Xiaomi phones


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.913
Reaction score
41.175
Να του πάρεις. Δεν χαλάνε. Προτείνω Xiaomi Redmi Note 7 . Δες πόση είναι η διαφορά μεταξύ σκρουτζ και επίσημης αντιπροσωπείας. Αν είναι λογική, προτίμησε την αντιπροσωπεία που σου παρέχει διετή εγγύηση χωρίς μα-μου. Κι αν θες, κάνεις και ασφάλεια κλοπής, θραύσης, κτλ για ένα χρόνο.
από το κατάστημα στο mall;
 



Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Αντιπροσωπίας με ασφάλεια και θραύση; περνεις 3 Κινέζο μαϊμού redmi7 να έχεις να σπας να σου κλεβουν ή ένα Κινέζο μαϊμού redminote 7 και ένα Κινεζο μαϊμού redmi 7 και μια καλή θήκη ή ένα Κινέζο μαϊμού pocophone με με θραύση κλοπή... :D
 


Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Eδω εισαστε σε xiaomi phones ολα ταλλα ειναι μαπες ...:lolsign:
Καλα ειναι τοσο vfm οχι ...εαν βασικο ζητουμενο ειναι η αυτονομια νομιζω οτι ειναι μονοδρομος...λογικα τη μεγαλυτερη πρεπει να εχει το redmi7... οι συγκρισεις σε φωτο κανονικα θα πρεπει να γινονται σε ιδιο γηπεδο και οχι με οθονες με διαφορετικα χαραχτηριστικα...
 


Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Η μεγαλη μπαταρια δε σημαινει και μεγαλη αυτονομια ειδικα στα ταμπλετοειδη τηλεφωνα:D λειτουργικο,οθονη μεγεθος σπεκς,επεγεργαστες κλπ σοφτγουερικα ενα συνολο οριζει αυτην...μου θυμισατε τωρα το νοκια χαμαιλεον :lolsign:
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.729
Reaction score
83.485
MIUI 11 arrives with refined visuals, sounds, Mi Go and Mi Work suites

Phase 1 (mid-October)
  • Mi 9
  • Mi 9 Explorer
  • Mi 9 SE
  • Mi Mix 3
  • Mi Mix 2S
  • Mi 8
  • Mi 8 Youth
  • Mi 8 Explorer Edition
  • Mi 8 In-display Fingerprint Edition
  • Mi 8 SE
  • Mi Max 3
  • Redmi K20 Pro
  • Redmi K20 Pro Premium Edition
  • Redmi K20
  • Redmi Note 7
  • Redmi Note 7 Pro
  • Redmi 7
Phase 2 (late October)
  • Mi 9 Pro 5G
  • Mi CC 9
  • Mi CC 9 Meitu Custom Edition
  • Mi CC 9e
  • Mi MIX 2
  • Mi Note3
  • Mi 6
  • Mi 6X
  • Redmi 7A
  • Redmi 6 Pro
  • Redmi Note 5
  • Redmi 6A
  • Redmi 6
  • Redmi S2
Phase 3 (early November)
  • Mi Mix
  • Mi 5s
  • Mi 5s Plus
  • Mi 5X
  • Mi 5C
  • Mi Note2
  • Mi Play
  • Mi Max 2
  • Redmi Note 8
  • Redmi Note 8 Pro
  • Redmi 5 Plus
  • Redmi 5
  • Redmi 5A
  • Redmi 4X
  • Redmi Note 5A
 


Μηνύματα
581
Reaction score
63
βρε παλικαρια συγνωμη για την παρεμβαση αλλα βλεποντας τις φωτο απο xiaomi σε δυσκολες φωτιστικες συνθηκες μπαινω στον πειρασμο να ρωτησω για αγορα κινητου xiaomi που να παιρνει χωρις προβληματα gcam της σειρας mi 9 απο mi9t pro mi 9 ακομα και το καινουριο mi note 10 γιατι θελουμε να αγορασουμε με τη συζηγο 2 συσκευες και εγω σαν ιδιοκτητης του NOKIA 1020 εχω απαιτησεις φωτογραφικες . επιπλεον θα ηθελα και η συζηγος να εχει κατι ωστε οι φωτογραφιες της να μην ειναι σαν του iphone SE που εχει τωρα με περιεργα χρωματα και να εχει αν ειναι δυνατον και σταθεροποιηση . ευχαριστω και συγνωμη για την παρεμβαση ...

 

Μηνύματα
892
Reaction score
81
πολυ καλες φωτο ακομα και νυχτα βγαζει το xiaomi mi9 αλλα δεν εχει καλη διαρκεια η μπαταρια. τα υπολοιπα χαρακτηριστικα ειναι super. Το εχω εγω και ο γιος μου γι αυτο και γραφω.
 


Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
MI9 Lilte τα συνδιαζει ολα σε απιστευτη τιμη ,εαν δε σου κανει πες μου να στα παρω σε λογικη τιμη αμεσα :p (αμα τα εχεις αγορασει με απαλλαγη)ή Μi note10 φυσικα...
Gcam ,οτι δεν ειναι μαμα εχει θεματα bug,οχι λειτουργικο σε ολες τις καμερες και δεν ειναι παντα καλυτερες οι φωτογραφιες απο το stock ,μπορεις να το εχεις σαν δευτερο προγραμμα και να ανακαλυψεις ποιο δουλευει καλυτερα αναλογως συνθηκων...;)
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.729
Reaction score
83.485
Έχω το Mi9 από τότε που κυκλοφόρησε. Οι φωτογραφίες του είναι πολύ καλές. Μετά το τελευταίο update (Miui 11) η λήψη τη νύχτα βελτιώθηκε αισθητά. Με το Gcam δεν έχω παρατηρήσει τρελές διαφορές και είναι buggy.
 



Μηνύματα
581
Reaction score
63
απεκτησα το mi 9 και στη νυχτα με το gcam ειναι η τεραστια η διαφορα με το μαμισιο , γενικα τεινει να ειναι υπερεπεξεργασμενη η φωτογραφια σπο τη στοκ camera ιδιαιτερα οταν το φως λιγοστευει ...
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.872
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top