Tidal

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.104
Reaction score
30.054
Το τελευταίο, τουλάχιστον μέχρι να έρθουν τα νευρωνικά εμφυτεύματα, μάλλον θα συνεχίσεις να το κάνεις.

Εντάξει εγώ μπορώ να το κάνω και από την οθόνη του Squeezebox, αλλά προς τι, το τάμπλετ είναι πολύ πιο ξεκούραστο.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Καλησπέρα

Έχω το mibox 4 S και έχει εγκατεστημένη έκδοση την έκδοση tidal για android tv επιεικώς απαράδεκτη. Πως μπορεί κανείς να βάλει την έκδοση για κινητό τηλέφωνο ή tablet;

Σας ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.565
Καλησπέρα

Έχω το mibox 4 S και έχει εγκατεστημένη έκδοση την έκδοση tidal για android tv επιεικώς απαράδεκτη. Πως μπορεί κανείς να βάλει την έκδοση για κινητό τηλέφωνο ή tablet;

Σας ευχαριστώ.
για δοκιμασε απο εδω......

 


Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.565
To θέμα είναι πως θα το χειριστείς όμως...... μάλλον θα χρειαστείς κάποιο bluetooth ποντίκι ή και πληκτρολόγιο.
 







Μηνύματα
239
Reaction score
260
3 μήνες δωρεάν!

Δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα αλλά ας το δοκιμάσει όποιος θέλει. το είχα κάνει στη προηγούμενη προσφορά με 3 μήνες δωρεάν και δούλευε μια χαρά.
Άνοιγμα του λογαριασμού με VPN Τουρκίας, και πληρωμή σε λίρες, βγαίνει περίπου 3€ το μήνα. ;)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.359
Αργείς χαρακτηριστικά. :roflmao:
Ναι, το ξέρω! Εγώ κι ο βραδύποδας από το Ice Age. :roflmao:

Θα περάσω τα credentials στο miniDSP SHD και θα επανέλθω με εντυπώσεις.
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Ελα πάλι? σε έχασα.
Τι θα κάνεις? θα περάσεις τα credentials στο mono dsp για να παίζει τινταλ?
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.359
Ναι ρε.

To miniDSP SHD, μεταξύ άλλων, είναι και streamer. Οπότε (από το manual του) "Enter your username and password for TIDAL, then click Login. Once logged in, go to the Browse tab, select the streaming service and then browse for music to play". Ελέγχω το miniDSP από φορητή συσκευή, χρησιμοποιώντας το interfase του (κι όχι το software του Tidal για PC ή την εφαρμοφή για φορητές συσκευές) και (θα) ακούω μουσική! Η δοκιμή θα γίνει μάλλον απόψε.
 







Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.128
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top