Trinnov Altitude

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.925
Μόνο αν πάει κάποιος να το σετάρει...δεν νομίζω να ασχοληθεί, δεν προλαβαίνει
 


Μηνύματα
360
Reaction score
554
Justice was served νομίζω γιατί εδώ είχαν ακουστεί σχόλια ότι ο τρινοφ θα έχει 85db snr...
Με 99db snr, το καλύτερο λογισμικό ισοστάθμισης, την καλύτερη υποστήριξη και όλα τα απαιτούμενα χαρακτηριστικά που μπορεί κάποιος να χρειαστεί, νομίζω αξίζει άνετα τα 17κ ευρώ που ζητάει και όπως έχει ξαναπεί κάποιος μακρυμαλλης κάτοχος.... είναι και φθηνός........ μπράβο στην τρινοφ.....
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Καλώς ή κακώς, όταν κάποια πράγματα ξεφεύγουν από τα οικονομικά όρια (προφανώς διαφορετικά για τον καθένα), για να δικαιολογηθεί η αγορά πρέπει να απαντηθεί το ερώτημα "τι θα έπαιρνα μ' αυτά τα χρήματα".

Η δική μου απάντηση στο ερώτημα είναι "ένα Seat Ibiza FR 1.5 150HP". End of story.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.925
Καλώς ή κακώς, όταν κάποια πράγματα ξεφεύγουν από τα οικονομικά όρια (προφανώς διαφορετικά για τον καθένα), για να δικαιολογηθεί η αγορά πρέπει να απαντηθεί το ερώτημα "τι θα έπαιρνα μ' αυτά τα χρήματα".

Η δική μου απάντηση στο ερώτημα είναι "ένα Seat Ibiza FR 1.5 150HP". End of story.
Το κρίσιμο ερώτημα είναι το εξής:
Αφού εχεις ζήσει ενα εξάμηνο με τον Trinnov και το Seat (υποθετικά τα πήρες και τα δυο) είσαι υποχρεωμένος για κάποιον λόγο να επιστρέψεις το ενα απο τα δυο.

Εκεί σε θέλω...να δω τι θα επιλέξεις.
 


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
δεν πατε καλα....
17 χηνες με ανεμιστηρακια μεσα που μπορει να σταματησουν και να χασεις την ταινια !!!

δεν πατε καλα :lolsign:

Καλώς ή κακώς, όταν κάποια πράγματα ξεφεύγουν από τα οικονομικά όρια (προφανώς διαφορετικά για τον καθένα), για να δικαιολογηθεί η αγορά πρέπει να απαντηθεί το ερώτημα "τι θα έπαιρνα μ' αυτά τα χρήματα".

Η δική μου απάντηση στο ερώτημα είναι "ένα Seat Ibiza FR 1.5 150HP". End of story.
με 17 χηνες φτιαχνεις σουπερ συστημα και απολαμβανεις...
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Εγώ αναφέρω τα προσωπικά μου κριτήρια. Ευτυχώς με τα κριτήρια αυτά το φρένο μπαίνει πολύ πριν την απόκτηση. Αν είχα άλλες οικονομικές δυνατότητες το "φρένο" μπορεί να έμπαινε στις 5.000 ή στις 50.000, αναλόγως.

Και πάλι, υπενθυμίζω, τα κριτήρια είναι προσωπικά. Αν ήταν της συζύγου, μια ηχομπάρα των 200€ βία... :biggrin:
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Όταν διαθέτεις μετρητά να πάρεις δύο τότε το προϊόν είναι για σένα.
Αλλιώς το διαγράφεις και πας εκεί που φτάνουν τα χέρια σου.
Είτε είναι iPhone, είτε Trinnov, είτε Porsche.
Απλός "κανόνας".
 

TGD

Μηνύματα
6.985
Reaction score
7.073
Το αυτοκίνητό σου πρέπει να είναι ακριβότερο από το ηχοσύστημά σου και το σπίτι σου ακριβότερο από το αυτοκίνητό σου.

ΥΓ Όταν ακρίβυνε πολύ το ηχοσύστημα μου άλλαξα αυτοκίνητο.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Αρα, παρε Τρινοφ, γιατι αυτο:

δεν διατιθεται πια. :wink:
Είχε σταματήσει για λίγο, τώρα διατίθεται πάλι μόνο σε 1,5 150ΗΡ DSG, όχι manual.

Από μένα τέλος το off topic.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Όταν διαθέτεις μετρητά να πάρεις δύο τότε το προϊόν είναι για σένα.
Αλλιώς το διαγράφεις και πας εκεί που φτάνουν τα χέρια σου.
Είτε είναι iPhone, είτε Trinnov, είτε Porsche.
Απλός "κανόνας".
Χάλι κανόνας. Ποιός τρελλός θα δώσει τα μισά απο τα χρήματα που διαθέτει για οτιδήποτε αναλώσιμο;
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Χάλι κανόνας. Ποιός τρελλός θα δώσει τα μισά απο τα χρήματα που διαθέτει για οτιδήποτε αναλώσιμο;
Ο Χαϊεντάς.

Παιδί μου εσύ δε ξέρεις από δαύτα.

Για χρόνιαααααα η αγορά του χαϊ ενδ ήταν κυρίως με γραμμάτια, από ανθρώπους που δεν είχαν σάλιο.

Σα τον τζόγο ρε. Αρρώστια. Σα το χαϊ ενδ, δεν έχει.
Seat Ibiza FR 1.5 150HP
Ιμπιθα; Αμάν κι εσύ, χάθηκε μια πόρτσε ηλεκτρικιά;
Ένα ev ρε άνθρωπε, εκσυγχρονίσου.
Μίνι βρε, ηλεκτρικό, να τη βγεις στο ζιζικο.
 
Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Χάλι κανόνας. Ποιός τρελλός θα δώσει τα μισά απο τα χρήματα που διαθέτει για οτιδήποτε αναλώσιμο;
Ποιός είπε κάτι τέτοιο;
Μπορεί να έχεις 100.000€ ή 200.000€ ή παραπάνω στην άκρη. Έχεις για 2 Trinnov.
Εννοείται ότι δεν μιλάμε για αυτόν που έχει 30.000€ να δώσει τα 15.000€.
Σε αυτόν δεν μιλά η λογική αλλά το πάθος για το προϊόν ή την ομάδα που εκπροσωπεί το προϊόν. Δεν ασχολούμαστε με αυτόν, είναι καμένος.
Πάρε παράδειγμα τα iPhones. Μπορεί να παίρνει 500€ ή 700€ το μήνα (που σημαίνει ότι δεν έχει μια στην άκρη), και θέλει να πάρει τηλέφωνο διπλάσιας αξίας από το μισθό του. Αυτός ούτε για 100€ συσκευή δεν είναι. Θέλει όμως iPhone.
Αν βάλεις τις αναλογίες θα βρεις τα αντίστοιχα νούμερα για Trinnov ή Carrera.

Με τη χρήση πιστωτικής τα θέλει τώρα γιατί θα του τα δώσουν, οπότε ο μισθωτός του 700€ συμπεριφέρεται σαν να παίρνει 2000€. Για όσο τον παίρνει μέχρι να κλάψει. Δεν καταλαβαίνει πως ότι χρήμα έρχεται από το μέλλον το έχει ήδη διαγράψει από τα μελλοντικά εισοδήματα του.
 
Last edited:



Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
The soundtrack has enough LFE impact to wake the dead, but the Altitude 16 really distinguished itself through its ability to widen both the vertical and horizontal dimensions of the soundstage. Helicopter fly-bys didn't just swoop overhead but conveyed a precise sense of the aircraft's altitude.


Πάλι καλά που δεν μας είπε σε πόσα πόδια πετούσαν τα ελικόπτερα.
Εκτός από την αφύπνιση των νεκρών φυσικά.

Για να σοβαρευτούμε λίγο . Αηντε μπράβο.
Reviwers , πάντα οι ίδιοι .
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top