Trinnov Altitude

Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.871
there are a total of fourteen 24” drivers in the theater: 12 are behind the screen, comprising 6 sets of UberSubs. (Each Ubersub has two 24” drivers facing each other). There's also one 24” driver underneath each center seat in the 2nd & 3rd row - as well as 8 JL subs interspersed throughout the room. So, a total of 22 subwoofer drivers in the theater.
:o
 





Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Γιατρέ στα πόσα Σάμπ μπορείς να εκφέρεις άποψη ?
Ενσωματωμένα στο σύστημα η πιάνονται και τα ασύνδετα ?
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Η σχεδίαση των Ubersubs δείχνει ότι είναι ripole.... Γιαυτο χρησιμοποιούνται τόσα πολλά άλλα και τα jl subs........ Κάθε σχεδίαση έχει τα θετικά και αρνητικά της, μην εντυπωσιαζεστε έτσι εύκολα.
Εδώ το χρήμα υπάρχει και τα βάζει με το κιλό. Εάν ήθελα δύο σαμπ, ειδικά για ht ,ripole δεν θα χρησιμοποιούσα....
 
Last edited:




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Μλκια..
Πάλι μικρόφωνο θα χρειαστεί, διότι άμα μπαίνουν κι άλλα 4 ηχεία, από 16 να πάει 20, όπως πολύ καλά καταλαβαίνετε, κενές θέσεις δεν αφήνω.

Το κόστος των έξτρα 3 ηχείων που εννοείται ότι θα βάλω (17 έχω), είναι αμελητέο, το κόστος του να ξαναμπεί μικρόφωνο, γμσε τα.. Σιξ Σιξ Σιξ..
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Γαμώτο, συνεχώς χάνει value αυτό το μηχανάκι.
Άστα, άστα.
Μας έπιασε κώτσους ο Ζαπαντης, πεταμένα λεφτά (όπως λένε κάτι αλεπούδες που πηδανε και δε φτάνουν ρόμπες ξεκουμπωτες).
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Άστα, άστα.
Μας έπιασε κώτσους ο Ζαπαντης, πεταμένα λεφτά (όπως λένε κάτι αλεπούδες που πηδανε και δε φτάνουν ρόμπες ξεκουμπωτες).
Άδικη ζωή βρε Κώστα, να σε πιάνει κορόιδο ο πρώτος τυχόντας. Τι να σου πω, μπορώ να σου δώσω 1000 ευρώπουλα να πάρω τον Τρίνοβ σου, να πάρεις πίσω έστω ένα μερίδιο απο όσα έσκασες..!! Επειδή είσαι εσύ και σε εκτιμώ,ε??
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Άδικη ζωή βρε Κώστα, να σε πιάνει κορόιδο ο πρώτος τυχόντας.
Άστα άστα σου λέω, άστα.
Τώρα θα με ξαναπιάσει κωτσο, να πάρω 3 ακόμα δορυφόρους για άνω κεντρικό και πίσω κεντρικό και vog.
Βεβαίως θα τον ρωτήσω αυτόν που με πιάνει κωτσο, να τα βάλω όπου μου πει, δηλαδή άλλη μια φορά κωτσο.

Άστα αστα. Ζω ένα δράμα.

(θα κάνω κονομιες να μαζέψω 3 χιλιάρικα να πάρω 3 ακόμα δορυφόρους, θα ξηλωθω πάλι, πεταμένα λεφτά, δε παίζουν αυτά τα 310 δε κάνουν ρε, μας κοροϊδεύουν)
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Άστα άστα σου λέω, άστα.
Τώρα θα με ξαναπιάσει κωτσο, να πάρω 3 ακόμα δορυφόρους για άνω κεντρικό και πίσω κεντρικό και vog.
Βεβαίως θα τον ρωτήσω αυτόν που με πιάνει κωτσο, να τα βάλω όπου μου πει, δηλαδή άλλη μια φορά κωτσο.

Άστα αστα. Ζω ένα δράμα.
Μη βιαστείς. Να το συζητήσουμε την Πέμπτη (ή μήπως Τρίτη...) στο Εβόρα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Μη βιαστείς. Να το συζητήσουμε την Πέμπτη (ή μήπως Τρίτη...) στο Εβόρα.
ΟΚ. Θα είμαι με το κουμπί κάτω από το δάχτυλό στο "πλέις όρντερ" για κάνα τέταρτο.
Παραπάνω δεν υπόσχομαι ν'αντεξ το δάχτυλό μου, θα πέσει λόγω βαρύτητας.
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740
Μη βιαστείς. Να το συζητήσουμε την Πέμπτη (ή μήπως Τρίτη...) στο Εβόρα.

ΟΚ. Θα είμαι με το κουμπί κάτω από το δάχτυλό στο "πλέις όρντερ" για κάνα τέταρτο.
Παραπάνω δεν υπόσχομαι.
Κοτσυφάκια εγώ θα πουλήσω για να πάρω τον καινούργιο με hdmi 2.1.
Τι; Τι εννοείται ότι αναβαθμίζεται κι η hdmi κάρτα; Το ίδιο "κουτί" θα βλέπω 10 χρόνια; :roflmao:
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.163
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top