YouTube

Μηνύματα
30
Reaction score
0
εχω ενα mp3 25 λεπτα και θελω να το ανεβάσω στο youtube...
κατ αρχήν ξερω οτι πρέπει να το κανω video για να το ανεβάσω...πωσ το κανω αυτο ομωσ?
κατι αλλο..
το youtube μου εχει οριο μεχρι 15 λεπτα και για να αυξήσω το οριο μου μου ζητάει τηλέφωνο...
εγω δεν θελω να βαλω το τηλεφωνο μου..
υπαρχει κάποιος άλλος τροποσ να αυξήσω το οριο?
 


Μηνύματα
30
Reaction score
0
Απάντηση: youtube

σε ευχαριστώ για την απάντηση σου...
ωραιο το προγραμματακι αλλα για να δουλεψει πρεπει να εγκαταστήσω και ενα αλλο προγραμμα τησ microsoft και παει λέγοντας...
υπάρχει κάτι άλλο?
επησεις με το οριο των 15 λεπτών τι γίνετε?
 


Μηνύματα
19.369
Reaction score
13.577
Ούτε θυμάμαι πόσο καιρό έχω το enhancer... ούτε διαφημίσεις βλέπω, ούτε κάποια ειδοποίηση μου έχει έρθει ως τώρα για το μπλοκάρισμα...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.974
Reaction score
20.494
Ένα video στο YouTube για το πώς να μην βλέπεις διαφημίσεις στα videos του YouTube. Oh, the irony... :biggrin:
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.324
Reaction score
93.909

Μηνύματα
7.274
Reaction score
11.822
Λειτουργεί, αλλά όταν αλλάζω καρτέλα στον browser, σταματάει να παίζει το youtube. Υπάρχει κάποια ρύθμιση;
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Σε εμενα ξαναμπλοκαρε. Για να το ξεπερασω ανοιγα youtube με Firefox και εκανα copy paste στο chrome που δεν ειχα κανει login στο youtube και ετσι εβλεπα το βιντεο. Αν δεν εχεις κανει login δεν βγαινει το Ad blockers are not allowed .

Μετα απο λιγες μερες ξεμπλοκαρε στο firefox, και τωρα χρησιμοποιω μονο το firefox.
 

Μηνύματα
7.274
Reaction score
11.822
Εγώ δοκίμασα λίγο το user agent switcher, αλλά επανήλθα στη κανονική λειτουργία του chrome επειδή δεν μου άρεσε που συμπεριφερόταν σαν windows mobile. Μεγάλα εικονίδια προεπισκόπησης, δεν μου επιτρέπει να εστιάζω σε άλλο tab ( το χρειάζομαι αυτό ), ενώ παρατηρώ ότι δεν με αφήνει και να κάνω fast forward, να μεταπηδήσω δηλαδή σε άλλη χρονική στιγμή του εκάστοτε βίντεο.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.324
Reaction score
93.909
Δεν υπάρχει χειρότερο από τις διαφημίσεις στο youtube. Άντε να δεχτώ τις διαφημίσεις στην αρχή. Άντε μια ακόμα στη μέση ενός 40άλεπτου βίντεο. Αυτή η τεράστια μλκία με διαφημίσεις κάθε 10 λεπτά, πολλές από τις οποίες είναι και unskippable, σπάνε τόσο πολύ @@ που δεν παλεύεται με τίποτα.

Άσε που είναι τελείως γελοίο να να ζητάνε για το premium, διαχειριζόμενοι απλά υλικό τρίτων, σχεδόν όσο ζητάει το Disney Plus ή το Netflix για υλικό στο οποίο έχουν επενδύσει δισεκατομμύρια.

Αν αυτές οι ρυθμίσεις δεν αλλάξουν, προτιμώ να μην ξαναδώ βίντεο στο youtube. Όλο και κάποιος άλλος θα το δει σαν ευκαιρία να χωθεί στη θέση τους.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Σε FF με "AdBlocker for YouTube" (αλλά πιθανόν όχι λόγω αυτού) δεν εμφανίστηκαν ποτέ οι ειδοποιήσεις.

Σε Vivaldi που είναι Chromium εμφανίστηκαν, έβαλα ένα "Adblocker Plus for Youtube" εκτός του

Adblock Plus που είναι χρόνια εγκατεστημένο και φαίνεται να έφτιαξε.

Αν αυτές οι ρυθμίσεις δεν αλλάξουν, προτιμώ να μην ξαναδώ βίντεο στο youtube.
+++ Ακριβώς. Αν ζητούσαν κάτι λογικό όπως τα 2€ που δίνω για One, ίσως.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.875
Reaction score
77.475
μου φαίνεται ότι μόλις δημιουργήθηκε χώρος για νέα πλατφόρμα όπως το παλιό καλό ορθόδοξο youtube
είναι τραγικές οι διαφημίσεις....δεν ξέρω τι εμφανίζει σε εσάς αλλά εγώ λόγω ασβού....μου πετάει διαφημιστικά για χαζοπαίχνιδα αηδίες κ μου γυρνάν τα μηνίγγια
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Κάτι βρήκα διαβάζοντας σχόλια σε προγράμματα πρόσθετων για το youtube.

Θα κάνω τις ενέργειες και επανέρχομαι.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Σε chrome το έβαλα και δουλεύει!

Μην ξεχάσετε να απενεργοποιήσετε στο youtube τα παλιά πρόσθετα για διαφημίσεις.

Έκανα ακριβώς αυτό που λέει.

Είδα 10 βίντεο και 1-2 φορές μόνο έβγαλε για ένα δευτερόλεπτο διαφήμιση.

 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.386
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top