We and we, λογω ειρωνειας.







hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.914
Βρε παιδιά προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός. Αν κάτι δεν σαρεσει στις απάντησεις προσπέρασε το. Ελεύθερο φόρουμ ειναι το avsite. Και εγώ τα είχα πάρει με το θεμα των εμβολιασμών αλλά ουτως ή αλλιώς δεν ήρθαμε να βάλουμε μυαλό στους άλλους ούτε και εκείνοι σε μας. Φιλτράρεις, κρατάς αυτο που σου κάνει και προχωράς. Εγώ αυτό που πήρα και προσκυνώ απο τον δόκτορ για παράδειγμα είναι η επιμονή του στα ενεργά. Για μένα είναι και θα είναι η πιο σωστή επιλογή στην προσπάθεια να στήσω το σύστημα μου όπως ακούγεται καλήτερα στα αυτιά μου. Οπότε μην τρελένεστε όπως έχω πάρει και εγώ απόφαση να μην τρελένομαι. Καλή συνέχεια σε όλους.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.416
η κλάψα είναι διαχρονική....
η ιδέα είναι να καταλαβαίνουμε ότι εδώ μέσα κυκλοφορούμε για γνώση κ χαβαλέ αγνωστα άτομα από όλη την Ελλάδα...
όπως υπάρχουν άπειρα θέματα....έτσι θα υπάρχουν και άπειρες διαφωνίες

όπως υπάρχουν τρόποι κ τρόποι για να κόψεις κάτι που σε ενοχλεί...
εφόσον φυσικά υπάρχει θέληση να λυθεί η όποια παρεξήγηση κ όχι να το πάρουμε ως αφορμή για να ξεβράσουμε για μια ακόμα φορά τα κόμπλεξ μας

το ότι ανοίγονται τέτοια νήματα για να ικανοποιούν κάποιοι τις συμπλεγματικές του ανάγκες προσωπικά με βοηθά να καταλάβω κ να επιβεβαιώνω τον ρόλο του καθενός εδώ μέσα

παράδειγμα

ο άλλος ο προχθές έγραφε ότι τον φιμώνουμε επειδή σβήναμε τα ψεκασμένα που ανέβαζε
(κ που το σάιτ έχει επίσημα τοποθετηθεί με συμπληρωματικό κανονισμό για την στάση που θα τηρήσει σε ένα θέμα που αφορά την δημόσια υγεία)



και ο άλλος ο πυξίδας του πατούσε από κάτω λάικς.... μόνο κ μόνο.... επειδή κάποιος έκανε παράπονα για την διαχείριση με την οποία έχει μένος

για τόσο γκάου καταστάσεις μιλάμε
 
Last edited:


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
Ειμαι παλιο μελος στο εδω στο avsite, και ειπα και εγω να ανοιξω ενα θεμα συζητησης (δεν θυμαμαι να εχω ξανα-ανοιξει θεμα για συζητηση) για να ακουσω διαφορες γνωμες σε κατι που διαπιστωσα σχετικα με τον ηχο.
Αμεσως μου την επεσαν για να μου την πουν, και για να ειρωνευτουν, καποιοι Moderator και Editor και αλλοι αρχιστρατηγοι....
Γιαυτο πιστευω εχουμε μεινει we and we σε αυτο το site.
Λογω ειρωνειας
Αντε και καλα Χριστουγεννα.
αντε και αυτοι ειναι ειρωνικοι, που δεν ειναι

το καλα χριστουγεννα τι ειναι? ευχη?

ρε πατε στα καλα σας? γιατι ειστε τοσο κακομαθημενοι?
 




Μηνύματα
2.458
Reaction score
1.719
εντάξει αυτά συνέβαιναν και θα συνεχίσουν να συμβαίνουν στα σχετικά ιντερνετικά μέρη.
Αναπόφευκτα δημιουργούνται "παρέες" με συγκεκριμένες απόψεις με τις οποίες είναι λογικό να μη συμφωνούν όλοι.
Στα περισσότερα "καυτά" θέματα χάνεται η μπάλα, ρωτάει κάτι κάποιος και μετά αρχίζει το πάρτυ, μπαίνεις μέσα να διαβάσεις και δε καταλαβαίνεις γρι γιατί τα μυνήματα τα καταλαβαίνουν μόνο...λίγοι.
Νταξ, ιτς ε φρη γουερλντ, πες οτι αλλάζεις κανάλι στην tv.
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
εντάξει αυτά συνέβαιναν και θα συνεχίσουν να συμβαίνουν στα σχετικά ιντερνετικά μέρη.
Αναπόφευκτα δημιουργούνται "παρέες" με συγκεκριμένες απόψεις με τις οποίες είναι λογικό να μη συμφωνούν όλοι.
Στα περισσότερα "καυτά" θέματα χάνεται η μπάλα, ρωτάει κάτι κάποιος και μετά αρχίζει το πάρτυ, μπαίνεις μέσα να διαβάσεις και δε καταλαβαίνεις γρι γιατί τα μυνήματα τα καταλαβαίνουν μόνο...λίγοι.
Νταξ, ιτς ε φρη γουερλντ, πες οτι αλλάζεις κανάλι στην tv.
Πριβέ καταστάσεις για την κλίκα δηλαδή! Το κακό είναι ότι πολλές φορές αυτές οι καταστάσεις είναι αντίθετες με τους κανόνισμους του φόρουμ! Πίτες μαχαίρια και τα σχετικά 😄 Αλλά όπως είπες, dont bother, change the channel!
 

Μηνύματα
2.458
Reaction score
1.719
Πριβέ καταστάσεις για την κλίκα δηλαδή! Το κακό είναι ότι πολλές φορές αυτές οι καταστάσεις είναι αντίθετες με τους κανόνισμους του φόρουμ! Πίτες μαχαίρια και τα σχετικά 😄 Αλλά όπως είπες, dont bother, change the channel!
εντάξει τι "κλίκες" και τέτοια, ας μη χρησιμοποιούμε τέτοιες εκφράσεις, για στέρεα μιλάμε....σιγά τις π@π@ριές δηλαδή...
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Ένα είναι σίγουρο οι αριθμοί μιλάνε από μόνοι τους και οποίος κατάλαβε κατάλαβε, μετρήσεις κύριοι που λέτε και εσείς, ότι δείξει το ταμπλό που λέμε και εμείς οι μπασκετικοί.
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.416
Κοίτα ποιος μιλάει για μετρήσεις..

Θα πηδηχτω απ'τον πολυέλαιο.
ααααπ εδώ θα τα χαλάσουμε....
και για αριθμούς μίλησε... νούμερα δηλαδής

απ αυτά ξερ..... :laugh:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.447
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top