Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.






daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
τι λε ρε μάστορη...
ξερς τι παιρνς με μια 50άρα?

γεμίζεις ρουμ τριτμεντ ένα δώμα και σου μένει και ένα ευρώ για σπαστό φραπέ να γουστάρεις το αποτέλεσμα:smoke::laugh::lolsign:

https://gigamania.gr/λευκα-ειδη-ειδ...-σετ-κρεβατοκάμαρας-με-μαξιλαροθήκες-από.html
Post automatically merged:

Επειδή ξέχασα να βάλω τόνο; :p

όχι
το ροζουλί νέφος με πείραξε....
σαν να κλ@σες μαλλί της γριάς ένα πράμα :laugh:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Αν εισουν παντρεμένος.... πίστεψε με..... θα τα είχες επισκεφτεί οοοολαααα :biggrin:

Του Σκαλ δεν βλέπω στην λίστα, πηγες να φανταστώ ήδη :biggrin:
Το έχω κάνει ΄΄σύστημα΄΄,να μην παντρεύομαι ώστε να μη χρειαζόταν να επισκέπτομαι τα βαρβάτα τα πολυκαναλικά και...να ζήλευα.:Α
τι λε ρε μάστορη...
ξερς τι παιρνς με μια 50άρα?

γεμίζεις ρουμ τριτμεντ ένα δώμα και σου μένει και ένα ευρώ για σπαστό φραπέ να γουστάρεις το αποτέλεσμα:smoke::laugh::lolsign:

https://gigamania.gr/λευκα-ειδη-ειδη-προικοσ/οικονομικα-λευκα-ειδη-ειδη-προικος/706616-σετ-κρεβατοκάμαρας-με-μαξιλαροθήκες-από.html
...
Το σίγουρο είναι ότι δεν παίρνεις...καταψύκτη.Θα σου ήταν...αχρείαστος έτσι και αλλιώς. :lolsign:
Υπάρχουν επαγγελματίες για αυτή την δουλειά
Όπως η ελεημοσύνη μπορεί κάποτε να...τιμωρεί,έτσι και η αυστηρότητα μπορεί κάποτε να...ελεεί. ;)
 
Last edited:

Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.871
Aν ο νηματοθετης είναι τόσο σίγουρος για το χώρο του, και κάποιοι είναι σίγουροι ότι οι μετρήσεις δεν θα είναι καλές, γιατί δεν βάζετε ένα στοίχημα;
Φωνάξτε τον ειδικό να κάνει τις μετρήσεις, και ο χαμένος αναλαμβάνει την αμοιβή του.
Φυσικά να πρέπει να υπάρξει αναφορά των αποτελεσμάτων στο νήμα.
 

P

PMC

Guest
Δεν μπορώ όμως να κάνω διακρίσεις.Και θα ήταν άκομψον να επισκεφτώ οποιοδήποτε άλλο setup χωρίς να έχω πρώτα επισκεφτεί Ear - jiovani - Dimifoot - TSITATOGAZI - flash - John Kotsidis - dapost - vet - Ζιζικ - gonis....και πάει μακριά η λίστα.
Μεγάλη μου τιμη!
Όποτε και αν βρεθείτε Πειραιά θα είστε πάντα ευπρόσδεκτος .........:hi:
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.882
Reaction score
34.277
Θέλω να τονίσω ότι ο ίδιος χαίρομαι για όλους όσοι εισπράττουν ακροαματικόν αποτέλεσμα που να τους ικανοποιεί στο χώρο τους,ανεξαρτήτως συνθηκών.Τα σχόλια που γίνονται έχουν γενικευμένο χαρακτήρα.

Θα φέρω κι ένα παράδειγμα πάνω στο επιχείρημα.Έχω και ο ίδιος εντυπωσιαστεί παλαιότερα από setup με Wavac SH-833 που οδηγούσαν πάνελ ηχεία σε έκθεση του εξωτερικού.Το πρόγραμμα βεβαίως και οι στάθμες ήταν άκρως ευνοϊκά για να μένει ο επισκέπτης στο στάδιο του εντυπωσιασμού.

Ακόμα και πριν γίνει αυτό,γνώριζα από τα μετρητικά δεδομένα που έχουν παρατεθεί εδώ και δεκαετία πόσο χώλαινε το συγκεκριμένο και πανάκριβο μονομπλόκ στις μετρητικές του επιδόσεις.

Και σε δημοσίευση της τρέχουσας χρονιάς σε νήμα για τον ΄΄πονεμένο΄΄ Crown όπου κάποιος επικαλέστηκε φαινόμενα όπως εκείνα των Wavac,παρέθεσα και μια σχετική εξήγηση:

Βρίσκω ελκυστικό ν'αποδεχόμουν τις προσκλήσεις γι ακροάσεις και μετρήσεις.

Δεν μπορώ όμως να κάνω διακρίσεις.Και θα ήταν άκομψον να επισκεφτώ οποιοδήποτε άλλο setup χωρίς να έχω πρώτα επισκεφτεί Ear - jiovani - Dimifoot - TSITATOGAZI - flash - John Kotsidis - dapost - vet - Ζιζικ - gonis....και πάει μακριά η λίστα.

Το παρήγορον όμως είναι ότι όλοι οι παραπάνω έχουν επιτελέσει μετρήσεις με δική τους πρωτοβουλία.

Στειλε το πνευμα σου Bhutia κι ελα και σε μενα για μια ακροαση, σε περιμενω!
 

P

PMC

Guest
Ασε, τον εχουμε καλεσει κι αλλοι... Θαρθω γω τζοβανι μου που δουλευω και διπλα.
Σε εμένα θα έρθει γιατί είναι κρυφό pmcακιας.....
Ασε που είμαι από αυτούς που δεν μαρτυράνε με τίποτα ....;)
Post automatically merged:

Από την μια βέβαια μόνο μετρήσεις εμπιστευόμαστε αλλά την επιβεβαίωση στους πολύ ψαγμένους την ζητάμε και στα αυτιά τους.....
 


Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Ελπιζω να ειναι ετσι.

Επειδη για σοβαρα το ξεκινησα και εγω,να εξηγησω στους κοιμισμενους τοτε που δεν ξυπνησαν ακομα...

Οι κουβερτες σε κιβωτια-και τα υπολοιπα υλικα με ιση η μεγαλυτερη πυκνοτητα απο τον υαλοβαμβακα-ειναι δοκιμασμενη λυση απο μελη του Gearslutz,με τις αντιστοιχες μετρησεις REW επιβεβαιωσης.Οποιος δε ξερει το Gearslutz και τους pro που ποσταρουν εκει,ας συνεχισει να μας πρηζει τα κακαλα με τα αστειακια του...


Οσο για τα πελματα με τα ελατηρια,επιβαλλονται οταν εχεις ξυλινο πατωμα 50ετιας που χωρευει με το παραμικρο.Ημουν στο παρα τριχα να παρω μερικα σετακια ακιδων για τις συσκευες μου,μεχρι που βρηκα αυτα.Το κοστος ειναι αντιστοιχο,ειναι ρυθμιζομενα για καθε βαρος και η τιμη απαλλαγμενη απο τα αντιστοιχα εξτρα ψηφια των εξωτικων συνηθως τετοιων gadget.
Οκεικ!

Ρε παιδες θα αφησουμε το μπιρι μπιρι να βρεθουμε με καναν ανθρωπο εδω να ανταλλαξουμε αποψεις ακουγοντας;Μονο οnline και απροσωπα τη βγαζετε εδω;Φανταζομαι πολλοι εχετε περιεργεια για το πως ακουγεται ο χωρος μου.Οπως και εγω θα ηθελα να ακουσω κατι καλυτερο απο το δικο μου,ωστε να ανεβασω το επειπεδο αναφορας μου...
Post automatically merged:

Εάν εχεις πρωινα ελευθερο χρονο πολύ ευχαρισως να βρεθουμε
 





I

iason

Guest
σε κούτα να τα στείλεις... :cry:
Λές να κάνουν καλή διάχυση ??:unsure:
Post automatically merged:

φωτό του χώρου έχετε...

πεταχτείτε να πάρετε κατιτίς από είδη προικός.....
μια νυχτικιά πεσκέσι, καμιά μπουρνουζοπετσέτα κάνα βελουτέ ριχτάρι....
μην πάτε με άδεια χέρια.... :cry: :roflmao:
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Last edited by a moderator:



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top