκληρη αληθεια!
 

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Απάντηση: Tidal Impact

Δύσκολα καταλαβαινομαστε αλλα υπάρχει αμοιβαία συμπάθεια θέλω να πιστεύω! :)
 

Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Απάντηση: Tidal Impact

Δύσκολα καταλαβαινομαστε αλλα υπάρχει αμοιβαία συμπάθεια θέλω να πιστεύω! :)
Κι εγω ετσι πιστευω, αρκει να μην μου την πεις για τα μηχανηματα μου!!!:141:
 


Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Απάντηση: Tidal Impact

Έχω ήδη αρχίσει να σχεδιαζω dedicated χώρο 70τμ απο το μηδέν με μετρησεις και ακουστικη φροντιδα οποτε φαναταζομαι αυτο να σου λέει κάτι για το πόσο σημασία δίνω στο χώρο!
...70 τ.μ...dedicated;;;.....

ονειρικές-ζηλευτές διαστάσεις...μπορείς να κάνεις απίστευτα πράγματα σε τέτοιο χώρο...
με τα ανάλογα μηχανήματα και κόστος βεβαίως...

...δες μερικά !!!






...θα χρειαστούν καμιά δεκαριά Tidal ακόμα για surround(βγάζει τέτοια;)...ένα φακουδάκι για τον Sony και μερικές 'πινελιές' αλλά ποιος νοιάζεται...μπρος στα κάλλη...

Υ.Γ διάβασα και γω μόλις τώρα τον 'ήχο'...
συμφωνώ απόλυτα για τις απόψεις σου στο πως πρέπει κάποιος να ακούει μουσική...

...συγχαρητήρια γενικώς και για το 'στήσιμο'...

...αλλά από έναν Ολυμπιακό και με φωτό του πανμέγιστου Jim Morisson δεν μπορείς να περιμένει τίποτα λιγότερο...

...μπράβο σου σύγγαυρε:444:
 

Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Απάντηση: Tidal Impact

Συγγαυρε σε ευχαριστω παρά πολυ για τα καλα σου λόγια! Η αλήθεια είναι οτιετοιμαζω special κατασταστεις, τόσο για το δικαναλο αλλα και για πεντακαναλο, εντάξει δεν θα βάλω Tidal, αλλα θα ψάξω για κάτι ποιοτικό!

Θα ζητήσω την συμβουλή σας όταν έρθει η ώρα, γιατί δεν το κατέχω! :)

Χεχε, έχω μια φωτογραφία του Jim Morisson απο auction στην Αμερική είναι απο αρνητικά, όχι φωτοτυπία! :123:
 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top