YELLOWBOX MAGAZINE - Το νέο περιοδικό για τον ήχο & την εικόνα!

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
δεν υπαρχει βρε ψηφιακο δοκιμιο πριν το pdf, παντα γινεται σε μορφη pdf πριν εκτυπωθει, σε offset τουλαχιστον.
Αν , λεω αν ζητηθει δοκιμιο, το σωστο ειναι να τυπωθει απ το pdf που ναι για εκτυπωση. ( ετσι να χαμε να λεγαμε αυτο, ασχετο.)

τα κανω ολα και μονο pdf πριν και για την εκτυπωση. :tongue:
Anyway, κατάλαβες τη εννοώ.
Έχω να κάνω έντυπο κοντά 10 χρόνια.
Το θέμα μου ήταν το PDF, που είναι αστεία διαδικασία. Μου το επιβεβαίωσε και η αδερφή μου που κάνει ακόμα.
 

don

Μηνύματα
192
Reaction score
33
Καλή αρχή σε τέτοιες δύσκολες εποχές...Εννοείται πρέπει να στηρίξουμε την προσπάθεια αγοράζοντας το περιοδικό.
 


blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Λευκάδα θα στείλετε ή μόνο ηλεκτρονική παραγγελία?
Λογικά ναι.
Αν δεν το βρείτε χωρίς επιβάρυνση θα σας το στείλουμε στην διεύθυνση σας.
Μόνο η αντικαταβολή χρεώνεται εφόσον την επιλέξετε με 1.50 ευρώ επιπλέον - όσο ακριβώς μας κοστίζει. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν.
Με πολύ απλή διαδικασία μπορείτε όλοι είτε μέσω paypal είτε μέσω πιστωτικής/χρεωστικής κάρτας να αγοράσετε το περιοδικό και να το έχετε στην πόρτα σας.
Εναλλακτικά στα περίπτερα!

Αγορά YELLOWBOX
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.692
Λογικά ναι.
Αν δεν το βρείτε χωρίς επιβάρυνση θα σας το στείλουμε στην διεύθυνση σας.
Μόνο η αντικαταβολή χρεώνεται εφόσον την επιλέξετε με 1.50 ευρώ επιπλέον - όσο ακριβώς μας κοστίζει. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν.
Με πολύ απλή διαδικασία μπορείτε όλοι είτε μέσω paypal είτε μέσω πιστωτικής/χρεωστικής κάρτας να αγοράσετε το περιοδικό και να το έχετε στην πόρτα σας.
Εναλλακτικά στα περίπτερα!

Αγορά YELLOWBOX
Ευχαριστώ. Θα το αναζητήσω πρώτα στα περίπτερα, δεν είναι και πολλά εδώ :)
 


Μηνύματα
965
Reaction score
1.673
Λογικά ναι.
Αν δεν το βρείτε χωρίς επιβάρυνση θα σας το στείλουμε στην διεύθυνση σας.
Μόνο η αντικαταβολή χρεώνεται εφόσον την επιλέξετε με 1.50 ευρώ επιπλέον - όσο ακριβώς μας κοστίζει. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν.
Με πολύ απλή διαδικασία μπορείτε όλοι είτε μέσω paypal είτε μέσω πιστωτικής/χρεωστικής κάρτας να αγοράσετε το περιοδικό και να το έχετε στην πόρτα σας.
Εναλλακτικά στα περίπτερα!

Αγορά YELLOWBOX
Καλημέρα.

Έχετε κάποια σχέση με το Analogue Corner και με την Golden Acoustics, που είναι και αυτά στην Πεσματζόγλου 39;

Φυσικά, εννοείται ότι θα το αγοράσω το περιοδικό σας, απ’ το περίπτερο όμως! (Έχει όμορφη περιπτερού που ακούει house!)
 


blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Καλημέρα.

Έχετε κάποια σχέση με το Analogue Corner και με την Golden Acoustics, που είναι και αυτά στην Πεσματζόγλου 39;

Φυσικά, εννοείται ότι θα το αγοράσω το περιοδικό σας, απ’ το περίπτερο όμως! (Έχει όμορφη περιπτερού που ακούει house!)
Καλημέρα.
Όχι, είμαστε διαφορετική επιχείρηση.
Το Analogue Corner είναι ακριβώς απέναντι (εντός της στοάς).
Να το αγοράσετε απ'οπου θέλετε :)
Καλή δύναμη!
@blackboxshow θα υπάρξει διανομή στην Κύπρο;
Καλημέρα σας.
Καλή ερώτηση και η απάντηση είναι ότι δεν το έχουμε ψάξει. Προς το παρόν όχι αλλά θα το κοιτάξω άμεσα και θα σας ενημερώσω. Μπορεί από το δεύτερο τεύχος να ενεργοποιήσουμε την διανομή στη Κύπρο.
Αν θέλετε να το αγοράσετε μπορούμε να σας το στείλουμε με τα ΕΛΤΑ χωρίς επιβάρυνση (απλά δεν μπορούμε με αντικαταβολή, πρέπει να πληρώσετε με πιστωτική ή paypal).
ΠΡΟΣΟΧΗ: λόγω του COVID-19 τα ΕΛΤΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ δέματα στη Κύπρο καθώς έχουν κλείσει τα σύνορα και για κάποιο λόγο δεν πάνε ούτε δέματα. Η Κύπρος είναι η μοναδική Ευρωποαίκη χώρα η οποία ΔΕΝ δέχεται δέματα από τα ΕΛΤΑ (χθεσινή ενημέρωση που πήγα στο ταχυδρομείο). Στην Ιταλία στέλνεις, στην Κύπρο όχι...
 
Last edited:

papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
Kαλη επιτυχια και καλη αρχη θα το αγορασω και αν θελετε βαλτε θεματολογια στης πισω σελιδες
στα Vintage hifi ολα αυτα τα μεταχειρισμενα που κυκλοφορουν, τι ηταν καποτε και τι ειναι σημερα
να μαθουν οι νεοι και να θυμηθουμε και εμεις της παλιες καλες εποχες του hifi.

+1 Για τον Σταματακο.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.352
ΠΡΟΣΟΧΗ: λόγω του COVID-19 τα ΕΛΤΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ δέματα στη Κύπρο καθώς έχουν κλείσει τα σύνορα και για κάποιο λόγο δεν πάνε ούτε δέματα. Η Κύπρος είναι η μοναδική Ευρωποαίκη χώρα η οποία ΔΕΝ δέχεται δέματα από τα ΕΛΤΑ (χθεσινή ενημέρωση που πήγα στο ταχυδρομείο). Στην Ιταλία στέλνεις, στην Κύπρο όχι...
Η ενημέρωση που σας έδωσαν είναι λανθασμένη. Η Κύπρος (τα Κυπριακά Ταχυδρομεία) δεν παραλαμβάνουν δέματα και γράμματα από 43 χώρες, στις οποίες δεν περιλαμβάνεται η Ελλάδα.

Όπως και να 'χει το πράγμα, μίλησα για διανομή, άρα συνεργασία με κάποιο πρακτορείο τύπου εδώ κι όχι αποστολή του περιοδικού με το ταχυδρομείο.

Καλή συνέχεια στην προσπάθειά σας.
 

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Η ενημέρωση που σας έδωσαν είναι λανθασμένη. Η Κύπρος (τα Κυπριακά Ταχυδρομεία) δεν παραλαμβάνουν δέματα και γράμματα από 43 χώρες, στις οποίες δεν περιλαμβάνεται η Ελλάδα.

Όπως και να 'χει το πράγμα, μίλησα για διανομή, άρα συνεργασία με κάποιο πρακτορείο τύπου εδώ κι όχι αποστολή του περιοδικού με το ταχυδρομείο.

Καλή συνέχεια στην προσπάθειά σας.
Δεν ξέρω αν μου δώσανε λάθος πληροφορίες αλλά χθες στο κεντρικό ταχυδρομείο της Αθήνας στην Ομόνοια είχαν κολλημένο ένα χαρτί με χώρες στις οποίες δεν μπορείς να στείλεις δέματα και η Κύπρος ήταν μέσα σε αυτές.

IMG-1585045065523.jpg


Προφανώς μιλάμε για κάποιο πρακτορείο τύπου στην Κύπρο, το ταχυδρομείο αναφέρθηκε αν εσείς θέλατε να σας στείλουμε το περιοδικό σε αυτή την φάση. Αν έχετε να μας προτείνετε και πρακτορείο τύπου στην Κύπρο θα ήταν χρήσιμο.

Ευχαριστώ
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Ετοιμο, με μια προχειρη φωτο,
Μπραβο για την ταχυτητα , πολυ γρηγορα ηρθε στην πορτα μου.
Για να το ξεφυλλισουμε σιγα σιγα, καλη επιτυχια ευχομαι.

FUJX5437ACRweb.jpg
 





Μηνύματα
606
Reaction score
577
:p
Ετοιμο, με μια προχειρη φωτο,
Μπραβο για την ταχυτητα , πολυ γρηγορα ηρθε στην πορτα μου.
Για να το ξεφυλλισουμε σιγα σιγα, καλη επιτυχια ευχομαι.

View attachment 158730
Πολύ βινύλιο έχει μαζευτεί από πίσω.:p
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.082
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top