To subwoofer or not to subwoofer

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
"εγώ βεβαια με full Ypsilon system ημουν σε "κόντρα" με την TLA"

Δικα σου λογια που υπονοουν ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ οτι οποιος επιλεγει Υpsilon ειναι σε "κοντρα" με την TLA η το αντιθετο... Μην το δειξεις αυτο στον Δημητρη... (συμβουλη για την σχεση σου με την Ypsilon ειναι... αυτο που εγραψα εγω τωρα δειξτο του...)
τι λε ρε μεγάλε?
τι υπονοούν? ξέρεις να διαβάζεις?
κρίμα, προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα εκεί που δεν υπάρχει. και λες ότι έχεις καλες σχέσεις. κρίμα.
πάμε παρακάτω.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
τι λε ρε μεγάλε?
τι υπονοούν? ξέρεις να διαβάζεις?
κρίμα, προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα εκεί που δεν υπάρχει. και λες ότι έχεις καλες σχέσεις. κρίμα.
πάμε παρακάτω.
Σε αποκαλεσα εγω "ρε μεγαλε"? Αμα θες λοιπον δειξε την κοτσανα που εγραψες στον Δημητρη αυριο αλλοιως θα το κανω εγω... ετσι για να δουμε πως θα το παρει αυτος σαν τριτος αφου εισαι ανικανος να καταλαβεις τι ειπες και τι υποννοει αυτο που ειπες...

Χανεις την ψυχραιμια σου ευκολα (οπως και πολλοι αλλοι εδω) και αυτο "σου βγαινει"... Με ειδες εμενα να χανω την ψυχραιμια μου η να επιτιθεμαι απεναντι στο προφανες ποτε?

Εδω πριν ειπες οτι ο ισχυρισμος οτι το DSD ειναι αναλογικο σημα ειναι "παγκοσμια πρωτη" που δειχνει οτι ΔΕΝ ξερεις τι σου γινεται μιας και υπαρχουν χιλιαδες αρθρα για το θεμα που μπορει ευκολα καποιος να διαβασει και να μαθει...
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
"hyper hi-end" τι σημαινεί ? Δεν βρήκα καποιο definition στο γοογλε.
Has everybody subs on the floor?
We put some energy into this room
I want to ask you something
Are you ready for the sound of Vibration?
I want to see you sweat
I said, I want to see you sweat, yeah
Hyper, Hyper hi end
Hyper, Hyper hi end
Hyper, Hyper hiend
We need the bass drum
Come on
Hyper, Hyper
Hyper, Hyper

 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806

Βάλε στο hyper ένα end, μάτι να μην το πιάσει
και τη γητειά των Alnico, κανείς μη τη ματιάσει
μπουκάλα για να μη σ'αφήσουν,μπακάλη μου το χαϊμαλί σου.

Χάντρα να βάλεις θαλασσιά στους τρίοδους τους γλόμπους
να βγάζουν είκοσι τα Hertz ατάκα χωρίς κόμπους
Στάσιμα μη σε τσακίσουν,μπακάλη μου το χαϊμαλί σου

Φέρε να δούμε hyper end, γιατί καρδιοχτυπάμε
και αν κάτι άλλο χτυπηθεί ούτε σε sub θα πάμε
Πάντα γραμμένο στο τεφτέρι του hyper end μας το ξεφτέρι.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
ακομα και οι μαιμουδες γνωριζουν οτι ειναι το τοσο χαλιεντ συστημα που φτιαχνει αντιστοιχο υπερ-υπερεγω στον κατοχο .. 🐒
καλο το παρών νημα, αλλα μπορειτε και καλητερα... για σαββατιάτικο δε , δεν το συζητω.. αριστουργημα..
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
Σε αποκαλεσα εγω "ρε μεγαλε"? Αμα θες λοιπον δειξε την κοτσανα που εγραψες στον Δημητρη αυριο αλλοιως θα το κανω εγω... ετσι για να δουμε πως θα το παρει αυτος σαν τριτος αφου εισαι ανικανος να καταλαβεις τι ειπες και τι υποννοει αυτο που ειπες...
ρε μεγάλε, θα γραφω ότι θέλω. για την "κόντρα" μου ή για τα άθλια hyper high end μηχανάκια μου, ή για τις hyper high end κοτσάνες για το βρόμικο μπάσο που μας αράδιασες. μπορείς να κανεις και εσύ το ίδιο.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
ρε μεγάλε, θα γραφω ότι θέλω. για την "κόντρα" μου ή για τα άθλια hyper high end μηχανάκια μου, ή για τις hyper high end κοτσάνες για το βρόμικο μπάσο που μας αράδιασες. μπορείς να κανεις και εσύ το ίδιο.
Μα εγω ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ οτι γραφεις οτι (κοτσανα) ΘΕΛΕΙΣ...
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
έτσι. είμαι γνωστός για τις κοτσάνες μου.
πάμε παρακάτω.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
ρε μεγάλε, θα γραφω ότι θέλω. για την "κόντρα" μου ή για τα άθλια hyper high end μηχανάκια μου, ή για τις hyper high end κοτσάνες για το βρόμικο μπάσο που μας αράδιασες. μπορείς να κανεις και εσύ το ίδιο.
Μα εγω ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ οτι γραφεις οτι (κοτσανα) ΘΕΛΕΙΣ...
Προτείνεται πάντως να το πάρουμε ξανά από την αρχή μπας και μας δείξει ο καλός μας Buckalis μετρητικά δεδομένα από τη δική του ενιαία οντότητα.Εμένα πάντως κάτι τέτοιο θα μου έφτανε και προπαντός το spectrogram,δεν θα μ'ενδιέφερε και τόσο οφθαλμόλουτρο με φωτό από setup του...
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Για να μην διαβάζω τα κατεβατά έχει βάλει τίποτα μετρήσεις ο μπουκάλης σαπίλος η είναι καινούργιος χαβαλές και τρολ ;
Edit
Όχι μάλλον από το ποστ του buhtia
 

Μηνύματα
833
Reaction score
776
Παιδιά, νομίζω πως δεν έχει νόημα η κουβέντα...!!
Συγνώμη, δεν το λέω με διάθεση να θίξω κάποιον!

Η στείρα αντιπαράθεση δεν οδηγεί πουθενά
 


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
ο μπουκάλης σαπίλος
Φιλε μου το "Μπακαλης" ειναι επαγγελμα, στα αγγλικα οι Βucks ειναι η ομαδα που παιζει μπασκετ ο Γιαννης και που θα γινει κυριος μετοχος μετα της αγωνιστικης του καριερας... Φερνοντας ετσι την χωρα μας ΚΑΙ στην κορυφη του παγκοσμιου μπασκετ μετα την ΤLA και την Ypsilon στο παγκσμιο Hi End...
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Φιλε μου το "Μπακαλης" ειναι επαγγελμα, στα αγγλικα οι Βucks ειναι η ομαδα που παιζει μπασκετ ο Γιαννης και που θα γινει κυριως μετοχος μετα της αγωνιστικης του καριερας...
Α ευχαριστώ , ενδιαφέρουσα γνώση
Μετρήσεις θα βάλετε ;
 

Μηνύματα
2.194
Reaction score
2.715
Φιλε μου το "Μπακαλης" ειναι επαγγελμα, στα αγγλικα οι Βucks ειναι η ομαδα που παιζει μπασκετ ο Γιαννης και που θα γινει κυριως μετοχος μετα της αγωνιστικης του καριερας...
Και ο Μανάβης είναι επάγγελμα.
Είσαι στους Bucks ή είσαι Μπακάλης;
Ή κάτι παίζει με τα buckalia;
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Και ο Μανάβης είναι επάγγελμα.
Είσαι στους Bucks ή είσαι Μπακάλης;
Ή κάτι παίζει με τα buckalia;
Αυτά λέγονται και θα μας πάρουν με διάφορα...ζαρζαβατικά στο τέλος... :biggrin:
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Και ο Μανάβης είναι επάγγελμα.
Είσαι στους Bucks ή είσαι Μπακάλης;
Ή κάτι παίζει με τα buckalia;
Aπλα μαθε να μην (προσπαθεις να) προσβαλλεις κανεναν, γιατι μονο βλακεια που δερνει εαυτον μπορει να αποδειξει αυτο... ειδικα αμα δεν τον ξερεις προσωπικα... Γιατι δεν μιμησε την ευγενεια μου και τους τροπους μου? Δεν ειναι ποιο εξυπνο αυτο απο την ηλιθια χολη που βγαζεις μεσα απο την πονηριστικη βλακεια που προβαλλεις?
 
  • Like
Reactions: PMC



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.087
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top