Ποιο SVS κι από πού;(Sub βρήκα τελικά.Σπίτι που θα βρω;)

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
Λοιπόν, ειμαι πλέον σίγουρος. Θέλω ένα pb13 για την ψυχική μου ηρεμία (και την ψυχική αναστάτωση της συζύγου και γειτόνων).

Οπότε προλειαίνω το έδαφος για την τετ-α-τετ μάχη που θα πρεπει να δώσω με την σύζυγο για να μπει αυτό το θηρίο στο σαλόνι.

Ετοιμάζομαι εντατικά και την ρητορική μου την ετοιμάζει ο Κουγιας, ενώ για εμψύχωση ακούω το ost του gladiator.
για εδω σε βλεπω μετα απο λιγα χρονια....:p:p

 



Timaras

*****
Μηνύματα
2.888
Reaction score
2.079
Λοιπόν, ειμαι πλέον σίγουρος. Θέλω ένα pb13 για την ψυχική μου ηρεμία
ΕΓΩ δεν πάω καλά η εσύ που 37 nanoseconds μετά που ήρθα σπίτι σου με θρονιασες στο sweet spot του καναπέ και με "αθώο" ύφος μου λες :"Για άκου λίγο την εισαγωγή του EoT".
Αν δεν κάνω λάθος στου Δημήτρη άκουσες 2 pb13 σωστά?:whistling:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.420
Reaction score
74.780
Ναι, αλλά ο χώρος είναι πολλά κυβικά λόγω ύψους και ανοιχτός προς το χωλ. Μπορεί να παίζει δυνατά και να τρέμουν οι καναπέδες αλλά δεν υπάρχει πίεση.

Σε κλειστό και μικρότερο χώρο ένα PB13 θα είναι μάλλον δυνατότερο απο 2 σε 'μένα.
 


Timaras

*****
Μηνύματα
2.888
Reaction score
2.079
Ναι, αλλά ο χώρος είναι πολλά κυβικά λόγω ύψους και ανοιχτός προς το χωλ. Μπορεί να παίζει δυνατά και να τρέμουν οι καναπέδες αλλά δεν υπάρχει πίεση.

Σε κλειστό και μικρότερο χώρο ένα PB13 θα είναι μάλλον δυνατότερο απο 2 σε 'μένα.
Σωστό αλλά τον έχω ικανό μετά από λίγο καιρό να ψάχνεται για άλλο ένα,έτσι για να γεμίζει το ίδιο σωστά ο χώρος
και σε άλλες θέσεις του καναπέ κλπ κλπ!
 


Μηνύματα
1.090
Reaction score
841
Εφοσον υπαρχει χρημα νοικιαζεις μια μεζονετα και κανεις οτι θελεις, σε πολυκατοικια πρωτον χαμενο θα παει και δευτερον οι γειτονες δεν φταινε σε τιποτα!
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Εφοσον υπαρχει χρημα νοικιαζεις μια μεζονετα και κανεις οτι θελεις, σε πολυκατοικια πρωτον χαμενο θα παει και δευτερον οι γειτονες δεν φταινε σε τιποτα!
1) Δεν υπαρχει χρημα για μεζονετα! Αλλα και να υπηρχε, δεν γινεται να φυγω για τα επομενα 2 χρονια.
2) Χαμένο δεν θα παει!
3) οι γειτονες by default φταινε παντα, αλλα στην περιπτωση μου, δεν ενοχλω ιδιαιτερα λογω γεωγραφιας (και συγγενειας!)

Αλλα οπως και να εχει σημερα ειναι ημερα-οροσημο!
Επειτα απο μια ουσιαστικη κουβεντα με το εταιρον ημισυ, πηρα την πολυποθητη εγκριση για pb13!

Ειχα τρακ, αλλα τα καταφερα! Μενουν καποια διαδικαστικα ζητηματα του τυπου οτι πρεπει να πουλησω το sb13 πρωτα, αλλα η αδεια δεν ληγει, οποτε ειμαι ΟΚ!
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.954
Reaction score
41.236
Να αλλαξει ο τίτλος πάραυτα. ..άκου εκεί να αλλάξει τη γυναίκα του!
 




Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Σωστό αλλά τον έχω ικανό μετά από λίγο καιρό να ψάχνεται για άλλο ένα,έτσι για να γεμίζει το ίδιο σωστά ο χώρος
και σε άλλες θέσεις του καναπέ κλπ κλπ!
Άντε,με το καλό βρε!
Ε, μικρά βηματακια. Σιγά-σιγά. Ας ξεκινησουμε με το 1ο κ βλέπουμε για το 2-3ο αργότερα!
 

Μηνύματα
1.090
Reaction score
841
Πας το sb σε αλλο χωρο,λες οτι το πουλησες,παιρνεις το pb και μετα πουλας το sb με την ησυχια σου !!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
ΕΓΩ δεν πάω καλά η εσύ που 37 nanoseconds μετά που ήρθα σπίτι σου με θρονιασες στο sweet spot του καναπέ και με "αθώο" ύφος μου λες :"Για άκου λίγο την εισαγωγή του EoT".

Αλήθεια. Όλα αυτά πριν το καλησπέρα και μετά μου λεει ότι εγω δεν πάω καλά!

Μωρε δίνεις σε αλκοολικό ποτέ να πιει;

Ορίστε τι έπαθα!
ειδες τι κουφαλιτσα ειναι......η κουφαλα????????:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
τελικα βρε --sub-- Drifter....γιατι θες να το διωξεις το φουκαριαρικο το sb 13 ? δεν σε ευχαριστει ?δεν σου καλυπτει τον χωρο σου ?το εβαλλες να το ακουσεις με μουσικη?μηπως με μουσικη ειναι καλλιτερα?

για πες.......με ενδιαφερει το θεμα!!!!!!
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
τελικα βρε --sub-- Drifter....γιατι θες να το διωξεις το φουκαριαρικο το sb 13 ? δεν σε ευχαριστει ?δεν σου καλυπτει τον χωρο σου ?το εβαλλες να το ακουσεις με μουσικη?μηπως με μουσικη ειναι καλλιτερα?

για πες.......με ενδιαφερει το θεμα!!!!!!
Ειναι απλά τα πράγματα.... Ο zizik φταίει.

Τουλάχιστον μονο το PB12 μου ξεφυγε τελικα να αγοράσω!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.664
Μηνύματα
2.869.270
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top