Ποιο τα παιζει ΟΛΑ????


Μηνύματα
7.247
Reaction score
4.629
Εχω ακούσει οτι το med 800 εχει θέματα με τον εσωτερικό δίσκο λόγω μικρού τροφοδοτικου.
Τέλος πάντων .
Για όλα αυτα που προσφέρει το med600 στα λεφτα του δεν εχει αντίπαλο .
Μετα πας στο a410 που εχει τα δίπλα χρήματα ...
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.426
Reaction score
94.346
Ναι όσο απίστευτο και αν σού φαίνεται!!! Και μάλιστα έχει και την δυνατότητα αν δεν τα υποστηρίζει ο ενισχυτής σου να τα κάνει downmix σε απλό DTS ή Dolby Digital.
Και παίζει αυτό το μαραφέτι BD remux από δίκτυο απροβλημάτιστα; Γιατί δεν παίζουν σωστά άλλα κι άλλα...
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.954
Reaction score
95.466
Παντως το Med που εχω, δεν εχει και την καλυτερη εικονα .
Στον βιντεοπροβολέα σου πώς να έχει καλή εικόνα! :p
 

Μηνύματα
2.065
Reaction score
1.468
Και παίζει αυτό το μαραφέτι BD remux από δίκτυο απροβλημάτιστα; Γιατί δεν παίζουν σωστά άλλα κι άλλα...
sto σαιτ του πλαισιου στις αξιολογησεις παντων απο ανθρωπους που το χουν αγορασει δηλ λεει κακα πραγματα....
 


Μηνύματα
2.065
Reaction score
1.468
Εχω ακούσει οτι το med 800 εχει θέματα με τον εσωτερικό δίσκο λόγω μικρού τροφοδοτικου.
Τέλος πάντων .
Για όλα αυτα που προσφέρει το med600 στα λεφτα του δεν εχει αντίπαλο .
Μετα πας στο a410 που εχει τα δίπλα χρήματα ...
μακη εβαλες και αλλο μηχανημα στη κουβεντα
οπως αυτο?http://www.cloudmedia.com/products/popcornhour/a-500-pro
φαινεται φοβερο μηχανημα
 





Μηνύματα
277
Reaction score
254
Med800x3d στα 190 ευρω χωρις δισκο (αυτο πηρα στις 30/12 και ειναι οπλο το μηχανακι) και 229 ευρωμε 2tb hdd. Τα 249 του σκρουτζ ειναι 229 στο ραφι. Και λαθος να εχουν κανει στα ραφια αν και δεν νομιζω γιατι στα 229 το ειδα σε 2 mediamarkt, το πας ταμειο και αν σου πουν 249 πες τους 229 οτι γραφει το ραφι. Ειναι πολυ καλο until now.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.479
Reaction score
75.021
Από τιμη, ναι είναι φοβερό!
Όσο κι αν θεωρώ τελείως περιττή την αγορά ενός Oppo για όποιον δεν έχει χιλιάδες δίσκους, σε σχέση με το A-500 είναι τζάμπα. :D
 



Μηνύματα
7.247
Reaction score
4.629
Κάπου ειδα μεταχειρισμενο 410 σε αγγελια .
Αν έχεις συλλογή απο δισκάκια οπως ειπε ο αγαπητός Δημήτρης η μεγαλύτερη αναβάθμιση ειναι ενα oppo .
Παίζει οπως δεν μπορεις να φανταστείς τα ταπεινά DVD .
Media player που εχει 600 δολάρια χωρίς να υπολογίσεις τελωνεία κλπ δεν πρόκειται να πάρω ποτε .
Ειναι μια καλη λύση το 410 αλλα δεν ειναι και πανακεια.
Ένας φίλος θέλει να φέρει ενα 410 να δει πως παίζει κόντρα σε oppo . Όταν το φέρει θα ενημερώσω ...
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Οσοι ενδιαφερεστε για το 410, ριξτε μια ματια για την ασυμβατοτητα με 24/192
 

Μηνύματα
2.065
Reaction score
1.468
Δεν θελω να παιξω νουσικα αρχεια μιας κ εχω ενισχυτη με dac για αυτα με ενδιαφερει μονο ή σχεδον μονο οι ταινιες κ κυριως σε προτζεκτορα οπως προειπα εχω ενα blu ray sony bd7200 αλλα επειδη σε δυο περιπτωσεις δεν μου επαιξε ταινιες mkv επειδη δεν μπορουσε να παιξει τον ηχο κ οχι την εικονα αποφασισα να προσθεσω ενα media player ομως μονο για να βαλω κατι ποιοτικο κανοντας την υπερβαση οικονομικα αν θες κ οχι ενα της σειρας επειδη εχω το sony που παιζει usb stick ή εξωτερικο σκληρο
Δισκακια blu ray δεν εχω κανενα
Ταινιεσκατα 90% θα παιζω κατεβασμενες ομως 1080p η αγορασμενες απο ιντερνετ κ καποια στιγμη ισως παιξω blu ray disc νοικοασμενο απο videoclub
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.837
Μηνύματα
2.877.962
Members
37.953
Νεότερο μέλος
simera2805
Top