To HDMI θα πεθάνει......


argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: To HDMI θα πεθάνει......









αυτο στα δεξια λενιο
το πρωτο που ηρθε εν ελλαδι
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: To HDMI θα πεθάνει......

κατα τα αλλα


Το θέμα κλείνει από μέρους μου γιατί είναι άσχετο με το νήμα και δεν πρόκειται να βγάλουμε και άκρη ως γνωστόν πια.
 



Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Απάντηση: To HDMI θα πεθάνει......

μμμμ 20 χιλιαδων βαρβατα συστηματα
μαλλον ξεχασες οτι τα καλωδια μου κοστιζουν πολυ παραπανω.:143:
Πολλα λεφτα σε κατι που δεν προσφερουν τα αναμενομενα....

Εαν εριχνες αυτα τα λεφτα στο υπολοιπο συστημα και επαιζες με τα ποιο φθηνα καλωδια που υπαρχουν θα ακουγες παπαδες..

Ειναι γεγονος ομως πως ολοι καπου τρωνε τα λεφτα τους...:137:
Τυχαιο..!!δεν νομιζω...
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: To HDMI θα πεθάνει......

Πολλα λεφτα σε κατι που δεν προσφερουν τα αναμενομενα....
ποιος το λεει αφτο ? το μνημονιο ?:143:

Εαν εριχνες αυτα τα λεφτα στο υπολοιπο συστημα και επαιζες με τα ποιο φθηνα καλωδια που υπαρχουν θα ακουγες παπαδες..
1 πηγη κορυφαια , πιο πανω ισως με pc αλλα δεν ειμαι φαν
2 προ σιγουρα υπαρχει κατι καλυτερο , απλα δεν επενδυω σε προιοντα μικρης διακρειας,
3 προβολεας το ιδιο με το 2
4 τελικος για να παρω κατι λιγο πιο πανω πρεπει να δωσω πολαπλασια , και ο ερθ απο καθε πλευρα μονο λιγος δεν ειναι
5 ηχεια -τα winsdom θελουν πολλα λευτα για να ερθουν και αλλα τοσα για να παιξουν.

Ειναι γεγονος ομως πως ολοι καπου τρωνε τα λεφτα τους...:137:
τα καλωδια θα μεινουν μαζι με το audyssey -richard grays-exact power, ειναι διαχρονικα.Καποια απο αυτα υπηρχαν πριν και θα υπαρχουν και μετα απο τα προιοντα μικρης διαρκειας.
Τυχαιο..!!δεν νομιζω...
οχι βεβαια
 


Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Ε καλά δεν παραγγείλαμε και κόλυβα τόσο γρήγορα αλλά give it time και νομίζω ότι θα δεις και AVRs με HDBaseT
 

Μηνύματα
3.385
Reaction score
10
Ε καλά δεν παραγγείλαμε και κόλυβα τόσο γρήγορα αλλά give it time και νομίζω ότι θα δεις και AVRs με HDBaseT
Σου διαφευγει κατι πολυ σοβαρο : πρωτοκολο χωρις κλειδωματα δεν προκειται να περασει, η μαλλον να του επιτρεψουν να περασει.

Πιστευω να καταλαβαινεις τι σημαινει κλειδωματα...:126:
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απάντηση: To HDMI θα πεθάνει......

Τα κλειδώματα μπορεί να γίνουν και εντός συσκευών.
Και θα είναι σχετικά εύκολο να εφαρμοστούν αν χρησιμοποιηθεί μια τέτοια τεχνολογία.
(Όπως μάλλον και σχετικά εύκολο να ξεπεραστούν:137:)
 

Μηνύματα
3.469
Reaction score
150
Σου διαφευγει κατι πολυ σοβαρο : πρωτοκολο χωρις κλειδωματα δεν προκειται να περασει, η μαλλον να του επιτρεψουν να περασει.

Πιστευω να καταλαβαινεις τι σημαινει κλειδωματα...:126:
Καλά αυτό εννοείται! Πως θα κάνουν δύσκολή τη ζώη των πελατών που δεν ξέρουν να το σπάνε.
 

JL_

Μηνύματα
797
Reaction score
19
Και έχουν μεγάλη χρησιμότητα αυτού του τύπου τα κλειδώματα, γιατί ξέρετε, όλοι αυτοί που βγάζουν τις ματρόσκες στο διαδίκτυο ή εμπορεύονται παράνομο υλικό σε άλλες χώρες, δεν έχουν υποκλέψει κάποια μήτρα ή το δισκάκι BR, τα οποία ριπάρουν και αναπαράγουν σε έναν υπολογιστή, αλλά συνδέουν την έξοδο composite, component ή HDMI ενός BR-player με ένα βίντεο και αντιγράφουν.

Αμ, πως... :142:
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: To HDMI θα πεθάνει......

Δυστυχώς η βλακεία δεν πάει στα βουνά!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.963
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top